Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Z życia ROD

Urodziny 6-letniej Tosi - 21.08.2013

Rodzinne Ogrody Działkowe w naszym kraju pełnią dla swoich użytkowników nie tylko funkcję rekreacyjno – uprawowe.W rzeczywistości są także bardzo często miejscem spotkań rodzinnych a nawet wielopokoleniowych.Potwierdzeniem powyższego są coraz częściej organizowane imprezy ogrodowe dla działkowców i ich rodzin.W gronie tym nie brakuje oczywiście także i najmłodszych sympatyków ogrodów.Doskonałym przykładem powyższego jest chociażby jedna z ostatnich imprez urodzinowych w kieleckim ROD „Kadzielnia”, która miała miejsce 14 sierpnia br.

Najważniejszym gościem tego dnia na terenie Ogrodu była 6 letnia Tosia, która właśnie to miejsce wybrała na swoje urodzinowe spotkanie w gronie najbliższych oraz koleżanek i kolegów.

W uroczystości na działce Państwa Zdanowskich uczestniczyło w sumie 28 osób, z czego połowę stanowili najmłodsi goście.Na tak przygotowanej uroczystości nie mogło zabraknąć konkursów oraz zabaw, które skutecznie wypełniły program tego dnia.

Nad całością czuwali nie tylko rodzice Tosi ale także ich babcia oraz prababcia.

Mimo, iż Państwo Zdanowscy użytkują działkę od zaledwie pół roku, od początku ich zamiarem było spędzanie na niej każdej wolnej chwili.Na działce ogrodowej spotykają się bardzo często aż cztery pokolenia tejże rodziny.

Kiedy Pan Marcin Zdanowski obejmował działkę w użytkowanie, jego córka Tosia powiedziała „tato, moje urodziny będą na mojej działce”.

 

 

                                                                                              Przemysław Kułaga

                                                                                              Prezes ROD „Kadzielnia”

                                                                                              w Kielcach  

 

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio