Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Biuletyn Informacyjny

Biuletyn Informacyjny 02/2013 - 20.02.2013

Luty to miesiąc ważnych dla działkowców wydarzeń. Po trzech miesiącach intensywnej pracy i mobilizacji całego środowiska działkowego, członkowie Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej wraz z działkowcami złożyli w Sejmie obywatelski projekt ustawy o ROD. Wszystkie najbardziej istotne informacje dotyczące tego wydarzenia znaleźć można w najnowszym numerze "Biuletynu Infomacyjnego".

Ponadto zamieściliśmy list Międzynarodowego Biura Ogrodów Działkowych i Rodzinnych w Luksemburgu do Pani Viviane Reding, Wiceprzewodniczącej Komisji Europejskiej, Komisarz ds. sprawiedliwości, wymiaru sprawiedliwości i obywatelstwa w Komisji Europejskiej.

W Biuletynie znalazły sie także  relacje z akcji zbierania podpisów w OZ PZD we Wrocławiu, Łodzi, Elblągu, Zielonej Górze i Pile, oraz wywiad z panią Krystyną Łybacką z SLD, która aktywnie włączyła się w zbieranie podpisów.

O czym piszą działkowcy w listach, które działkowcy kierują do Premiera RP Donalda Tuska i Wicepremiera Janusza Piechocińskiego? Zachęcamy do czytania najnowszego numeru "Biuletynu Informacyjnego", a także  informacji ze spotkań z parlamentarzystami wszyskich ugrupowań i z samorządowcami.

 

Załącznik plikowy do pobrania

biul-2-2013-inter.pdf

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.