Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Docierają pierwsze listy z podpisami pod projektem ustawy - 12.11.2012

Pełną parą ruszyła akcja zbierania podpisów pod projektem ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych. Choć minęły dopiero 4 dni, do Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej Projektu Ustawy o ROD napływają już pierwsze listy poparcia od działkowców.

Listy z zebranymi podpisami przesłały: Okręgowy Zarząd PZD w Częstochowie, który w dwóch rodzinnych ogrodach działkowych zebrał w sumie 205 podpisów, a także Okręgowy Zarząd PZD w Pile, który przesłał listy z podpisami 90 osób.

Ponadto docierają do nas informację, że także w innych rejonach Polski inicjatywa zbierania podpisów cieszy się ogromną popularnością. Działkowcy chcą podpisywać się na listach poparcia, by wyrazić swoją akceptację dla tego projektu ustawy o rod. Wiemy też, że kolejne listy z podpisami są już w drodze do Krajowej Rady PZD.

Uprzejmie prosimy o sprawne i szybkie wysyłanie list z podpisami złożonymi pod projektem. Pozwoli nam to codzienną aktualizację zakładki „Liczba zebranych podpisów”, która znajduje się na stronie Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej Projektu Ustawy o ROD – www.ocalmyogrody.pl


AH, zdj.: Wikipedia

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.