Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Dzień Działkowca w ROD "Słoneczko" w Sokołowie Podlaskim - 04.10.2016

W dniu 17 września br. w ROD "SDłoneczko" w Sokołowie Podlaskim odbył się Dzień Działkowca. Zebranych działkowców oraz przybyłych gości powitała prezes ogrodu Jadwiga Świstek. Uroczystość rozpoczęto Hymnem PZD. W czasie imprezy zasłużonym działkowcom z ogrodu wręczono odznaczenia „ Wzorowy Działkowiec". Razem z działkowcami świętował pierwszy w-ce prezes OZM Grzegorz Oracz oraz przedstawiciele trzech ogrodów sokołowskich.


Uroczystość rozpoczęto Hymnem  PZD. Zasłużonym działkowcom z ogrodu wręczone zostały przez  w-ce  prezesa Grzegorza Oracza oraz prezes ogrodu Jadwigę Świstek złote, srebrne oraz brązowe odznaki "Zasłużonego Działkowca".                                                
 
Po części oficjalnej odbył się poczęstunek grochówka przygotowana przez działkowców oraz kiełbaską. Były działkowiec Piotr Krzemieniewski przedstawił swoją twórczość pisarską.      

   
 Prezes odczytała działkowcom wpis do kroniki w-ce prezesa  Grzegorza  Oracza: „ Pozostając  pod  wrażeniem urody ogrodu, dbałości o mienie związku i działkowców życzę wszystkim Państwu  jak najdłużej bycia „słoneczkiem” w dobrym zdrowiu i z satysfakcją tworzenia i uczestniczenia w tworzeniu piękna  w zgodzie z naturą."


Po tym spotkaniu było jeszcze jedno integracyjne z przyjaciółmi ogrodu. Uczestniczyło w nim 50 osób .

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio