Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Piknik działkowców z ROD "Przyszłość" w Sulmierzycach - 21.08.2018

Piknik odbył się w sobotę 7 lipca, przyciągnął wielu mieszkańców Sulmierzyc oraz okolicznych miejscowości. W programie każdy znalazł coś dla siebie, impreza rozpoczęła się od animacji dla dzieci przygotowanej przez profesjonalnego animatora, kolejną atrakcją był darmowa zjeżdżalnia – dmuchaniec dla wszystkich dzieciaków, bez ograniczeń. Organizator zapewnił stoisko gastronomiczne a w nim bogate menu. Punktem kuliminacyjnym była loteria fantowa.

Atrakcyjne i wartościowe nagrody przyciągnęły wielu kupujących swój szczęśliwy los. Nagrody główne:

Rower Miejski – ufundowany przez Miasto Sulmierzyce

Tablet Samsung Galaxy – ufundowany przez firmę Promax z Ostrowa Wlkp

Tablet Huawei – ufundowany przez Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego – Krzysztofa Grabowskiego

Oprócz tego rowerek dziecięcy, kosiarka elektryczna, wiertarko-wkrętarka, czajnik elektryczny, opiekacz, grill ogrodowy, upominek od Wojewody Wielkopolskiego i wiele atrakcyjnych nagród.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak co roku ogromnym zainteresowaniem cieszyły się nagrody w postaci zwierząt gospodarstwa domowego: kaczka/kaczor/królik czy świnie wietnamskie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od godz. 21.00 do białego rana przygrywał zespół Grand z Jarocina, który już od pierwszych kawałków porwał publiczność do wspólnej zabawy.

Organizatorzy są bardzo zadowoleni z frekwencji uczestników, od kilku lat impreza na stałe wpisała się w kalendarz imprez Miasta, przyciąga coraz to więcej uczestników, organizacji imprezy przyświecała również słoneczna pogoda.

Zyski z imprezy zostaną przeznaczone na modernizację ogrodów – konkretnie na budowę wiaty rekreacyjnej o wymiarach 6x12 oraz biura zarządu/pomieszczenia socjalnego. Budowa jest możliwa dzięki wypracowanym zyskom z imprez które organizujemy z zarządem od początku mojej kadencji – mówi Kamil Łopuszyński – Prezes ogrodów. Inwestycja jest możliwa również dzięki środkom finansowym członków ogrodów oraz otrzymanej dotacji w wysokości 4.000 zł od Okręgowego Zarządu PZD w Kaliszu. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim którzy pomogli w organizacji przedsięwzięcia oraz sponsorom, których z roku na rok przybywa – świadczy to o dobrej opinii działalności ogrodów w Sulmierzycach oraz wymiernej współpracy. Nasze ogrody są ogrodami otwartymi dla społeczeństwa.

 

Kamil Łopuszyński

Prezes ROD "Przyszłość" Sulmierzyce


Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio