Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Walne Zebranie Sprawozdawcze w ROD "kpr. BENEDY" w Bydgoszczy - 12.03.2013

2 marca 2013 r. w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym im. „ kpr. BENEDY „ w Bydgoszczy  odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze członków ogrodu. Działkowcy wysłuchali sprawozdań z działalności Zarządu ROD, Komisji Rewizyjnej i Komisji Rozjemczej.                                                                                    

   Z dużą uwagą działkowcy przyjęli informację o obywatelskim projekcie ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych, który został skierowany do pierwszego czytania w Sejmie a także o innych projektach, które wniesiono do Sejmu RP oraz o propozycjach do ustawy opracowane przez zespół posłów PO pod kierunkiem posła  Stanisława Huskowskiego.                                                                                           Działkowcy zebrani na Walnym Zebraniu podjęli decyzję o przesłaniu listu otwartego do Marszałek Sejmu i Prezesa Rady Ministrów oraz złożyli swoje podpisy pod listami. W dyskusji działkowcy zapewniają o swoim poparciu dla rozwiązań zawartych w projekcie ustawy o ROD. Do podjętych stanowisk załączono listy z 82 podpisami.

Poruszano też temat dotyczących przyszłego funkcjonowania ogrodu gdy wejdzie w życie proponowana ustawa,  podjęto uchwały dotyczące przyjęcia sprawozdań, prac modernizacyjnych oraz opłat obowiązujących w ogrodzie          2013 roku.

Powrót

Copyright © 2020 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio