Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydawnictwa

„Mój Ogródek” – co miesiąc nowe ogrodnicze porady i inspiracje! Grudniowy numer w sprzedaży już od 20 listopada. - 20.11.2020

Zrób prezent swoim najbliższym! Daj im pod choinkę roczną prenumeratę „Mojego Ogródka”, to tylko 42 zł.

„Mój Ogródek” możesz mieć w wersji tradycyjnej – papierowej lub znacznie wygodniejszej – cyfrowej: adnroid https://bit.ly/3kjiWb3; IOS: https://apple.co/2TdaoGH

  • W bieżącym numerze czeka na Was temat miesiąca – Święta w stylu zero waste. To artykuł zawierający dużo praktycznych inspiracji, dzięki którym stworzycie w domu, przepiękny, kolorowy klimat świąt, nie wydając na to prawie ani złotówki. Oszczędnie, ekologicznie, pomysłowo!
  • Warto również wdrożyć w życie samą ideę zero waste – czyli ograniczania „produkcji” śmieci, którą przez cały rok propagowaliśmy w „Moim Ogórku” w specjalnie stworzonym do tego dziale – zero waste.
  • Skorzystaj z naszych pomysłów na uprawę warzyw na pionowych „rabatach”, a także zapoznaj się z najlepszymi odmiany marchwi na rynku, a każe poznaj tajniki jej uprawy.
  • Sięgnij po bardzo praktyczny dodatek specjalny – „Logika ogrodu”. Dlaczego pewne rzeczy powtarzamy w ogrodzie co roku? Po co to robimy? Uzasadnienie jest bardzo proste, ale wymaga ogrodniczej, całościowej wiedzy, którą wystarczy tylko poznać, aby wszystko stało się logiczne i pasowało do siebie. W grudniowym wydaniu cz. 1 – Wszystko zaczyna się od gleby.

Szczególnie polecamy artykuły:

Ogołacanie się krzewów – Jeśli borykasz się na działce z zsychaniem liści w dolnych partiach krzewów, to nie musisz już się martwić. Mamy doskonałe rady, jak temu zaradzić! Zastosuj je i ciesz się atrakcyjnymi działkowymi nasadzeniami.

Warzywnik w stylu francuskim – Kto powiedział, że uprawa warzyw jest mało atrakcyjna? Działka to idealne miejsce na uprawę różnorodnych warzyw. Warto więc poznać nowe, interesujące rozwiązania, które pozwolą stworzyć warzywne grządki w eleganckiej i wygodnej odsłonie.

Rustykalna ścieżka z cegieł – To instruktażowy artykuł, dzięki któremu, w szybki i łatwy sposób ułożysz na działce ceglaną, kolorową ścieżkę, pasującą do wszystkich ogrodowych nasadzeń.

Stop degradacji gleby – Sprawdź jak odpowiednio nawozić, wapnować i chronić własną działkę tak, aby uprawa roślin nie była dla niej szkodliwa! Zacznij nowy sezon od tej właśnie wiedzy!

Chcesz wiedzieć więcej, to zajrzyj do działkowego sklepu internetowego www.dzialkowiecsklep.pl znajdziesz w nim tematyczne e-booki i wiele e-wydań specjalnych! Warto!

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.