Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Konferencja Okręgowa PZD w Elblągu - 23.08.2012

W dniu 22 sierpnia 2012 r w Donmu Działkowca ROD „Kosynierów Gdyńskich”  odbyła się Okręgowa Konferencja PZD w Elblągu. Na 99 uczestników  swoją obecnością zaszczyciło 77 osób. W Okręgowej Konferencji wzięła udział Przedstawicielka Krajowej Rady PZD Pani Agnieszka Rudawska.

Uczestnicy Konferencji  podjęli 2 stanowiska tj. w sprawie obywatelskiego projektu ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych oraz w sprawie jedności ruchu działkowego.

W pośród uczestników wybrano 3 delegatów na Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Polskiego Związku Działkowców, który odbędzie się w dniu 15 września 2012 w Warszawie.

W dyskusji zabrało głos 9 uczestników. W ich wypowiedziach przewijała się troska o dalszy los ogrodnictwa działkowego w Polsce jak również apelowano do władz centralnych i okręgowych Związku o podjęcie starań mających na celu zabezpieczenie interesów działkowców i PZD.

Przedstawicielka KR PZD Pani Agnieszka Rudawska udzieliła bardzo wyczerpujących wyjaśnień co do zgłaszanych wątpliwości jakie wynikły w toku dyskusji. Zapoznała zebranych z podjętymi działaniami przez KR PZD w zakresie przygotowywania projektów co do dalszego działania w obronie Związku.

Informację sporządziła Regina Pawlukowska

 

Konferencja przyjeła następujące dokumenty:

Stanowisko w sprawie obywatelskiego projektu ustawy

Stanowisko w sprawie  przyszłości i jedności ruchu ogrodnictwa

 

Informacje z pozostałych przedzjazdowych Okręgowych Konferencji PZD: CZYTAJ WIĘCEJ

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio