Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

OZ PZD

Jednostki Okręgowe

 

OZ w Bydgoszczy

Piotrowskiego 11
85-098 Bydgoszcz
52 322 86 29
52 3229091

bydgoszcz@pzd.pl

www.bydgoszcz.pzd.pl


OZ w Częstochowie

Bór 201
42-200 Częstochowa
34 365 92 44
34 365 92 44

czestochowa@pzd.pl

www.ozpzd-czestochowa.pl


OZ w Elblągu

Kościuszki 106
82-300 Elbląg
55 233 81 06

elblag@pzd.pl

http://ozpzd-elbag.manifo.com

 

 OZ w Gdańsku

Grunwaldzka 100/102
80-244 Gdańsk
58 345 13 47
58 341 75 25

gdansk@pzd.pl

www.gdansk.pzd.pl


OZ w Gorzowie Wielkopolskim

Śląska 45
66-400 Gorzów Wlkp.
95 722 38 36

gorzow@pzd.pl

www.gorzowpzd.pl


OZ Kalisz

ul. 3 – go Maja 3
62-800 Kalisz
tel. / fax. 0 62 7575200

      kalisz@pzd.pl

www.ozpzdkalisz.org


OZ w Koszalinie

Sezamkowa 16
75-643 Koszalin
94 342 49 84
94 342 79 21

koszalin@pzd.pl

www.koszalin.ozpzd.pl


 OZ w Legnicy

Mickiewicza 12
59-220 Legnica
76 866 05 14
76 862 67 97

legnica@pzd.pl

www.ozpzd-legnica.pl


OZ w Lublinie

Królewska 17
20-109 Lublin

81 532 24 35

lublin@pzd.pl

www.ozpzd-lublin.pl


OZ w Łodzi

Warecka 3
91-202 Łódź
42 655 94 54
42 655 94 30

lodz@pzd.pl

www.lodz.pzd.pl


OZ Małopolski

Makowskiego 1
31-325 Kraków
12 638 23 95
12 638 24 63

malopolski@pzd.pl

www.malopolski.pzd.pl


OZ Mazowiecki

Żółkiewskiego 35 d
04-305 Warszawa
22 836 51 65

mazowiecki@pzd.pl

www.mazowiecki.pzd.pl


OZ w Opolu

Solskiego 15
45-564 Opole
77 454 28 52

opole@pzd.pl

www.ozoopole.pzd.pl


OZ w Pile

ul. 11 Listopada 3
64-920 Piła
(67) 212 51 64

pila@pzd.pl

www.ozpzd.pila.pl

 

OZ Podkarpacki

ul. Prof. L. Chmaja 4
35-021 Rzeszów
Tel. 17/ 85 43 552

Fax. 17/ 85 43 557

sekretariat@podkarpacki.pzd.pl

http://www.podkarpacki.pzd.pl/

 

OZ Podlaski

Ciołkowskiego 2/5
15-245 Białystok
85 732 22 58

podlaski@pzd.pl

http://pzdpodlaski.pl


OZ w Poznaniu

Langiewicza23
61-502 Poznań
61 823 61 71
61 823 69 41

poznan@pzd.pl

www.poznan.pzd.pl


OZ w Słupsku

Gdańska 19
76-200 Słupsk
59 842 44 13

pzd.slupsk@poczta.internetdsl.pl

http://ozpzdslupsk.weebly.com


OZ Sudecki

Kolejowa 22
58-310 Szczawno Zdrój
74 840 05 53

sudecki@pzd.pl

www.ozsudeckipzd.pl


OZ w Szczecinie

Uznamska 4
70-853 Szczecin
91 433 80 59
91 448 02 89

szczecin@pzd.pl

www.ozpzd-szczecin.pl


OZ Śląski

Kormoranów 1
41-521 Katowice
32 255 40 85
32 255 16 30

slaski@pzd.pl

www.slaski-ozpzd.pl


OZ Świętokrzyski

Bohaterów Warszawy 4
25-394 Kielce
41 342 36 69
41 341 10 56

swietokrzyski@pzd.pl

http://pzd.cal.pl


OZ Toruńsko- Włocławski

Lubicka 12a
87-100 Toruń
56 655 32 13

biuro@pzdtorun.pl

http://pzdtorun.pl/


OZ Warmińsko-Mazurski

Kopernika 39
10-512 Olsztyn
89 527 55 12
89 523 70 38

olsztyn@pzd.pl

www.ozpzd-olsztyn.pl


OZ we Wrocławiu

Starogroblowa 4
54-241 Wrocław
71 354 41 60
71 354 41 62

op-pzd@o2.pl

www.ozpzd-wroclaw.pl


OZ w Zielonej Góra

Wyspiańskiego 13
65-036 Zielona Góra
68 452 57 67
68 452 57 66

zielonagora@pzd.pl

www.ozpzd-zielonagora.pl

Copyright © 2015 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio