Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Inne wydawnictwa

Mój Ogródek w sprzedaży od 19 lutego! - 18.02.2016

W marcowym „Moim Ogródku” polecamy byliny i rośliny cebulowe na nowy sezon! Doradzimy jak rozmnożyć modne i lubiane storczyki oraz jak przyspieszyć kwitnienie kanny i begonii bulwiastej, aby zdobiły ogród już pod koniec wiosny. Podpowiemy, jak ciąć drzewka jabłoni, a także jak zapobiec infekcjom na roślinach sadowniczych.

Doradzimy również jak dobrać odpowiednią glebogryzarkę, wskazując jej dodatkowe, przydatne funkcje, a także podpowiemy jak zagospodarować kompost po zimie.

Pomożemy stworzyć atrakcyjne jednorocznej rabaty, bo z nami wszystko jest łatwiejsze!

Polecamy również:

Urok orientu Ogrody w orientalnym stylu, są niezwykle efektowne i bardzo modne. Skorzystaj z naszego doboru roślin, aby stworzyć egzotyczną, odporną na nasze warunki atmosferyczne przestrzeń!

Iglaki – stożki To atrakcyjne i lubiane formy małych krzewów iglastych! Sprawdź, które pasują na Twoją działkę!

Warzywnik od zera Chcesz mieć ogród warzywny, a nie wiesz od czego zacząć? My Ci pomożemy – krok po kroku. Z nami wszystko jest łatwiejsze!

Dieta na stawy Praca na działce, często kończy się bolesnymi dolegliwościami stawów. Sprawdź jak dobrze przygotować się do sezonu, tzn. jaką zastosować dietę, aby ból był Ci obcy!

Kolorowe święta Kilka pomysłów na świąteczne dekoracje, to doskonała inspiracja, którą możesz zastosować w swoim domu.

 

Chcesz pochwalić się swoją działką przed innymi czytelnikami? Chętnie opublikujemy Twoje zgłoszenie. Wyślij je na adres: redakcja@mojogrodek.pl

 

W marcowym „Moim Ogródku” każdy znajdzie coś dla siebie i na swoją kieszeń! Zapraszamy

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.