Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Z życia ROD

Metamorfoza w ROD "Skowronek" w Kajetanach. - 26.02.2018

W ROD „Skowronek” w Kajetanach nastąpiła metamorfoza – stare szafki energetyczne zostały zastąpione nowoczesnymi, wyniesiono układy pomiarowe na zewnątrz. Dzięki temu zwiększyło się bezpieczeństwo na terenie ogrodu, a od kilku miesięcy zarząd ROD otrzymuje o wiele mniejsze rachunki za prąd.

Widać, że Zarząd ROD „Skowronek” działa gospodarnie, dzięki czemu działkowcy nie ponoszą opłaty stałej. Ekonomicznie i wizualnie ROD zyskał na wartości. A wszystko to dzięki wkładowi działkowców oraz w dużej mierze przy udziale środków z dotacji z Funduszu Rozwoju OZM PZD  i pomocy uzyskanej z Okręgu Mazowieckiego.

Zachęcamy inne Zarządy Rodzinnych Ogrodów Działkowych do korzystania z funduszy i pomocy Okręgowego Zarządu Mazowieckiego PZD. Zwracamy uwagę, aby przed Walnymi Zebraniami w sposób rozważny zaplanować strategię rozwoju ROD. Podjąć działania zmierzające do odpowiedniego przygotowania merytorycznego oraz zabezpieczenia finansowego inwestycji. Okręgowy Zarząd Mazowiecki poleca zapoznanie się z Regulaminem przyznawania i rozliczania dotacji z Okręgowego Funduszu Rozwoju.  Wszelkie niezbędne informacje w tym zakresie można pozyskać z naszej strony internetowej znajdują się one w zakładce druki.

APM

Powrót

Copyright © 2020 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio