Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Dzień Dziecka w ROD "Oaza" w Grudziądzu - 09.06.2017

Stało się już tradycją że Zarząd ROD "OAZA" w Grudziądzu organizuje imprezę z okazji Dnia Dziecka. W tym roku w dniu 3 czerwca odbyła się ona już po raz piąty z rzędu. 

Na tę uroczystość licznie przybyły dzieci wraz ze swoimi rodzicami babciami i  dziadkami. Program artystyczny gry i zabawy przygotowała Pani Izabela Wasilewska – sekretarz w Zarządzie ROD Oaza która też całą tą imprezę sprawnie poprowadziła. Dla każdego dziecka uczestniczącego w konkursach przygotowano atrakcyjne nagrody i upominki. Były tańce malowanie plakatów  puszczanie baniek mydlanych nadmuchiwanie balonów i bardzo urozmaicone konkursy   przy których śmiechu i radości było wiele.

Oczywiście nie mogło zabraknąć słodyczy napoi kolorowych a furorę zrobił smaczny arbuz. Kolorowanki i wycinanki wykonane przez dzieci ozdobiły ściany Domu Działkowca. I tak przy muzyce i we wspaniałej atmosferze dzieci się bawiły trzy godziny a z kolorowymi balonami oraz wylosowanymi nagrodami uśmiechnięte i radosne wracały z rodzicami na swoje działki zapowiadając że w przyszłym roku bardzo chętnie tu wrócą.

Z działkowym pozdrowieniem  Mieczysław Chrapiński- prezes ROD OAZA

 

 

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio