Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Dzień Działkowca w ROD „Spółdzielca” w Trzciance. - 23.08.2018

W dniu 4 sierpnia działkowcy z rodzinami z ROD „Spółdzielca” w Trzciance obchodzili Dzień Działkowca. Impreza odbyła się na zmodernizowanym terenie ogólnym ogrodu. Prezes Zarządu ROD pan Sebastian Zdanowski podczas festynu podsumował dokonania inwestycyjne ogrodu. Ogród w bieżącym roku musiał zmienić zasilane w wodę do celów ogrodniczych. O pomoc Zarząd ROD wspólnie z Okręgiem PZD w Pile zwrócił się do władz miasta Trzcianki. Burmistrz Miasta Krzysztof Czarnecki szybko rozwiązał problem i doprowadzono wodę miejską do ogrodu. Zarząd również otrzymał pomoc finansową z Krajowej Rady PZD na adaptację altany ogrodowej na biuro Zarządu ROD. Prezes ROD za okazaną pomoc podziękował uczestniczącym w imprezie Marii Fojt Wiceprezes Okręgu PZD w Pile i Związkowi oraz Burmistrzowi Trzcianki Krzysztofowi Czarneckiemu. Zaproszeni goście w swoich wystąpieniach pogratulowali wszystkim członkom Zarządu ROD i działkowcom efektów ich pracy. Życzyli działkowcom dobrych plonów z działek a Zarządowi ogrodu realizacji przyjętych zamierzeń remontowych i inwestycyjnych.


Zarząd ROD podziękował p. Janowi Pochwowicz za jego wieloletnią pracę w Zarządzie i Komisji Rewizyjnej ROD. Wyróżnił również nagrodami rzeczowymi i dyplomami działkowców, którzy najbardziej wyróżnili się w pracach na rzecz ogrodu: Sebastiana Zdanowskiego, Piotra Skowrońskiego, Annę Dajerling, Katarzynę Pachowicz, Martę Zdanowską, Mariolę Walkowiak, Roberta Kaczorowskiego, Roberta Zuszma, Mirosławę Klimaszewską oraz Marię Orwat.


Burmistrz Krzysztof Czarnecki i Maria Fojt wraz z Zarządem ROD zwiedzili ogród i zapoznali się z potrzebami Zarządu ROD związanymi z adaptacją altany na biuro Zarządu ROD.
Działkowcy przygotowali wystawę plonów. Były zabawy dla dzieci oraz poczęstunek dla wszystkich uczestników Dnia Działkowca. Wszyscy bawili się do późnych godzin wieczornych.

M.F.

 

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio