Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Spotkanie z posłem Andrzejem Kanią (PO) - 31.05.2013

27 maja br. w Ostrołęce odbyło się spotkanie członka KR PZD i prezesa ROD „Czeczotka” w Ostrołęce Pana Grzegorza Oracza z posłem Platformy Obywatelskiej Panem Andrzejem Kanią, który bierze udział w pracach podkomisji nadzwyczajnej pracującej nad ustawą o ogrodach działkowych.

W związku z uczestnictwem posła Kani w pracach podkomisji nadzwyczajnej głównym tematem spotkania było omówienie projektów ustawy o ogrodach działkowych oraz obecnej sytuacji ostrołęckich ogrodów działkowych.

Poseł Kania przedstawił swoje poglądy związane z  obywatelskim projektem ustawy o ogrodach działkowych (według niego i jego kolegów z PO -  projektu Krajowej Rady  PZD ). Za swym  partyjnym kolegą Stanisławem Huskowskim stwierdził m.in., że  już pierwsze opinie zewnętrzne, w tym Sądu Najwyższego nie  są życzliwe dla projektu obywatelskiego. Dodał też, że według niego organizowane przez działkowców pikiety pod biurami posłów PO psują klimat dla ewentualnego porozumienia. Przedstawiciel PO wyraził jednocześnie zainteresowanie  dalszymi  konsultacjami i współpracą  w czasie trwania prac podkomisji.

OMA

(źr. fot. www.andrzejkania.pl)

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio