Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Inne wydawnictwa

KWIETNIOWY „Mój Ogródek” OD 20 MARCA W SPRZEDAŻY! Kup, przeczytaj, poleć innym działkowcom! - 20.03.2018

W bieżącym numerze polecamy wiosenny przewodnik. Zajdziesz w nim praktyczne porady i wskazówki ułatwiające wszystkie ogrodowe czynności, które sprawią, że działka będzie zadbana, atrakcyjna i zdrowa.

Przedstawiamy rośliny uwodzące zapachem, którymi można obsadzić działkę i cieszyć się miłym ich aromatem przez cały senon – od wiosny, aż po jesień.

Zachęcamy do sadzenia letnich, egzotycznych kwiatów cebulowych, które upiększą zarówno działkowe kompozycje, jak i donice na balkonie czy tarasie.

W kwietniowym wydaniu „Mojego Ogródka” pomagamy „otulić” wysiane do gruntu warzywa i kwiaty jednoroczne, proponując praktyczne tuneliki, osłony, szklarenki, lekkie, przenośne i wygodne idealne na działkowe grządki.

Doradzamy, jak stworzyć mały sad na działce. Wskazujemy dobór gatunków, miejsce sadzenia, a także najlepszą rozstawę miedzy nimi, tak aby był odpowiedni dostęp światła do wszystkich owoców.

Zachęcamy do kolekcjonowania superdodatku – „Zaprojektuj swój ogród”. W kwietniowym wydaniu już cz. 5. Kolekcjonując wszystkie części uzbierasz praktyczny poradnik w zakresie projektowania, jakiego nie ma na rynku!

 

Polecamy szczególnie:

Wiśnie na pokaz – Tylko u nas znajdziesz najpiękniejsze gatunki i odmiany wiśni ozdobnych! Zakochaj się w ich kwiatach!

Nietypowe do pojemników – Zaplanuj z nami nowy sezon! Posadź w donicach, w skrzynkach gatunki nietypowe do takich miejsc. Ukwieć kolorem balkon, taras i altanę.

Dobry sąsiad – Każdy z nas wie, że dobry sąsiad to podstawa! Również w świecie warzyw. Sprawdź, co z czym sadzić na grządce, aby mieć dorodniejsze, zdrowsze plony.

Pomysł na owocowe – Sad tez może być oryginalny. Tylko u nas znajdziesz atrakcyjne pomysły na posadzenie, rozpięcie, czy też  przycięcie drzew i krzewów owocowych, aby były wizytówką działki.

Pozimowe problemy – Z naszymi radami przywitasz nowy sezon bez obaw o swoje nasadzenia! Każde objawy da się zdiagnozować i odpowiednio „wyleczyć”! Sprawdź, skorzystaj, zastosuj!

Powrót

Copyright © 2020 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio