Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydawnictwa

WAKACYJNY LIPCOWY NUMER JUŻ NA RYNKU! „Mój Ogródek”, tylko 2,49 zł! - 20.06.2016

W lipcowym numerze znaleźć można porady dotyczące letniego cięcia, zarówno w sadzie, jak i w ogrodzie ozdobnym.

Doradzimy jak pielęgnować ogród warzywny o tej porze roku – czyli co wysiać i posadzić, czym zasilać oraz jak zwalczać chwasty.

Zachęcamy do produkcji własnego kompostu, czyli najlepszego i najtańszego nawozu organicznego. Poradzimy jak odpowiednio nawozić rośliny w sadzie, aby szybko się zregenerowały po owocowaniu.

Podpowiemy jak stymulować krzewy – m.in. magnolie, różaneczniki, hortensje do zawiązywania paków kwiatowych, tak aby w przyszłym sezonie zachwycały nas obfitością kwiatów.

Przedstawimy też znane kwiaty – gerbery, w innym, ogrodowym, bardzo atrakcyjnym, ujęciu.

Pomożemy pozbyć się mrówek na działce, a także podpowiemy jak „leczyć” chore róże.

Zainspirujemy również do stworzenia reprezentacyjnych rabat, aby działkowe zakątki prezentowały się niezwykle atrakcyjnie.

 

Polecamy również:

Pnącza na lata – Tylko u nas pnącza na lata! Sprawdź, jakie gatunki są najodporniejsze, a przy tym atrakcyjne, i które pasują na Twoja działkę!

Kwiaty do wody – Ukwiecone oczka wodne to marzenie każdego, kto posiada taki ministawik na działce. Z naszymi radami jest to możliwe! Nie zwlekaj, warto cieszyć się „kwiecistym” widokiem jeszcze w tym sezonie!

Mobilny warzywnik – Nowe, wygodne pomysły na warzywne, ruchome grządki znajdziesz tylko u nas! Sprawdź w czym i jak uprawiać!

Owocowe pergole – Dwa w jednym – czyli cień i pyszne owoce pod ręką! Z nami dopasujesz roślinę do konstrukcji!

Miłość do roślin – To prezentacja działki naszej Czytelniczki. Ukwiecone rabaty i oryginalnie zaplanowane zakątki to doskonałe źródło inspiracji! W każdym numerze prezentujemy inny ogródek! Chcesz pochwalić się swoją działką przed innymi czytelnikami. Chętnie opublikujemy Twoje zgłoszenie. Wyślij je na adres: redakcja@mojogrodek.pl

 

W lipcowym „Moim Ogródku” każdy znajdzie coś dla siebie i na swoją kieszeń! Zapraszamy!

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.