Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Podziękowanie od Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej - 06.02.2013

Szanowni Państwo!


Komitet Inicjatywy Ustawodawczej pragnie złożyć serdeczne podziękowania wszystkim z przeszło 924 000 obywateli, którzy poparli projekt ustawy o rodzinnych ogrodach działkowcy. W imieniu rodzin działkowców dziękujemy za każdy podpis, który jest wyrazem zrozumienia i akceptacji dla starań o zabezpieczenie praw działkowców i ogrodów.

Szczególne podziękowania przesyłamy do tysięcy osób, które pomimo niesprzyjającej zimowej aury, zaangażowały się w zbieranie podpisów. Bez Państwa pracy sukces, jakim jest zebranie największej ilości podpisów pod obywatelskim projektem ustawy w historii polskiej demokracji, byłby niemożliwy. Dzięki Waszemu wysiłkowi po raz kolejny dowiedliśmy, że środowisko polskich działkowców i ich przyjaciół jest pełnoprawnym członkiem społeczeństwa obywatelskiego.

Dziękujemy również licznym samorządowcom, posłom oraz przedstawicielom organizacji pozarządowych i związków zawodowych, którzy nie tylko podpisali się pod naszym projektem i nierzadko zbierali pod nim podpisy, ale - co najważniejsze - wsparli nas swoim autorytetem. Wasze poparcie sprawia, że czujemy się jeszcze bardziej zdeterminowani do walki o prawa polskich działkowców.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu, ale też nie ukrywamy, że liczymy na dalszą pomoc. Razem musimy jeszcze przekonać 231 posłów, by idąc za głosem 924 000 obywateli, podnieśli rękę za projektem realizującym hasło: OCALMY OGRODY!

 

Komitet Inicjatywy Ustawodawczej

Projektu Ustawy o ROD

 

Warszawa dn. 6 lutego 2013r.

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.