Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Spotkanie z Senatorem RP Janem Filipem Libickim z PO w Obornikach - 12.04.2013

W dniu 11kwietnia 2013r w biurze Senatorsko- Poselskim w Obornikach odbyło się robocze spotkanie przedstawicieli  rodzinnych ogrodów działkowych powiatu obornickiego i szamotulskiego    z Senatorem J.F. Libickim z PO.

 

Jan Molski Prezes ROD im. mjr Dobrzyckiego w Obornikach przedstawił szczegółowe obawy    i zagrożenia dla działkowców wynikające z projektu ustawy o ROD autorstwa Posła S. Huskowskiego   z PO. W trakcie dyskusji zebrani działkowcy zdecydowanie negatywnie ocenili zapisy w projekcie szczególnie dotyczące odebrania działkowcom dotychczasowych praw oraz planowej likwidacji PZD.

Senator przedstawił interpretacje Posła Huskowskiego jakie zostały przekazane wszystkim senatorom PO na specjalnej naradzie w Sejmie. Senator słysząc  nasze obawy zaproponował zorganizowanie spotkania z Posłem S. Huskowskim w Obornikach bądź w Szamotułach.

 W spotkaniu uczestniczyła przedstawicielka lokalnej prasy. Wymiana poglądów dotycząca zapisów w projekcie ustawy o ROD autorstwa PO przebiegała w miłej atmosferze. Czekamy na spotkanie z Posłem Huskowskim.

Jan Molski - Oborniki

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.