Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Posiedzenie Okręgowego Zarządu Podkarpackiego PZD w Rzeszowie - 31.05.2012

W dniu 30 maja 2012r. odbyło się posiedzenie Okręgowego Zarządu Podkarpackiego PZD w Rzeszowie, w którym uczestniczyło 99% członków, a także Przewodniczący Okręgowych Komisji: Rewizyjnej oraz Rozjemczej.

Posiedzenie otworzyła Prezes OZP – Agnieszka Sycz, która szeroko omówiła aktualną sytuację Związku oraz przekazała informację z III posiedzenia KR PZD, po czym wywiązała się dyskusja na poruszone kwestie. Tematem podjętym na posiedzeniu m.in. było występowanie stowarzyszeń na terenie działania OZP PZD, przyjęte zostały: zbiorcze sprawozdanie finansowe ROD oraz zbiorczy preliminarz ROD.

            W związku z ustalonym terminem rozprawy (28.06.2012r.) przed Trybunałem Konstytucyjnym w sprawie zgodności Ustawy o ROD z Konstytucją, Okręgowy Zarząd Podkarpacki PZD w Rzeszowie przyjął treść Listu otwartego do Sędziów Trybunału Konstytucyjnego oraz Listu otwartego do Marszałka Sejmu RP (treść listów wysłana wcześniej e-mail-em)), a także omówiono przygotowania do tygodnia protestu polskich działkowców w dniach 23 - 29.06.2012r.

 

Monika Bawelska

 

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio