Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Dzień Działkowca w ROD "Sobótka" w Wieluniu - 11.09.2015

W sobotę 5 września 2015 r.  odbyło się Spotkanie  Działkowców i ich rodzin w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym „Sobótka” w Wieluniu w ramach Dnia Działkowca 2015 połączone z Ogniskiem Integracyjnym.

W imprezie udział wzięli Działkowcy ROD „Sobótka” z rodzinami i osoby zaproszone a wśród nich Naczelnik Wydziału Gospodarki Przestrzennej i Komunalnej Urzędu Miasta i Gminy Wieluń Pan Waldemar Kluska oraz Radny Rady Miasta Wielunia Pan Czesław Korpal.


Oprawę muzyczną imprezy zapewnił nam Pan Józef Wójcik ze swoją magiczna trąbką oraz rozśpiewana rodzina Pani Ewy Walczak z gitarami.

W sumie było Nas ponad 90 osób i wbrew obawom Zarządu każdy znalazł swoje miejsce wokół ogniska i na terenie części socjalnej Ogrodu który mimo tego , że wymaga jeszcze sporo inwestycji  już tętni życiem działkowców.

Zarząd ROD korzystając z okazji „nadstawiał ucha” co leży na sercu działkowcom „Sobótki”,jakie są ich potrzeby i pomysły na ich realizację.Integracja  działkowców przyniosła nieoczekiwane rozmiary. Zabawa trwała do późnych ciemnych godzin nocnych.

Korzystając z doświadczenia tej imprezy już nosimy się z zamiarami kolejnej jeszcze większej.

Za udział w imprezie i wspaniałą zabawę dziękuje Wszystkim uczestnikom Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Sobótka” w Wieluniu.

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio