Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Działkowcy z ROD "Paprotka" krytycznie o projekcie PO - 28.01.2013

Zarząd oraz rodziny ROD „Paprotka”,Komisja Rewizyjna i Komisja Rozjemcza zajęły stanowisko w sprawie  propozycji do ustawy działkwej, opracowanych przez zespół posłów PO, pracujących  pod kierunkiem posła Stanisława Huskowskiego.

Zdaniem  działkowców propozycje te zmierzają do zrujnowania ogrodów, a następnie ich likwidacji. „Projekt Pana posła dąży do nacjonalizacji i komunalizacji całego majątku PZD na wszystkich szczeblach, zarówno finansowych jak i infrastruktury ogrodowej” – czytamy w stanowisku.

Działkowcy pytają posłów PO dlaczego chcą zniszczyć  ogrody, które są ostoją emerytów i rencistów, miejscem wypoczynku i relaksu dla wielu rodzin.„Ludzie, którym  chce pan odebrać ostatnią chwilę egzystencji  na świecie żądają, aby Pan i całe biuro poselskie  PO dostąpiło od własnego projektu, a poparło nasz obywatelski projekt ustawy o ROD” – czytamy w stanowisku wysłanym przez  działkowców do posła Stanisława Huskowskiego (czytaj więcej).

Stanowiska o podobnej treści działkowcy skierowali także do: Prezydenta Bronisława Komorowskiego, Marszałek Sejmu Ewy Kopacz, Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza, Premiera Donalda Tuska, Klubu Parlamentarnego PiS, Klubu Parlamentarnego PSL, Klubu Parlamentarnego SLD, Klubu Parlamenntarnego PO.

Z treśćią stanoiwsk można zapoznać się klikając w link (czytaj więcej).

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.