Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Co kraj to obyczaj, co Poseł to inny pomysł - 04.12.2012

Dnia 3 grudnia 2012 Poseł Mirosław Pluta  zorganizował w Środowiskowym Domu Kultury Tarnobrzega, spotkanie mieszkańców Tarnobrzega na które oddzielnie zaprosił Prezesów ROD zrzeszonych przy Kolegium Prezesów. Głównym tematem spotkania było przedstawienie zebranym –  Planu dla Polski p.t. „Rodzina, Praca, Inwestycje”. 

Po zakończeniu swojego wystąpienia otworzył dyskusję. Do dyskusji  zaprosił między innymi przedstawicieli Prezesów Rodzinnych Ogrodów Działkowych. Prezesi R.O.D. zwrócili  się z pytaniem do Pana Posła o jego stanowisko w sprawie ogrodów działkowych. Odpowiedź  Pana Posła była taka sama jaką wyrażał  w czasie spotkań z okazji obchodów „Dni działkowca”- to znaczy :                    „że popiera i będzie popierał Rodzinne Ogrody Działkowe”. Ponadto poseł przedstawił stanowisko Premiera RP Donalda Tuska, który na spotkaniu w PO wyraził się: że nie można skrzywdzić Polskich Działkowców.  Poseł wypowiedział się również , że będzie lobbował wśród posłów P.O. aby popierali obywatelski projekt Ustawy  o R.O.D.  

Na zakończenie swojego wystąpienia, zwrócił się do zebranych aby składali podpisy popierające obywatelski projekt Ustawy o Rodzinnych Ogrodach Działkowych.

 

Władysław Bieniek

Zdj. www.miroslawpluta.eu

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio