Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Informacja z narady prezesów zarządów ROD, członków Zarządu i Komisji Statutowych OZP PZD rejonu suwalskiego - 19.11.2012

W dniu 16 listopada 2012r. w Suwałkach  odbyła się narada prezesów zarządów ROD,członków Zarządu i Komisji Statutowych OZP PZD rejonu suwalskiego.                                     

Na naradzie dokonano prezentacji Projektu Ustawy o Rodzinnych Ogrodach  Działkowych, omówiono materiały informacyjne i zalecenia Krajowej Rady PZD oraz sposób zbierania podpisów i wypełniania list poparcia cytowanego projektu.

Uczestnicy biorący udział w naradzie są zainteresowani projektem ustawy i popierają jego rozwiązania. W dyskusji prezesi zarządów ROD podkreślili, że projektem Ustawy są zainteresowani nie tylko działkowcy ale i obywatele nie mający nic wspólnego z ogrodnictwem. Obecnie w naszym rejonie są zbierane podpisy na listach  poparcia projektu Ustawy.

W dniu dzisiejszym Zarząd ROD "Malinka" w Suwałkach przekazał 130 podpisów na 13 listach, a Zarząd ROD "Generała Prądzyńskiego" w Augustowie 100 podpisów na 10 listach poparcia projektu ustawy.

W naradzie uczestniczyli : Prezes OZP PZD Andrzej Bojko i instruktor etatowy Stanisław Dworakowski.

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.