Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Działkowcy u posła Platformy Obywatelskiej Łukasza Borowiaka - 19.11.2013

W dniu 18 listopada 2013 roku przedstawiciele działkowców z kolegiów powiatu leszczyńskiego i kościańskiego spotkali się z posłem Platformy Obywatelskiej Łukaszem Borowiakiem. Przedmiotem rozmów była aktualna sytuacja wynikająca z tworzenia nowej ustawy o ogrodnictwie działkowym.

Poseł Borowiak jest członkiem Sejmowej Komisji Infrastruktury , a więc bezpośrednio uczestniczy w pracach nad powstającą ustawą. Poinformował uczestników spotkania o aktualnym stanie prac wskazując ich terminarz w komisjach infrastruktury i samorządu terytorialnego tj. wtorek 19 listopada br. oraz o głosowaniach na posiedzeniu plenarnym Sejmu w piątek 22 listopada br.

Przedstawiciele działkowców uczestniczący w spotkaniu apelowali do posła o przekazanie informacji innym posłom z komisji o ogromnym zainteresowaniu działkowców tworzącą się ustawą oraz troską o funkcjonowanie ogrodnictwa działkowego w powiatach leszczyńskim i kościańskim a także o istnienie organizacji działkowców, która sprawdziła się w ponad 30- letnim działaniu.

Poseł zapewnił nas o osobistym zaangażowaniu się i zgodnie ze swoim przekonaniem będzie wspierał działkowców. Na koniec życzył nam pomyślności we wdrażaniu w życie nowej ustawy i utrzymaniu jedności ruchu ogrodnictwa działkowego.

 

Krystyna Knapik - Wasielewska

Sylwester Chęciński

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio