Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Konkursy

Obradowała Krajowa Komisja Konkursowa - 18.07.2019

17 lipca 2019 r. obradowała Krajowa Komisja Konkursowa, która dokonała oceny ogrodów i działek biorących udział w konkursie  „Rodzinny Ogród Działowy roku 2019” i „Wzorowa działka roku 2019”.

Komisja oceniła ogrody na podstawie zgłoszeń Okręgowych Zarządów, ale także na podstawie ocen każdego ogrodu i działki dokonanych przez członków Komisji w ogrodach i działkach. Komisja skierowała wnioski do Krajowego Zarządu zgodnie z przyjętymi  regulaminami.

Poniżej prezentujemy wszystkie ogrody i działki biorące udział w konkursach.

 

ROD uczestniczące w Konkursie


1.            ROD „Pod Lasem” w Białej Podlaskiej (OZ Lublin)

2.            ROD „Pod Kasztanami” w Żorach (OZ Śląski)

3.            ROD „Miedzianka” w Polkowicach (OZ Legnica)

4.            ROD „Raj” w Gorzycach (OZ Podkarpacki)

5.            ROD „Aster” w Łomży (OZ Podlaski)

6.            ROD „Na Zboczu” w Śremie (OZ Poznań)

7.            ROD „Piast” w Szczecinie (OZ Szczecin)

8.            ROD „Róża” w Słupcy (OZ Kalisz)

9.            ROD „Polanka” w Łodzi (OZ Łódź)

10.          ROD „Na Skarpie” w Zielonej Górze (OZ Zielona Góra)

11.          ROD „Leszczynko” w Lesznie (OZ Poznań)

12.          ROD „Związkowiec” we Wrocławiu (OZ Wrocławski)

13.          ROD „Pod Brzozą” Bydgoszcz (OZ Bydgoszcz)

14.          ROD „Uzdrowisko” w Polanicy Zdrój (OZ Sudecki)

15.          ROD „Zielony Zakątek” w Chodzieży (OZ Piła)

16.          ROD „J. Kraszewskiego” w Pruszczu Gdańskim (OZ Pomorski)

17.          ROD „Gwardii Ludowej” w Gliwicach (OZ Śląski)

18.          ROD „Zieleniak” w Debrznie (OZ Słupsk)

19.          ROD „Zielony” w Gdyni (OZ Pomorski)

20.          ROD „Elana” w Toruniu (OZ Toruńsko – Włocławski)

21.          ROD „Góra Zabłecka” w Nowym Sączu (OZ Małopolski)

22.          ROD „Grządka” w Iławie (OZ Warmińsko – Mazurski)

23.          ROD „Relaks” w Świdnicy (OZ Sudecki)

24.          ROD „Tajemniczy Ogród” we Włocławku (OZ Toruńsko – Włocławski)

25.          ROD „Pod Lasem” w Niekłonicach (OZ Koszalin)

 

 

Działki uczestniczące w Konkursie

1.            działka Ireny i Henryka Liecau w ROD "Pod Lasem" w Niemczu

2.            działka Teresy Stawickiej w ROD "Relaks" w Jarocinie 

3.            działka Krystyny i Dobromira Witczyńskich w ROD "Raduń" w Wałczu

4.           działka Jolanty i Mariusza Potajczuk  w ROD "Piotruś" w Styrzyńcu

5.            działka Haliny i Henryka Wiśnik w ROD "Feliksa Kotowskiego" w Skierniewicach

6.            działka Lidii Juraś w ROD "Konwalia" w Mokrej Prawej

7.            działka Marii i Stanisława Fedko w ROD "Góra Zabełecka" w Nowym Sączu 

8.            działka Hanny Giełżeckiej w  ROD "XXXV-lecia" w Radomiu

9.            działka Marii i Juliana Kultysów w ROD "Obrońców Kępy Oksywskiej" w Pogórze gm. Kosakowo

10.          działka Teresy Nowak w ROD "Ks. L. Przyłuskiego" w Poznaniu

11.          działka Marii i Jerzy Nowaczyk w  ROD "Zielone Wzgórze" w Trzemesznie 

12.          działka Danuty i Henryka Buch w  ROD "Władysława Sikorskiego" w Lęborku 

13.          działka Elżbiety i Stanisława Roman w  ROD "Ks. Bolka" w Świdnicy 

14.          działka Katarzyny Brózda w ROD "Relaks" w Świdnicy

15.          działka Janiny i Ludwika Lis w ROD "XXV-lecia PZD" w Barlinku 

16.          działka  Łucji i Jana Skrzypnik w ROD "Pod Kasztanami" w Żorach 

17.          działka Cecylii i Jana Haba w ROD "Gwardii Ludowej" w Gliwicach

18.          działka Justyny i Romana Gruźlickich w ROD "Oaza" w Aleksandrowie Kujawskim 

19.          działka Krystyny i Tadeusza Zera w  ROD "Grządka" w Iławie

20.          działka Aleksandry i Józefa Widlarz w ROD "Wiarus" w Wilkanowie 

21.          działka Ewy i Zenona Mucha w ROD "1 Maja - Wolność" w Częstochowie 

22.          działka Małgorzaty i Jana Gonciarz w ROD "Miedzianka" w Polkowicach 

23.          działka Ewy i Krzysztofa Zalas w ROD "XXX-lecia" w Strzelcach Opolskich

24.          działka Renaty i Grzegorza Sawińskich w ROD "Malwa" w Pile 

25.          działka Józefy i Krzysztofa Kamionka w  ROD "1000-lecia" w Jarosławiu 

26.          działka Haliny Walek i Bronisława Majkut w ROD "Emilii Plater" w Wasilkowie 

27.          działka Barbary i Kazimierza Wróblewskich ROD "Janowo" w Rumi

28.          działka Zofii Baranek - Kwiatkowskiej i Zdzisława Kwiatkowskiego w ROD "Domagalskiego" w Gdyni 

29.          działka Jolanty i Tadeusza Piotrowskich w ROD "Oaza" w Aleksandrowie Kujawskim

30.          działka Bożeny Kraśniewskiej w  ROD "Barbara" w Jędrzejowie 

31.          działka Leona Waliczki w  ROD "Ślęża" w Sobótce

 

 

RDM

 

Powrót

Copyright © 2019 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio