Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

40 - lecie ROD "Azalia" w Łodzi - 08.10.2015

W dniu 12 września 2015 roku odbyła się uroczystoścć Dnia Działkowca i 40-lecie Ogrodu „Azalia” w Łodzi. Obecnych było około 150 działkowiczów wraz z rodzinami.Wśród gości obecni byli: Pan Poseł Dariusz Joński, Pani Radna Urzędu Miasta Małgorzata Moskwa-Wodnicka, Pani Prezes Ogrodu „Aster" Wiesława Śiencerz.

Absencję gości zaproszonych tłumaczono obchodami Dnia Działkowca w tym samym terminie w ich macierzystych ogrodach.

Listy gratulacyjne z życzeniami otrzymaliśmy od :Pani Wojewody Łódzkiej Jolanty Chełmińskiej, Pana Eugeniusza Kondrackiego - Prezesa PZD , Pani Izabeli Ożegalskiej Prezesa Zarządu Okręgowego Łódzkiego.

Z okazji 40- lecia Ogród otrzymał dwa puchary od Pana Eugeniusza Kondrackiego i Pani Izabeli Ożegalskiej. Wręczone zostały cztery srebrne i cztery brązowe odznaki dla wieloletnich działkowiczów, którzy pracowali na rzecz ogrodu. Wyróżniono 17 najładniejszych działek, które otrzymały nagrody w postaci krzewów borówek amerykańskich i książek.

Tegoroczna susza nie sprzyjała obfitym plonom, mimo to zaprezentowano osiem koszy z własnymi ciekawymi produktami. Wszystkie otrzymały woreczki z cebulkami tulipanów.


Częśc artystyczną uatrakcyjniały występy chóru „Retkinianki”oraz kabaretu z „Oazy”. Od godziny 18.30 rozpoczęła się „zabawa koszyczkowa” z muzyką. W trakcie zabawy serwowano tort okolicznościowy, gorący bigos oraz domowy smalec z ogórkami małosolnymi, kawę, herbatę i drobne ciasteczka.

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio