Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Walne Zebranie Sprawozdawcze w ROD "Karolinka" i "Karliczek" - 22.03.2013

W dniu 21.03.2013r w sali Gimnazjum nr7 odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze ROD „Karolinka i Karliczek”. Gośćmi byli: sierżant policji pan Tomasz Lebok oraz przedstawiciele Straży Miejskiej panowie Andrzej Gellert i Rafał Sędjak.

            Czas oczekiwania na rozpoczęcie zebrania wypełnił szczegółową informacją na temat obecnej sytuacji ogrodów instruktor krajowy SSI Tadeusz Witek.

            Zebranie otworzył oraz przywitał przybyłych Prezes ogrodu p. Karol Nowakowski.

Przewodniczącą zebrania została wybrana pani Henryka Kowalska.

Sprawozdania merytoryczne, finansowe oraz Komisji Statutowych były rzeczowe i wyczerpujące.

 To ważne spotkanie działkowców odbyło się w ciepłej i spokojnej atmosferze. Choć na twarzach było widać zatroskanie i pytanie w oczach, „co dalej?” Działkowcy pokazali, że nie mają zamiaru poddawać się. Podjęto uchwały o dokończeniu zaczętych zadań inwestycyjnych i dalszej modernizacji ogrodu.

Jako obserwator z ramienia Delegatury starałam się przekazać najnowsze sugestie dotyczące Walnego Zebrania zawarte w materiałach instruktarzowych oraz czuwałam nad prawidłowym przebiegiem zebrania.

Po konstruktywnej dyskusji dotyczącej bieżących spraw ogrodu, 58 działkowców podpisało list do parlamentarzystów Ziemi Gliwickiej prosząc o wsparcie Obywatelskiego Projektu Ustawy o Rodzinnych Ogrodach Działkowych.

           

Źródło i zdjęcia Barbara Głogowska

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.