Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Dzień Działkowca w ROD „Zielony” w Gdyni - 19.08.2019

Dzień 10 sierpnia wpisze się w historii naszego Ogrodu jako wspaniale obchodzony Dzień Działkowca Anno Domini 2019. Na uroczystość przybyło około 190 osób. Zaczęliśmy od wspólnego odśpiewania Hymnu Polskiego Związku Działkowców. Następnie było przemówienie Prezesa Ogrodu - Leszka Kucharka podsumowujące pracę całego Zarządu w poprzedniej kadencji. Zostały rozdane dyplomy dla działkowców z najdłuższym stażem i wiekiem w ROD „Zielony”.

                              

Największe brawa otrzymał Pan Józef Bałuczyński, nasz nadal aktywny i wieloletni działkowiec, który w tym roku obchodzi swoje 101 (!) urodziny. Godne uwagi jest to, że wraz z żoną nadal uprawia swoją działkę. Panu Józefowi życzymy dużo zdrowia i wiele satysfakcji z uprawiania działki!

                             

Kolejnym punktem naszego świętowania było uhonorowanie naszych Kolegów i Koleżanek Działkowców, którzy za swoje piękne działki otrzymali upominki i dyplomy.

Było to spotkanie wielopokoleniowe, w którym uczestniczyły nasze dzieci pozostające pod opieką Pani Izy, która przebrana za pszczółkę Maję prowadziła z nimi ciekawe zajęcia.

Wiele wysiłku włożyliśmy w przygotowanie smacznych, tradycyjnych dań wraz z mistrzowsko przygotowanym dzikiem. Tańcom i dobrej zabawie nie było końca.

                          

Do zobaczenia za rok!

Zarząd ROD „Zielony”.

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio