Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Konkursy okręgowe

Rozstrzygnięto konkurs na najlepszą działkę w ROD w Pszczynie! - 24.07.2017

W pewno słoneczne, lipcowe popołudnie w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym „Owoc Naszej Pracy” w Pszczynie specjalnie powołana Komisja konkursowa dokonała przeglądu działek i tym samym wyłoniła laureatów konkursu na Najładniejszą Działkę Roku 2017 zorganizowanego przez tutejszy Zarząd.

Oceniane były nie tylko walory estetyczne, ale i sposób zagospodarowania, sfera rekreacyjna oraz uprawa kwiatów i warzyw. Komisja konkursowa stwierdziła,  iż wzrasta odpowiedzialność za posiadane działki, a co za tym idzie są one coraz piękniejsze i stają się dumą każdego działkowca.

Warto zaznaczyć, że w naszym Ogrodzie jest coraz więcej nowych, młodych użytkowników. Odchodzą oni od modelu idealnego ogrodu ostatnich lat, który składał się głownie z trawnika i iglaków, a stawiają przede wszystkim na niezwykłe bogactwo i różnorodność w doborze roślin oraz ekologiczną uprawę warzyw i owoców. Działka jest dla nich oazą spokoju i miejscem odpoczynku po wyczerpującym dniu pracy. 

Na podstawie opinii członków Komisji Zarząd postanowił nagrodzić użytkownik najlepiej zagospodarowanych działek. Wybrano aż 13 laureatów, którzy otrzymali bony podarunkowe i drobne upominki.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a czytelników zachęcamy do obejrzenia kilku zdjęć wyróżnionych działek.

 

Zarząd ROD

rodpszczyna.blogspot.com

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio