Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Z życia ROD

Festyn rodzinny w ROD im. Przemysława w Rogoźnie - 13.07.2018

Zarząd ROD im. Przemysława w Rogoźnie w dniu 7 lipca 2018 r. zorganizował Dzień Działkowca połączony z Piknikiem Rodzinnym. Okręg Pilski reprezentował kol. Andrzej Kierzkowski członek Okręgowej Rady PZD.

Uroczystość rozpoczęto hymnem działkowców i wciągnięciem flagi związkowej na maszt. Prezes Andrzej Skomurski powitał uczestników spotkania i stwierdził, że wystarczy dobry humor, a pełen piknikowy koszyk zapełnił Zarząd ogrodu.

Podczas uroczystości zostali wyróżnieni działkowcy posiadający najciekawsze i najładniejsze działki. Wybór był trudny, gdyż wszystkie działki są ładne. Wyróżnionych działkowców uhonorowano dyplomami i upominkami.

Po oficjalnych uroczystościach działkowcy biesiadowali przy kiełbaskach pieczonych na grillu, były smakowite ciasta i kawa, nie zabrakło chleba z pysznym smalcem.Dla dzieci były słodycze i lody.

Niespodzianką dla dzieci było przybycie wozu strażackiego z miejscowej jednostki OSP. Pogoda dopisała, wszyscy wspólnie się bawili. Pierwsze do tańca ruszyły dzieci, a dorośli bawili się do późnych godzin wieczornych.

Andrzej Skomurski

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio