Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Spotkanie Powiatowego Kolegium Prezesów w Lesznie - 02.11.2012

Spotkanie Powiatowego Kolegium Prezesów w Lesznie poszerzone o przewodniczących ogrodowych komisji rewizyjnych i rozjemczych miało miejsce w dniu 10-10-2012 w świetlicy ROD im . Króla Stanisława Leszczyńskiego.

Spotkanie wynikło z potrzeby zapoznania działaczy ROD z wynikami X Nadzwyczajnego Zjazdu PZD w Warszawie z dnia 6 października 2012 r.

Posiedzenie otworzył Przewodniczący Powiatowego Kolegium Prezesów w Lesznie Ryszard Gołembski który przywitał zebranych prezesów i przewodniczących ogrodowych komisji rewizyjnych i rozjemczych, oraz zaproszonych gości w osobach Sylwestra Chęcińskiego członka krajowej rady PZD i zarazem w/ce prezesa OZ PZD w Poznaniu oraz Kierownika Rejonowej Delegatury PZD w Lesznie, zarazem członka prezydium OZ PZD w Poznaniu Krystynę Knapik Wasielewską.

Obszerna relację z nadzwyczajnego zjazdu przedstawił jej uczestnik Sylwester Chęciński.

Następnie rozpoczęła się dyskusja o sytuacji w PZD na skutek wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

Ryszard Gołembski podzielił się również z zebranymi swoimi sp ostrzeniami z nadzwyczajnego Zjazdu.

 

Ryszard Gołembski uczestnik Zjazdu podzielił się z zebranymi swoimi spostrzeżeniami z nadzwyczajnego Zjazdu.

Spotkanie zakończono refleksją ze teraz należy uaktywnić inicjatywę akcji spotkań z posłami, senatorami i radnymi i innymi by zdobywać jak najwięcej zwolenników do realizacji naszych wytyczonych celów tj. Obywatelskiego projektu nowej ustawy o ogrodnictwie.

Celem w tym momencie jest uzbierania 100 000 podpisów popierających projekt obywatelski nowej ustawy o ogrodnictwie działkowym w Polsce.

Spotkanie zakończono przyjęciem stanowiska Kolegium Prezesów, Przewodniczących Ogrodowych Komisji Rewizyjnych i Rozjemczych z Rodzinnych Ogrodów powiatu leszczyńskiego jako wyraz poparcia dla kierownictwa Polskiego Związku Działkowców- w sprawie wprowadzenia obywatelskiego projektu ustawy o ogrodnictwie działkowym.

 

Powrót

Copyright © 2020 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio