Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Program o Rodzinnych Ogrodach Działkowych w TVP Olsztyn. Zobacz w internecie! - 19.07.2017

Dzięki współpracy OZ Warmińsko-Mazurskiego PZD z TVP, działkowcy mogą oglądać cykliczny program telewizyjny pod nazwą "Rodzinne Ogrody działkowe Warmii i Mazur". Emisja pierwszego odcinka odbyła się 15 lipca br. (sobota) w TVP Olsztyn. Jednak, dla widzów spoza regionu, którzy chcieliby zobaczyć program, udostępniono odcinek w internecie. Można go oglądnąć: tutaj. Emisja programu odbywa się w każdą trzecią sobotę miesiąca na TVP Olsztyn o godz. 10. Najbliższy 19 sierpnia!

Programy przygotowywane są wspólnie z Instruktorami Społecznej Służby Instruktorskiej PZD i ukazywać będą przywiązanie do polskiej tradycji  uprawiania ziemi na własne potrzeby.

- Program realizować będziemy na terenie różnych miejscowości, by uzmysłowić widzom różnorodność upraw i unikatowy charakter działek na Warmii i Mazurach. W kolejnych odcinkach, będziemy udzielać rad, jak dbać o działki: czego unikać, aby nie popełnić błędów w sztuce ogrodniczej i tym samym nie zniszczyć przyrody – mówi Czesław Wojsław, prezes OZ Warmińsko-Mazurskiego PZD. 

Program o działkowcach i dla działkowców to z pewnością ciekawa i warta uwagi propozycja dla widzów nie tylko regionalnych kanałów, dlatego z TVP Olsztyn wzór powinny czerpać także inne stacje telewizyjne w Polsce. 

AH

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio