Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Poseł T.Kamiński (SLD): projekt obywatelski nie powinien być zmieniany - 27.08.2013

W dniu 26 sierpnia 2013 r. podkarpaccy działkowcy spotkali się z posłem Sojuszu Lewicy Demokratycznej Panem Tomaszem Kamińskim - członkiem sejmowej Komisji Infrastruktury.

Pan Poseł potwierdził, iż stanowisko SLD odnośnie obywatelskiego projektu ustawy o ROD nie uległo zmianie. SLD popiera działkowców i obywatelski projekt ustawy o ROD w jego pierwotnym kształcie. Działkowcy wyrazili swoje rozczarowanie z przebiegu prac w Nadzwyczajnej Podkomisji Sejmowej, zwłaszcza po dokonanej zmianie przewodniczącego Podkomisji. Wyrazili swoje głębokie obawy co do wprowadzonych podczas prac Nadzwyczajnej Podkomisji Sejmowej poprawek do projektu ustawy, dotyczących uwłaszczenia, wolnego obrotu działkami i przepisów przejściowych. Poseł zauważył, iż wprowadzanie niezgodnych z Konstytucją poprawek może być działaniem celowym PO, która nie dopuści w ten sposób do uchwalenia żadnej ustawy do 21 stycznia 2014 r.

Pan Poseł zapewnił, iż będzie obecny na posiedzeniu Komisji Infrastruktury i zmobilizuje wszystkich posłów SLD do poparcia argumentacji działkowców.

Z.K.

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio