Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Z życia ROD

Dzień Działkowca w ROD "XX-lecia" w Szczecinie - 11.09.2018

W sobotę 1 września 2018 r. była piękna pogoda, która sprzyjała dobrej organizacji Dnia Działkowca. Impreza zorganizowana przez Zarząd ROD im. „XX – lecia” i Komisję Rewizyjną, przy współudziale sponsorów trwała do późnej nocy albo, jak kto woli, do wczesnych godzin porannych. Bawiliśmy się wspaniale.

Część oficjalną otworzyła Prezes ROD Pani Danuta Latkowska. Następnie odczytany został list z życzeniami Prezesa Okręgu PZD Pana Tadeusza Jarzębaka.

Okręg reprezentowała Pani Barbara Surdy –Sapieha, która przekazała ciepłe życzenia wszystkim działkowcom. Gościliśmy także przedstawicieli Komisariatu Policji Szczecin – Dąbie.

Podczas uroczystości ponad sześćdziesięcioro działkowców otrzymało dyplomy i drobne nagrody za wzorową dbałość o działkę i zaangażowanie na rzecz Ogrodu, dziesięcioro zostało odznaczonych brązową odznaką w uznaniu za zasługi dla PZD.

Następnie zebrani działkowcy mogli podziwiać pokaz tańców w wykonaniu zespołów Arabeski i Senioritki, w których tańczy Pani Prezes ROD. Nagrodzono je gorącymi oklaskami.

Działkowcy bawili się przy muzyce, grillu i ognisku. Uczestniczyli również w konkursach, m.in. na najlepsze ciasto. Święto Ogrodu było okazją do integracji i zabawy kończącej upalne lato.

 

Ewa Zagubień

Skarbnik ROD

 

                                                                                   

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio