Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

"Czy tak ma wyglądać równość obywateli wobec prawa?" - 12.08.2013

Szanowny Pan Donald Tusk Premier RP

 

Działkę uprawiam od 1983 roku w ROD Wypalanki w Częstochowie. Działka jest dla mnie całym życiem jak również dla mojej rodziny. Z niepokojem przyglądaliśmy się z rodziną na obrady podkomisji, ale wynik tych prac nas przeraża. Posłowie Platformy Obywatelskiej mimo Pana spotkania i udzielonego poparcia dla obywatelskiego projektu ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych podczas spotkań z Warszawskimi działkowcami nie zamierzali tych obietnic wprowadzić w życie. Cały czas forsują tylko własne pomysły, które nie są przyjazne dla samych działkowców. Co maja powiedzieć działkowcy, których ogrody nie maja uregulowanego stanu prawnego? Czy tak ma wyglądać równość obywateli wobec prawa? Czy takie zamierzenia miały Pana spotkania z Prezesem PZD i działkowcami?

Panie Premierze ludzie już nie wytrzymują Pana i Pańskich kolegów obietnic gdyż się nic nie robi dla ludzi tylko dla znajomych

Dlatego działkowcy i moja rodzina oczekuje od Pana odwagi i rzeczywistego poparcia działkowców poprzez przyjęcie w nowej ustawie rozwiązań zagwarantowanych w obywatelskim projekcie ustawy pod którym podpisali się członkowie mojej rodziny oraz prawie milion polskich rodzin.

 

Marian Kubat

Kopia:

Prezes KR PZD Warszawa

Prezes OZ PZD

a/a

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio