Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Pieczenie ziemniaka z przedszkolem nr 3 w Kolbuszowej - 27.09.2016

W piękne czwartkowe przedpołudnie grupa pięciolatków z Przedszkola nr 3 w Kolbuszowej odwiedziła Rodzinny Ogród Działkowy „PREFABET”. Z niedowierzaniem zwiedzali ogród, w którym podobno mieszkają krasnale i Baba Jaga...

Dzieci podziwiały piękne kwiaty, poznawały różne warzywa i owoce, a najodważniejsze poznawały smak owoców i warzyw. Spodobały im się również grządki z kolorowymi warzywami, trafnie nazywały większość z nich.

Po zwiedzaniu ogrodu i odpoczynku przyszedł czas na zabawę i wspólne pieczenie ziemniaka, którego smak był ciekawym zaskoczeniem dla większości z dzieci.

Był czas na grę w piłkę, minigolfa i badmintona oraz inne gry i zabawy ruchowe. Śmiechom i piskom nie było końca. Zmęczone, ale zadowolone dzieciaki podziękowały Prezesowi Ogrodu za zaproszenie i umówiły się już na zimowy spacer po ogrodzie połączony z karmieniem ptaków i lepieniem bałwana.

Na zakończenie aktywnego dnia dzieci otrzymały od Prezesa mały smakołyk, kosz warzyw i bukiet świeżych jesiennych kwiatów do swojego kącika przyrodniczego.

  

 

Andrzej Chmielowski
Prezes ROD Prefabet w Kolbuszowej

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio