Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Działkowcy na Targach Gardenia 2013 - 25.02.2013

W najbliższy weekend 22-24 lutego 2013 r. w Poznaniu (przy ul. Głogowskiej 14) odbędą się Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia. To wydarzenie, którego nie powinni przegapić sympatycy i miłośnicy ogrodnictwa.

Tegoroczna edycja była rekordowa ze względu na liczbę uczestników. Z ekspozycją targów Gardenia zapoznało się o ponad 53% więcej profesjonalistów niż w roku ubiegłym. Wśród wystawcó nie zabrakło stoiska wydawnictwa „działkowiec”, a także stoiska Polskiego Związku Działkowców, który objął tę imprezę patronatem.

Zdjęćcia ze stoiska Polskiego Związku Działkowców na Targach Gardenia:

 

Targi Gardenia to niezwykle ważne wydarzenia nie tylko dla specjalistów oraz sympatyków i miłośników roślin, ale także dla całego środowiska działkowego. Śledzenie najnowszych trendów sektora ogrodniczego jest niezwykle istotne  dla wielu działkowców. Dzięki wielu nowoczesnym rozwiązaniom ogrody stają się z roku na rok coraz piękniejsze, a praca w nich staje się coraz większą przyjemnością. To niezwykle ważne, by ogrody i działki były nie tylko „zielonymi płucami miast”, ale także ich ozdobą, z której dumna będzie cała społeczność. 

Na ekspozycji targowej na odwiedzających czekała szeroka oferta producentów i dystrybutorów z Polski i z zagranicy branży ogrodniczej. Ponadto na odwiedzających przygotowano liczne zajęcia warsztatowe, a także pokazy florystyczne, kiermasz roślin, projektowanie ogrodów i ogrody pokazowe.

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio