Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Listy działkowców w obronie Ustawy o ROD

Listy do Trybunału Konstytucyjnego - 01.06.2012

 

28 czerwca 2012 Trybunał Konstytucyjny rozpozna wniosek Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego Lecha Gardockiego, który domaga się zbadania zgodności z Konstytucją RP zapisów ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych z 2005r. Na tę rozprawę milion polskich działkowców czekało ponad dwa lata. 22 lutego 2010r. Pierwszy Prezes Sądu Najwyższego podważył wybrane zapisy Ustawy o ROD, a 6 września 2010 podważył całą ustawę. Działkowcy w pełni wykorzystali jednak ostatnie  kilkanaście miesięcy i zrobili wszystko, by potwierdzić, że Ustawa o ROD jest dobra i powinna zostać zachowana w niezmienionym kształcie. Potwierdzili to m.in. w masowych listach wysyłanych do Trybunału Konstytucyjnego.  Ponieważ listy te można liczyć w tysiącach postanowiliśmy utworzyć na naszej stronie internetowej zakładkę „Listy do Trybunału Konstytucyjnego”. Na ten moment nie jest ona kompletna, ale niebawem znajdą się w niej wszystkie listy działkowców. Ich liczba jest bowiem najlepszym potwierdzeniem odczuć, jakie towarzyszą działkowcom. Równocześnie KR PZD wyraża nadzieję i przekonanie, że głos milionowej społeczności nie zostanie zlekceważony.

 

Listy do Trybunału:

172 listy działkowców z Wielkopolski

Stanowisko Instruktorów Społecznej Służby Instruktorskiej z okręgów:
śląskiego, małopolskiego, częstochowskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego

INDYWIUDALNE

Sekretarz Zarządu ROD "Agromet-Unia" w Grudziądzu Tadeusz Nowak

Leonard Niewiński z Gdyni

Czesław Kozikowski w Chełmnie

Lech Karwat z Boguszów Gorce

Jerzy Kucznerowicz z Poznania

Henryk Sobański w Koziegłowach

Halina Wróbel z Łodzi

Wiesława Gozdecka-Hałas z Lublina

Teresa Jamrozik z Kalisza

Bronisław Leszczyński z Kalisza

Zenona Marchel z Kalisza

Aneta Stasiełuk z Kalisza

Henryk Ziomek z Szczawna Zdrój

Henryk Cieślik z Poznania

Danuta Podstawczyńska z ROD "Bogatka"

Jerzy Karpiński we Wrocławiu

Daniel Paciukanis z Suwłak

Antoni Jasiulewicz z Suwałk

Jan Romanowski z Suwałk

Henryk Malik Prezes ROD "Słoneczne Wzgórze" w Wałbrzychu

Barbara Jankowska z Białej Podlaski

Alicja i Wiesław Tomczuk z Białej Podlaski

Jerzy Krzyżanowski z Ostowa Wlkp.

Leszek Przybylski z Wschowej

Stanisław Nikolin z Wschowej

Mieczysław Kamiński z Rumii

Czesław Skonecki z Gryfina

Marek Bąk z Gdańska

Kornelia Jucha z Częstochowy

Zofia i Eugeniusz Starzyńscy z Białej Podlaski

Danuta Podstawczyńska z ROD "Bagatka"

Anna Stryczyńska z ROD "Bogatka"

Jan Dawidowicz z Gdyni

Kazimierz Michalik z Białej Podlaski

Janina Borysowska z Białej Podlaski

Bogdan Korniluk z Białej Podlaski

Wanda Korońska z Białej Podlaski

Jadwiga Dąbrowska z Białej Podlaski

Leszek i Elzbieta Masalscy z Białej Podlaski

Maria Krzewicka z Białej Podlaski

Teresa Żeleźnicka z Białej Podlaski

Czesław Kozikowski z Chełmna

Bogusław Dąbrowski z Gdyni

Andrzej Kockiełło z Białegostoku

Czesława Michalska z Białegostoku

Marianna Sztremer z Białegostoku

Lucyna Zajkowska z Białegostoku

Bolesław Gryka z Białegostoku

Ewa Plichta z Białegostoku

Irena Litwinienko z Białegostoku

Olga i Mokołaj Iwaniuk z Białegostoku

Władysław Kosiada z Lubska

Wiera Mironowicz z Białegostoku

Jadwiga Pańkowska z Białegostoku

Irena Zukowska z Białegostoku

Halina Karłowicz z Białegostoku

Marian Krzysztof Prokopowicz z Białegostoku

Stanisława Olszewska z Wałbrzycha

Rodzina Farmasów z Bogatki

Ewa Domagała z Nowej Soli

Genowefa Adamczyk z Lubska

Stanisław Stachowiak ze Wschowej

Marek Jasiówka z Krosna Odrzańskiego

Danuta Janeczek z Nowej Soli

Jerzy Dragon z Wodzisławia Śląskiego

Bogdan Jakubowski z Wodzisławia Śląskiego

Krzysztof  Tekla z Golasłowic

Maria Gibiec z Łaziska Górne

Helena Kurek w Katowicach

Rozalia Kubera w Żorach

Leszek Oporski w Żorach

Bożena Kurek z Katowic

Józef Matwies z Gdyni

Marzena Cybulska z Babimostu

Stanisław Brzostowski z Babimiostu

Henryk Dziwis z Chorzowa-Batory

Patrycja Resiak z Siemaniowic Śląskich

Marek Kalemba z Widziszewa

Zbigniew Czarnecki z Koszalina

Anna Banasik z Koszalina

Ewa Gawalska z Koszalina

Ksawery Golubski z Koszalina

Eugeniusz Kozica z Koszalina

Krystyna Patalej-Symoczniuk z Koszalina

Antoni Ratajewski z Koszalina

Stanisław Patalej z Koszalina

Pani Władysława S. z Koszalina

Kamila i Józef Denisiuk z Białej Podlaskiej

Teofil Owsianny z Wałbrzycha

Wanda Nowak z Koszalina

Czesław Skonecki ze Szczecina

Bogusław Dąbrowski z Gdyni

Stanisława Olszewska z Wałbrzycha

Grzegorz Oracz z Ostrołęki

Olgierd Kownacki z Kołobrzega

Zenona Marchel z Kalisza

Teresa Jamrozik z Kalisza

Robert Błachut z Krakowa

Izabela Paciepnik z Ostrowa Wlkp.

Barbara Giemza z Ostrowa Wlkp.

Mirosława Suszek z ROD "Zjednoczenie" w Darłowie

Stanisław Paszkowski z Suwałk

Adelina Martini z Bogatki

Józef Brzozowski z Żor

Anna i Waldemar Nowakowscy ROD" JANOWO" w Rumi

Rodzina Klawikowskich – ROD „BOGATKA” w Bogatce

Rodzina Nowakowskich -Urszula,Michał, Jacek, Adam - ROD "BOGATKA" w Bogatce

Rodzina Symonowiczów ROD „BOGATKA” w Bogatce

Józef Matwies ROD im.kmdr ppor. Jana Grudzińskiego w Gdyni

Danuta Janeczek ROD „ODRA” Nowa Sól

Marek Jasiówka z Krosna Odrzańskiego

Elżbieta i Leszek Pojmaj z ROD „BOGATKA” w Bogatce

Stanisław Stachowiak ze Wschowej

Pani Puczyńska z Białegostoku

Jadwiga Kowalczuk z Białegostoku

Irena Bojko z Krosna Odrzańskiego

Ryszard Kukawka z Czarnkowa

Marek Świdziński

Bogdan Michalak z Krosna Odrzańskiego

Zdzisław Kuś z ROD "Jaćwingów" w Suwałkach

Michał Ochrymiuk z ROD "Zalesiany" w Niewodnicy Kościelnej

Stefan Maślankiewicz z ROD "Park Dolny" w Warszawie

Ignacy Wiącek z Kolbuszowej

Kazimierz Chmiel z Cieszyna

Tadeusz i Maria Cydejko z Sokołowa Podlaskiego

Jacek i Dorota Cydejko z Sokołowa Podlaskiego

Urszula i Stefan Tuszkowscy z ROD "Zielone Wzgórze" w Kościerzynie

Jarosław Parus z Kwidzyna

Walerian Chlebiński z Łosic

Lech Studziński z ROD im. "kpr. Benedy" w Bydgoszczy

Jan Hybsz z ROD "Pod Dębami" w Miliczu

Urban Stec z ROD "Stokrotka" w Kraśniku

Janina Dziechciaruk z ROD "Promyk" w Zamościu

Brunon i Maria Raulina z Kościerzyny

Andrzej Łubniewski z ROD "Stokrotka" w Strzegomiu

 Irena Pypno z Wałbrzycha

Działkowcy z ROD "Podzamcze" w Wałbrzychu

Eugeniusz Rawski z ROD im. Walentego Fiałka w Chełmnie

Eryk Wojtaszek z ROD im. Walentego Fiałka w Chełmnie

Jan Jurczak z ROD im. Walentego Fiałka w Chełmnie

Barbara Płaszczykowska z ROD im. Walentego Fiałka w Chełmnie

Czesław Kozikowski z ROD im. Walentego Fiałka w Chełmnie

Lidia Miszta z ROD "Podzamcze" w Wałbrzychu

Jadwiga Bielińska z ROD "Podzamcze" w Wałbrzychu

Lech Karwat z Boguszowa Gorc

Kazimierz Pazdyk z Kamiennej Góry

Barbara Głogowska z ROD "Krokus" w Gliwicach

Elżbieta i Marian Ochman z Gliwic

Zenobia i Ryszard Bałtowicz z Gliwic

Czesław Smoczyński z ROD im. mjr Henryka Sucharskiego w Wejherowie

Władysław Gałek z Żagania

Czesław i Lucjanna Jagiełkowie z ROD im. "Powstańców Wielkopolskich" w Szczecinie

Stanisław Kalisz z Gliwic

Roman Świst z ROD "Górnik" w Wałbrzychu

Antoni Janus z Pyskowic

Zdzisław Kowalik z RD "Śnieżka" w Gliwicach

Jan Pękala z ROD "Nowy Start"w Gliwicach

Władysław Sołtys z ROD "Nowy Start" w Gliwicach

Czesław Pluszczewski z ROD "Nowy Świat" w Gliwicach

Ludwik Karnas z ROD "Śnieżka" w Gliwicach

Antoni Jurczyk z ROD "Śnieżka" w Gliwicach

Roman Sztohryn z ROD "Śnieżka" w Gliwicach

Krystyna Chmiel z ROD "Śnieżka" w Gliwicach

Józef Gromski z Ostrowa Wielkopolskiego

Marianna Rycombel z ROD "Klecina" we Wrocławiu

Maria Kuczyńska z ROD "Klecina" we Wrocławiu

Wacław Balcerowicz z ROD "Słoneczne Wzgórze" w Wałbrzychu

Teofil Owsianny z ROD "Słoneczne Wzgórze" w Wałbrzychu

 Zdzisław Grabczyński z Częstochowy

Bogumiła Kobeszko z Mińska Mazowieckiego

Jan Kaźmierczak z ROD "Hutnik" w Policach

Działkowcy z ROD "Urodzaj" w Gliwicach

Mirosław Bohonos z ROD "Jedność" w Świebodzinie

Stanisław Gabiński z Ząbkowic Śląskich

Franciszek Ozga z ROD im. "Wiarus -ZNP" w Szczecinie

Michał Perkowski z ROD im. "Wiarus - ZNP" w Szczecinie

Władysław Łobzak z ROD im. "Wiarus - ZNP" w Szczecinie

Andrzej Nowak z ROD im. "Ks. Bolko" w Świdnicy

Roman Puszkarów z ROD "Złocień" we Wrocławiu

Lech Błoński z ROD "Przemysłówka"  w Pile

Jan Olszewski z Siedlec

Mieczysław Piskulak z ROD "Relax" w Siedlcach

Bogumiła Kubiak z ROD "Relax" w Siedlcach

Alina Glinka z ROD "Relax" w Siedlcach

Daria Rumianek z ROD "Relax" w Siedlcach

Krystyna Mazurek z ROD "Kolejarz" w Siedlcach

Bolesław Kapral z Tarnowskich Gór

Jerzy Kostkiewicz z ROD "Nowy Sad" w Stargardzie Szczecińskim

Halina Kmieciak z Krakowa

Halina i Edward Ćwirta z Pyrzyc

Stanisława Jurek z ROD "Falkowa" w Nowy Sączu

Daniela i Edmund Koszczka z Lipna

Ryszard Suwara z ROD im. Obrońców Wybrzeża w Świnoujściu

Marianna Damianiuk z ROD "Nad Toczną" w Łosicach

Henryk Tomaszewski z ROD "Obrońca" we Wrocławiu

Andrzej Rasiński z ROD "Odra" w Nowej Soli

Stanisław Nikolin ze Wschowy

Barbara Matysiak z ROD "Relaks" w Babimoście

Paweł Seniów z Lubska do Sędziów

Jerzy Bańka z ROD XXX--lecia Lot. Morskiego w Siemirowicach

Teresa Bucoń z ROD XX-lecia Lot. Morskiego w Siemirowicach

Zofia Demczyna z Ustrzyk Dolnych

Jerzy Kostkiewicz z ROD "Nowy Sad" w Stargadzie Szczecińskim

Halina i Edward Ćwirta z Pyrzyc

Mieczysław Bohomas z ROD "Jedność" w Świebodzinie

Czesław Wisniewski z ROD im. Stefanii Sempołowskiej w Pile

Feliks Karpiński z ROD "27 lipca" w Białymstoku

Ryszard Pendzich z Okręgowej Komisji Rozjemczej w Słupsku

Andrzej Chyliński z Piły

Kazimiera Szczepanik z ROD "Słoneczne Wzgórze" w Wałbrzychu

Justyna Sienkiewicz ze Szczawna Zdrój

Monika Rajewska z ROD "Sobięcin" w Wałbrzychu

Helena Bomba z ROD "Sobięcin" w Wałbrzychu

Sara Reszke ze Szczawna Zdroju

Jadwiga Bomba z ROD "Sobięcin" w Wałbrzychu

Ryszard Dorau z ROD im. T. Kościuszki w Grudziądzu

Władysław Winkenfeld z ROD "Piwonia" w Warszawie

Małgorzata Czabańska z ROD "Dolina Radości"w Gdańsku

Działkowiec z ROD "Odra" w Nowej Soli

Stanisław Wilk z ROD "Kolejarz" w Zielonej Górze

Ryszard Hajko z Poznania

Ewa Błachut z Krakowa

Iwona Machula z Rumi

Dorota Stępień-Tłuchowska z Gdańska

Stefan Zarębiński w Mysłowicach

Beata Jureczko z Katowic

Mateusz Macianty z Łaz

Lucyna Wierzbicka z Rumii

Wanda Nalepka z Nowej Soli

Robert Kowalczyk z Lubska

Sławomir Pacentowski z Lubska

Jan Chlebosz z Bydgoszczy

Michał Leończuk z Łomży

Antonina Pokrifka z Rumi

Elżbieta Witak z Kępna

Antoni Charubin z Jastrzębie Zdrój

Irena Litwinienko z Białegostoku

Olga i Mikołaj Iwaniuk z Białegostoku

Lucyna Zajkowska z Biełegostoku

Halina Karłowicz z Biełegostoku

Marian Krzysztof Prokopowicz z Białegostoku

Jadwiga Pańkowska z Białegostoku

Wiera Mironowicz z Biełegostoku

Edward Mitoraj z ROD "Sezam" w Kętach

Józef Kuriata z ROD "Podzamcze" w Wałbrzychu

Elżbieta Witak z ROD im. K. Świerczewskiego w Kępnie

Marian Bunikowski z Darłowa

Teresa Bieniasz z Darłowa

Józef Hryniewicki z ROD im. Jaćwingów w Suwałkach

Ewa i Jerzy Sugier z ROD "Dębniki" w Krakowie

Ewa Błachut z ROD "Dębniki" w Krakowie

Stanisław Grygorcewicz z ROD im. Świerczewskiego w Zielonej Górze

Henryk Ostaszewski z Darłowa

Marta Wiktorska z ROD im. F.Chopina w Nowej Soli

Tadeusz Laskowski z ROD "Szarotka" w Ełku

Jerzy Krzyżański z ROD "Kolejarz" w Ostrowie Wielkopolskim

Czesław Kozikowski z ROD im. Walentego Fiałka w Chełmnie

Urban Stec z Kraśnika

Janina Dziechciaruk z Zamościa

Roman Jędrzejewski z Torunia

Lech Studziński z ROD im. "kpr.Benedy" w Bydgoszczy

Józef Hryniewicki z ROD im. Jaćwingów w Suwałkach

Wanda i Kazimierz Sznejder z ROD im. "22 Lipca" w Zielonej Górze

Anna Słojewska ze Słubic

Jan Rudnik z Piły

Maria Machnio z Garwolina

Marek Łagowski z Garwolina

Andrzej Jancz z Kwidzyna

Eugeniusz Michalak z Bolesławca

Grzegorz Frączek

Joanna Łanuszewska z Gliwic

Antoni Gieczewski

Michalina Frączek

Hubert Polak z Rzeszowa

Lidia i Kazimierz Szymańscy ze Szczecina

Tadeusz Laskowski z Ełku

Zofia Chmielak ze Stawisk

Tadeusz Chraberek z Łomży

Roman Żurkowski z Namysłowa

Zenon Rożek z Zielonej Góry

Zofia Chmielak z ROD "Bratek" w Stawiskach

Tadeusz Laskowski z Ełku

Lidia, Kazimierz i Paweł Szymańscy ze Szczecina

Roman Żurkowski z Namysłowa

Tadeusz Chaberek z Łomży

 

 

 

Okręgowe Zarządy

Okręgowy Zarząd PZD w Opolu

Okręgowy Zarząd PZD w Kaliszu

Okręgowy Zarząd PZD w Koszalinie

Okręgowy Zarząd PZD w Gdańsku

Okręgowy Zarząd PZD w Poznaniu

Okręgowy Zarząd PZD w Rzeszowie

Okręgowy Zarząd PZD w Warszawie

Okręgowy Zarząd PZD we Wrocławiu

Okręgowy Zarząd PZD w Gdańsku

Okręgowy Zarzad PZD w Kaliszu

Okręgowy Zarząd PZD  w Pile

Okręgowy Zarząd PZD w Gdańsku ι 14 czerwca

Okręgowa Komisja Rewizyjna PZD w Białymstoku

Okręgowy Zarząd Podkarpacki PZD w Rzeszowie

Okręgowy Zarząd PZD w Pile

Okręgowy Zarząd Sudecki PZD w Szczawnie Zdroju / 23 czerwca

Okręgowy Zarząd PZD w Pile

Okręgowy Zarząd PZD w Szczecinie

Okręgowy Zarząd PZD w Zielonej Górze

Okręgowy Zarząd PZD Toruńsko-Włocławski w Toruniu

Okręgowa Komisja Rewizyjna PZD Toruńsko-Włocławskiego w Toruniu

Okręgowy Zarząd PZD w Koszalinie / 14 czerwca

Okręgowy Zarząd PZD w Szczecinie

Okręgowy Zarząd PZD w Kaliszu / 31 czerwca

Okręgowy Zarząd PZD Warmińsko-Mazurski

Okręgowy Zarząd Podkarpacki PZD

Okręgowy Zarząd PZD w Legnicy

Okręgowy Zarząd Sudecki PZD

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Legnicy

Okręgowy Zarząd PZD w Szczecinie

Okręgowa Komisja Rewizyjna w Opolu

Okręgowy Zarząd PZD w Opolu

 

 

RODZINNE OGRODY DZIAŁKOWE

ROD "Bartycka-Sigma" w Warszawie

ROD "Elana" w Toruniu

ROD im. B. Chrobrego w Kielcach

ROD "Niskiej Łąki" w Miliczu          

ROD "Wytchnienie" we Wrocławiu

ROD "Waszyngtona" w Warszawie

ROD "Czerniaków" w Warszawie

ROD "Urodzaj" w Dębicy

ROD "Jedność-Bratek" w Grudziądzu

ROD "Stare Stawy" w Oświęcimiu

ROD "Zjednoczenie" w Darłowie

ROD "Jaśmin" w Lubsku

ROD im. Jaćwingów w Suwałkach

ROD" Podzamcze" w Wałbrzychu

ROD im. A. Waszkiewicza w Pile

ROD im. W. Witosa w Tczewie

ROD "Zjednoczenie" w Białogardzie

ROD "Jamno" w Koszalinie

ROD im. Szczepana Pieniążka w Pile

ROD "Malwa" w Koszalinie

ROD im. 2 Armii Wojska Polskiego w Poznaniu

ROD "Świerczewskiego" w Zielonej Górze

ROD "Nasza Wiosna" we Wrocławiu

ROD im. Stefanii Sempołowskiej w Pile

ROD im. B. Chrobrego we Wronkach

ROD "Bratek" w Żorach

ROD "Odra" w Nowej Soli

ROD im. płk Stanisława Dąbkw a w Rumi

ROD "Handlowiec" w Nowej Soli

ROD "Słonecznik" w Jastrzębiu Zdroju

ROD "Górnik" w Rybniku

ROD "Jagódka" w Żorach

ROD "Zielony Jar" w Żorach

ROD 'Aster" w Żorach

ROD "Wrzos" w Żorach

ROD im. T. Kościuszki z Chorzowie

ROD "Metalowiec" w Gorzowie Wlkp.

ROD "Elżbieta" w Chorzowie

ROD im. Strzelców Bytomskich w Chorzowie

ROD "Budowlani" w Rościęcinie

ROD im. Wojska Polskiego w Koszalinie

ROD "Wanda" w Żarach

ROD "Wrzos" w Mostkach k Włocławka

ROD "GWDA" w Pile

ROD "Jedność" w Pile

ROD "Kolejarz" w Pile

ROD "Krzna" w Międyrzecu Podlaskim

ROD "Kolejarz" Białej Podlaskiej

ROD "AWF" z Białej Podlaskiej

ROD "Jarzynka" z Białej Podlaskiej

ROD "Podzamcze" w Lublina

ROD "Satre Stawy" w Oświęcimiu

ROD "Relaks" w Siedlcach

ROD "35-lecia" w Żarach

ROD "Koło II" w Warszawie

ROD "Ustronie" w Siedlcach

ROD "Libelta" w Gołańczy

ROD "1 Maja-Wolność" w Częstochowie

ROD "Wiarus" w Balicach

ROD "Falubaz" w Zielonej Górze

ROD "Zagórze" w Sosnowcu

ROD "Związkowiec" w Tarnobrzegu

ROD "Relaks" w Szale k/Kalisza

ROD "Promyk" w Zamościu

ROD "Ekologiczny" w Białymstoku

ROD "Kopernika" w Poznaniu

ROD "Niskiej Łąki" w Miliczu

ROD im. B. Chrobrego w Oławie

ROD "Jedynka" w Nowej Soli

ROD "Transportowiec" w Szczecinie

ROD "Urodzaj" w Gliwicach

ROD "Zjednoczenie" w Darłowie

ROD "Wypoczynek" w Wałczu

ROD "Relaks" w Kędzierzynie Koźle

ROD im. "St. Staszica" w Pile

ROD "Zgoda" w Jelczu-Laskowicach

ROD "Zachęta" w Krotoszynie

ROD "ODRA" w Brzegu Dolnym

ROD "HANDLOWIEC" w Nowej Soli  

ROD "Rumin" w Ruminie

ROD "Chemik" w Żarach

ROD im. J. Słowackiego w Nowogardzie

ROD "Wyzwolenie" w Strzelinie

ROD "Jutrzenka" w Lubsku

ROD "Leśna Dolina" w Kwidzyniu

ROD "Zielony Jar" w Rzeszowie

ROD "Sielanka" w Bytomiu

ROD "Przyszłość" w Poniatowej

ROD im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku 

ROD "Lotos" w Czechowicach-Dziedzicach

ROD "Zacisze" w Żaganiu

ROD "Przylesie" w Sulechowie

ROD im. Pokój w Świebodzinie

ROD "Energetyk II" w Poznaniu

ROD im. A. Zawadzkiego w Gryfinie

ROD "Raj" w Gorzycach

ROD "Metalowiec" w Sulęcinie

ROD "Podmiejski" w Gorzowie Wielkopolskim

ROD "Celuloza" w Kostrzynie nad Odrą

ROD "Jedwab" w Gorzowie Wielkopolskim

ROD "Tulipan" w Gorzowie Wielkopolskim

ROD "Zorza" w Słubicach

ROD "Weteran" w Gorzowie Wielkopolskim

ROD "Metalowiec" w Gorzowie Wielkopolskim

ROD im. Świerczewskiego w Zielonej Górze

ROD im. Nadzieja w Paczkowie 

ROD "Metalowiec" w Nysie

ROD "Kolejarz" w Szczecinku

ROD "Złocień" w Niemodlinie

ROD "Metalowiec" w Brzegu

ROD "Zdrowie" w Branicach

ROD "Piast" Dzierzążenko w Złotowie

ROD im. "Dolina Radości" w Gdańsku

ROD "Zalesie" w Ledzinach

ROD "Minikowo" w Poznaniu

ROD im. XX-Lecia w Szczecinie

ROD "Kolejarz" w Kostrzyniu nad Odrą

ROD "Senior" w Siemiatyczach

ROD "Gryf" w Szczecinie

ROD im. Juliusza Słowackiego w Nowogardzie

ROD "Metalowiec" w Brzegu

ROD "Zdrowie" w Branicach

ROD "Odra" w Nowej Soli

ROD "Raj" w Sokołowie Podlaskim

ROD "Witamina" w Siedlcach

ROD "Zgoda" w Jelczu-Laskowicach

ROD im. Sz. Szymonowicza w Zamościu

ROD "Zdrowie" w Oleśnicy

ROD "Pierwiosnek" w Oławie

ROD im. A. Mickiewicza w Nysie

ROD "Przyszłość" w Godkowie

ROD "Zdrowie" w Oleśnicy

ROD im. H. Sienkiewicza w Wołczynie

ROD XXX-lecia w Strzelcach Opolskich

ROD im. Kilińskiego w Korfantowie

ROD "Zalesie" w Chrząstowicach

ROD "Ceramik" w Tułomicach

ROD "Zielone Wzgórze" w Kościerzynie

ROD "Granica" w Świnoujściu

ROD "Tulipan" w Grabowcu

ROD im. "Tramwajarz" w Elblągu

ROD "Stokbet" we Wrześni

ROD im. XXX-lecia w Łobzie

ROD "Wrzos" w Pniewach

ROD "Agromet-Unia" w Grudziądzu

ROD im. M. Konopnickiej w Kluczborku

ROD im. Celpa w Łambinowicach

ROD im Króla St. Leszczyńskiego w Lesznie

ROD "Prząśniczka" w Toruniu

ROD "Walentego Fiałka" w Chełmnie

ROD "Oaza" w Aleksandrowie Kujawskim

ROD "Pod Lasem" w Niekłonicach

ROD "Stokrotka" w Świdnicy

ROD "Bolesław Chrobry" w Wałbrzychu

ROD "Zdrowie" w Kamiennej Górze

ROD "Stolbud" w Gorzowie Wielkopolskim

ROD im. "Bratek" w Solcu Kujawskim

ROD "Nad Kłodnicą" w Gliwicach

Działkowcy z ROD "POCH" W Gliwicach

ROD "Sielanka" w Bytomiu

ROD im. mjr Dobrzyckiego w Obornikach

ROD "Kolejarz" w Strzelinie

ROD "Lucień" w Oleśnicy

ROD "ZNTK" w Oleśnicy

ROD "Chemik" w Tarnowskich Górach

ROD "Nasza Przyszłość" w Radzionkowie

ROD "Florian" w Tarnowskich Górach

ROD "Nad Widawą" we Wrocławiu

ROD "Zaolszany" w Pyskowicach

ROD "Nowy Świat" w Gliwicach

ROD "Nad Kłodnicą" w Gliwicach

ROD "Przyjaźń" we Wrocławiu

ROD im. Boh. Westerplatte w Warszawie

ROD im. "Równie" w Krynicy Zdroju

ROD "Góra Zabełecka" w Nowym Sączu

ROD "Kotwica" w Świnoujściu

ROD "Nad Rudawą" w Krakowie

ROD "Zryw" w Tarnowskich Górach 

ROD "Eden" we Wiązownej

ROD im. Huty Warszawy w Warszawie

ROD im. "Pogodny" w Szczecinie

ROD im. Mikołaja Reja w Gdyni

ROD im. Mieszka I w Koszalinie

ROD im. T. Kościuszki w Kluczborku

ROD "Relaks" w Brzegu

ROD "Celpa" w Łambinowicach

ROD im. "Tadeusza Kościuszki" w Oleśnie

ROD im. 1000-lecia w Lewinie Brzeskim

ROD "Źródełko" w Oleśnie

ROD "Transportowiec" w Brzegu

ROD "Komunalnik" w Kędzierzynie Koźlu

ROD "Oaza" w Strzelcach Opolskich

ROD im. Metalchem w Kędzierzynie Koźlu

ROD "Kasztelanka" w Opolu

ROD "Zgoda" w Kietrzu

ROD im. 1-go Maja w Ozimku

ROD "Kolejarz" w Nysie

ROD "Aster" w Opolu

ROD "Omex" w Głuchołazach

ROD im. 40-lecia w Strzelcach Opolskich

ROD "Słoneczko" w Sokołowie

ROD "Chylice" w Piasecznie

ROD "Siekierki MZH" w Warszawie

ROD "Jedność" w Warszawie

ROD im. "Nowy Sad" w Stargardzie Szczecińskim

ROD "Zwycięstwo" w Piławie Górnej

ROD "Panorama" w Dzierżoniowie

ROD "Piast" w Złotowie

ROD "Wodociągi" w Złotowie

ROD im. G. Narutowicza w Opolu

ROD "Chabry" w Opolu

ROD "Energetyk" w Kędzierzynie Koźlu

ROD im. Dąbrowskiego w Byczynie

ROD "Górnik" w Kotlarni

ROD "Bolesław Chrobry" w Wałbrzychu

ROD "Białołęka Dworska" w Warszawie

ROD "Mikołaja Kopernika" w Mińsku Mazowieckim

ROD "Jutrzenka" w Lubsku

ROD "Kalina" w Lublinie

ROD "Wanda" w Żarach

ROD im. "Pogodny" w Szczecinie

ROD "Polder" w Toruniu

ROD im. "Miś" w Rumiankowie

ROD im. XX-Lecia w Szczecinie

ROD "Polmo" w Szczecinie

ROD "Tulipan" w Gorzowie Wielkopolskim

ROD im. F. Chopina w Nowej Soli

ROD "Oaza" we Wrocławiu

ROD im. Tadeusza Kościuszki w Baborowie

ROD "Górki Ustowskie" w Szczecinie  

ROD im. gen. K. Świerczewskiego w Kamieniu Pomorskim

ROD im. "4 marca" w Stargardzie Szczecińskim

ROD im. Miejski w Pyrzycach

ROD im. Owoc Naszej Pracy w Stargardzie Szczecińskim

ROD im. Prof. Stanisława Żalińskiego w Poznaniu

ROD im. XXX-lecia Wojska Polskiego w Łobzie

ROD "Rokita" w Borzegu Dolnym

ROD "Rozkwit" w Sieradzu

ROD "Złocień" w Niemodlnie

ROD im. 1 Maja w Chełmnie

ROD "Czereśnia" w Bilsku - Białej

ROD im. 40-lecia Wojska Polskiego w Pile

ROD "Przyszłość"w Poniatowej

ROD "Wytchnienie" we Wrocławiu

ROD "Jaroszówka" w Białymstoku

ROD "Spółdzielca" w Nowej Soli

ROD "600-lecia" w Wituni

ROD im. Marii Dąbrowskiej w Poznaniu

ROD "Park Wschodni" we Wrocławiu

ROD "Wiśniowy" w Międzyrzeczu

ROD "Oświata" we Wrocławiu

ROD "Sobięcin" w Wałbrzychu

ROD "Stary Zdrój" w Wałbrzychu

ROD "Polana" w Świnoujściu

ROD im. J. Chociszewskiego w Gnieźnie

ROD "Wypoczynek" w Wałczu

ROD "Złocień" w Cieszynie

ROD im. "Jarzynka" w Białej Podlaskiej

ROD "Podzamcze" w Lublinie

ROD "Metalowiec" w Chojnicach

ROD "Pasłęczanka" w Pasłęku

ROD "Oaza" w Żarach

ROD "Pod Skałką" w Nowej Rudzie

ROD "AWF" w Białej Podlaskiej

ROD "Kolejarz" w Białej Podlaskiej

ROD "Krzna" w Międzyrzeczu Podlaskim

ROD im. 22 Lipca w Sławie

ROD "Tulipan" w Bolesławcu

ROD im. J. Słowackiego w Zielonej Górze

ROD "Relaks" w Górze

ROD "Widok" w Raciborzu

ROD "Miczurina" w Czerwionce Leszczynach

ROD "Borucha" w Raciborzu

ROD "Zgoda" w Rydułtowach

ROD "Jedność" w Pszowie

ROD "1000 lecia Państwa Polskiego" w Pleszewie

ROD im. K. Świerczewskiego z Kępnie

ROD im. 1000-lecia Państwa Polskiego w Kaliszu

ROD "Rumin" w Ruminie

ROD im. M. Kopernika w Krotoszynie

ROD im. "Pomorska" w Stargardzie Szczecińskim

ROD "Konwalia" w Sieradzu

ROD "Kolejarz" w Sulechowie

ROD im. Ks. Damrota w Chorzowie

ROD im. Witosa w Krajence

ROD "Pod Lipami" w Pile

ROD "Złocień" w Niemodlinie

ROD "Świt" w Grudziądzu

ROD "100-lecia Agromet Unia" w Grudziądzu

ROD im. Miś w Rumiankowie

ROD "Wojnów" we Wrocławiu

ROD "Przodownik" we Wrocławiu

ROD im. "Jedynka" w Nowej Soli

ROD "Białołęka Dworska" w Warszawie

ROD im. Ujarzmione Piaski w Helu

ROD "Metalowiec" w Nysie

ROD "Olszewka" w Pieczyskach

ROD "Olszynka" w Osielsku

ROD "Malwa" w Lipnie

ROD "Spokojna Dolina" we Wrocławiu

ROD "Zalesie" w Pile

ROD "Odpoczynek" we Wrocławiu

ROD im. "Przyszłość" w Namysłowie

ROD "Jarzynka" w Pułtusku

ROD "Miś" w Rumiankowie

ROD "Wiarus" w Bolesławcu

ROD "Nowy Sad" w Stargardzie Szczecińskim

ROD im. Mieszka I w Szczecinie

ROD im. "Powstańców" w Płocku

ROD "Kwitnąca Dolina" w Swarzędzu

ROD im. M. Drzymały w Pile

ROD im. "Dąbrówka" w Kargowej

ROD "Lucień" w Oleśnicy

ROD im. Jana Matejki w Biskupcu

ROD "Sępolno" we Wrocławiu

ROD "Jedność" we Wrocławiu

ROD "Słoneczko" w Sokołowie Podlaskim

ROD "Źródełko" w Turku

ROD "Kolejarz" w Czarnkowie

ROD "Oświata" we Wrocławiu

ROD "Nad Stawem" w Brodnicy

ROD "Jedność" we Wrocławiu

ROD "Wyzwolenie" w Strzelinie

ROD im. Żwirki i Wigury II w Poznaniu

ROD "Słoneczko" w Sokołowie Podlaskim

ROD "Róża" w Oleśnicy

ROD "Magnolia" w Sokołowie Podlaskim

ROD "Radość Życia" we Wrocławiu

ROD im. Emilii Plater w Wasilkowie

ROD "Natura" w Ostrowie Wielkopolskim

ROD "Pionierów" we Wrocławiu

ROD "Pod Dębami" w Miliczu

ROD "Nad Widawą" we Wrocławiu

ROD "Kolejarz" w Strzelinie

ROD "Lenpol" w Szczytnie

ROD im. "Trafo" w Szczecinie

ROD "Ustronie" we Włocławku

ROD im. A. Zawadzkiego w Gryfinie

ROD "Kolejarz" w Bolesławcu

ROD im. "22 Lipca" w Zielonej Górze

ROD im. "Nowy Sad" w Stargardzie Szczecińskim

ROD "Przemysłówka" w Pile do Trybunału Konstytucyjnego

ROD "Bażantarnia" w Elblągu

ROD "Relaks" w Mirosławcu

ROD "Jedność" w Niekłonicach

ROD "35-lecia" w Żarach

ROD "Rokita" w Brzegu Dolnym

ROD "Poświetne" we Wrocławiu

ROD "Lumel" w Zielonej Górze

ROD "Górki Ustowskie" w Szczecinie

ROD "Przemysłówka" w Elblągu

ROD "Pod Morwami" we Wrocławiu

ROD "Odpoczynek" we Wrocławiu

ROD im. Obrońców Kępy Oksywskiej w Pogórzu

ROD "Poświętne" we Wrocławiu

ROD im. Franciszka Walczaka w Gorzowie Wielkopolskim

ROD "Janowo" w Rumii

ROD im. "35 Lecia" w Żarach

ROD im. "Jedność" w Niekłonicach

ROD "Relaks" w Mirosławcu

ROD "Park Dolny" w Warszawie

ROD "Bażantaria" w Elblągu

ROD im. Z. Urbanowskiej w Koninie

ROD "Zdrówko" we Wrocławiu

ROD im. Mickiewicza w Elblągu

ROD "Rokita" w Brzegu Dolnym

ROD "Górki Ustowskie" w Szczecinie

ROD im. Z. Urbanowskiej w Koninie

ROD "Przemysłówka" w Elblągu

ROD "Krokus" w Ustroniu-Nierodzim

 

 

INNE

Walne Zebranie ROD im. dr Jalkowskiego w Grudziądzu

Walne Zebranie ROD "Oaza" w Grudziądzu

Walne Zebranie ROD "Kolejarz" w Grudziądzu

Walne Zebranie ROD "Budowlaniec" w Grudziądzu

Walne Zebranie ROD "Pod Kotwicą" w Toruniu

Walne Zebranie ROD "Rudaczek" w Toruniu

Walne Zebranie ROD "Relaks II-Rekreacja" w Toruniu

Walne Zebranie ROD "Omex" w Głuchołazach

Walne Zebranie ROD "Gajówka" w Wodzisławiu Śląskim

Walne Zebranie ROD "Drogowiec" w Stróżewku

Walne Zebranie ROD im. A. Mickiewicza w Toruniu

Walne Zebranie ROD "Prząśniczka" w Toruniu

Walne Zebranie ROD "Dankowo" w Kwidzynie

Walne Zebranie ROD "Transportowiec" w Wieńcu-Zalesie

Zebranie Sprawozdawcze ROD "Maślice" we Wrocławiu

Walne Zebranie ROD "Nowicki-Storczyk" w Toruniu

Walne Zebranie ROD "Lisek" we Włocławku

Walne Zebranie ROD "Jutrzenka" w Czernicy

Walne Zebranie ROD "Sępólno" we Wrocławiu

Walne Zebranie ROD "Radość Życia" we Wrocławiu

Walne Zebranie ROD im. St. Staszica w Bielawie

Zebranie Sprawozdawcze ROD "Poziomka" w Kobylej Górze

Zebranie Sprawozdawcze ROD im. 1 Maja w Ostrzeszowie

Zebranie Sprawozdawcze ROD im. Kazimierza Wielkiego w Ostrzeszowie

Walne Zebranie ROD "Plener" w Koluszkach

Walne Zebranie ROD "Włókniarz" w Toruniu

Walne Zebranie ROD "100-lecia Zakładów Mięsnych" w Toruniu

Walne Zebranie ROD "Św. Krzysztofa" w Toruniu

Walne Zebranie ROD "Międzyrzecze" w Toruniu

Walne Zebranie ROD "Podlesie" w Chrzanowie

Prezydium Okręgowego Zarządu PZD w Zielonej Górze

Walne Zebranie ROD "Drogowiec" w Wąbrzeźnie

Walne Zebranie ROD "Wisienka" Żorach

Walne Zebranie ROD "Pierwiosnek" w Oławie

Komisja Rewizyjna ROD "Spółdzielcza" we Wrocławiu

Walne Zebranie ROD "Młynarz" w Toruniu

Walne Zebranie ROD im. Gen. J. Bema w Toruniu

Działkowcy, uczestnicy szkolenia w Oławie

Zarząd, Komisje Statutowe ROD "Chemik" w Oławie

Komisja Rewizyjna, Rozjemcza ROD "Niskiej Łąki" w Miliczu

Zebranie Sprawozdawcze ROD "Magnolia" we Wrocławiu

Narada Prezesów ROD z rejonu Nysy i Prudnika okręgu opolskiego

Walne Zebranie ROD "Jaśmin" we Wrocławiu

Uczestnicy uroczystości otwarcia ROD w Budach Strzyże

Zarząd, Komisje Statutowe ROD "Jeżyny" we Wrocławiu

Walne Zebranie ROD "Raków" w Psarach

Zebranie ROD im. 1 Maja w Ostrowcu Św.

Walne Zebranie ROD "Podgrodzie" we Wrocławiu

Walne Zebranie ROD "Pod Morwami" we Wrocławiu

Walne Zebranie ROD "Malwa" w Siemanowicach Śl.

Walne Zebranie ROD "Podegrodzie" we Wrocławiu

Walne Zebranie ROD "Pod Gruszą" we Wrocławiu

Komisja Rozjemcza ROD "Spółdzielcza" we Wrocławiu

Działkowcy z ROD w Lublinie

Prezesi ROD z rejonu Ostrołęki

Stanowisko Prezesów ROD Delagatury w Ciechanowie

Walne Zebranie ROD "Metalowiec" w Nowej Dębie

Walne Zebranie ROD "Raj" w Gorzycach

Zarząd, Działkowcy ROD "Siarkopol" w Tarnobrzegu

Walne Zebranie ROD "Tulipan" w Kolbuszowej

Uczestnicy Narady Szkoleniowej Przewod. Komisji Rozjemczej ROD z terenu Delegatury Rejonowej w Tarnobrzegu

Zarząd, Działkowcy ROD "Metalowiec" w Mielcu

Walne Zebranie ROD "Lotnisko" w Płocku

Okręgowa Komisja Rewizyjna PZD w Pile

Instruktorzy Społecznej Służby Instruktorskiej w Poznaniu

Prezydium Okręgowego Zarządu PZD w Toruniu

Walne Zebranie ROD "Tulipan" w Krakowie

Walne Zebranie ROD "Kolejarz" w Krakowie

Instruktorzy Ogrodowi SSI Okręgu Sudeckiego w Szczawnie Zdroju

Zebranie Sprawozdawcze ROD "Bystrzyce" w Lublinie

Walne Zebranie ROD "Tulipan" w Grabowcu

Walne Zebranie ROD "Pod Jabłonią" w Grudziądzu

Walne Zebranie ROD "Agromet-Unia" w Grudziądzu

Walne Zebranie ROD "Nad Strugą" w Kobylanka

Komisja Rewizyjna ROD "Zdrowie" w Oleśnicy

Prezydium Okręgowego Zarządu PZD w Opolu

Krajowa Komisja Rewizyjna, Przewodniczący Okr. Kom. Rewizyjnej PZD w Warszawie

Komisja Rewizyjna i Rozjemcza ROD "Niskiej Łąki" w Miliczu

Walne Zebranie ROD "Zorza" w Lesku

Zebranie Sprawozdawcze ROD "Energetyk" w Grudziądzu

Walne Zebranie ROD "Konwalia" w Grudziądzu

Walne Zebranie ROD "Żuraw" w Toruniu

Komisja Rewizyjna ROD "Łagiewniki" w Łodzi

Walne Zebranie ROD im. E. Orzeszkowej w Grudziądzu

Walne Zebranie ROD "Plener" w Koluszkach

Walne Zebranie ROD "Radość" w Łodzi

Okręgowa Komisja Rewizyjna PZD w Zielonej Górze

Walne Zebranie ROD "Spokojna Dolina" we Wrocławiu

Przedstawiciele Samorządów lubelskich ogrodów działkowych w Lublinie

Walne Zebranie ROD "Łączność" we Wrocławiu

Stanowisko Instruktorów SSI z terenu województwa podkarpackiego w Rzeszowie

Apel Członków Okręgowego Zarządu i Prezesów ROD w Koszalinie

Walne Zebranie ROD "Ustronie" w Pieńkach Królewskich

Uczestnicy Jubileuszu 85-lecia ROD "Rakowiec" w Warszawie

Okręgowy Zarząd PZD w Zielonej Górze

Uczestnicy Szkolenia nowych członków ROD w Suwałkach

Apel Okręgowego Zarządu PZD w Poznaniu

Walne Zebranie ROD "Elizy Orzeszkowej" w Toruniu

Walne Zebranie ROD "Jutrzenka" w Toruniu

Walne Zebranie ROD "Relaks I" w Bolesławcu

Walne Zebranie ROD im. Tadeusza Kościuszki w Łodzi

Walne Zebranie ROD "Przy Torze" w Łodzi

Walne Zebranie ROD "Chemik" w Policach

Walne Zebranie ROD "Irys" w Ciechocinku

Zebranie Zarządu, Komisji Statutowych ROD im. J. Czechowicza w Lublinie

Przedstawiciele samorządów lubelskich ogrodów działkowych w Lublinie

Walne Zebranie ROD "Oaza" w Ziębicach

Zarząd ROD "Odra" w Brzegu Dolnym

Prezydium Okręgowego Zarządu PZD w Szczecinie

Walne Zebranie ROD "Metalowiec" w Skarżysku-Kamiennej

Walne Zebranie ROD im. J. Sobieskiego w Świebodzinie

Walne Zebranie ROD "Leśny" w Małej Hucie

Uczestnicy szkolenia nowych działkowców z ROD w Suwałkach

Walne Zebranie ROD im. St. Staszica w Bielawie

Stanowisko Instruktorów SSI z okręgów: śląskiego, małopolskiego, częstochowskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego zebranych na naradzie szkoleniowej

Walne Zebranie ROD z Opatowa

Zarząd ROD "Oaza" w Kukowie

Zarząd , Komisje Statutowe ROD "Piotruś" w Strzyńcu

Komisja Rozjemcza ROD "Radość" we Wrocławiu

Komisja Rewizyjna ROD "Radość" we Wrocławiu

Zebranie ROD "Radość" we Wrocławiu

Komisja Rozjemcza ROD im. II Armii Wojska Polskiego w Poznaniu

Zarząd, Komisje Statutowe ROD "Złote Piaski" w Miliczu

Walne Zebranie ROD "Promyk" w Zamościu

Walne Zebranie ROD "Promyk" w Zamościu

Walne Zebranie ROD "Sprzętmel" w Toruniu

Walne Zebranie ROD "Stoczniowiec" w Toruniu

Walne Zebranie ROD "Wiarus" w Toruniu

Walne Zebranie ROD "Irys" w Ciechocinku

Okręgowa Komisja Rozjemcza PZD w Opolu

Prezydium Okregowego Zarządu PZD w Szczawnie Zdroju

Komisja Rozjemcza ROD "27 Lipca" w Białymstoku

Komisja Rewizyjna ROD "27 Lipca" w Białymstoku

Okręgowa Komisja Rewizyjna PZD w Białymstoku

Walne Zebranie ROD "Żabi Raj" w Starej Wsi

Walne Zebranie ROD "Głosków" w Głoskowie

Członkowie Okręgowego Zarządu Śląskiego Delegatury Rejonwej w Rybniku

Stanowisko Komisji Odznaczeń Okręgowego Zarząd PZD Śląskiego w Katowicach

Komisja Rozjemcza ROD "Aster" w Żorach

Komisja Rewizyjna ROD "Aster" w Żorach

Stanowisko Zarządu, Komisji Statutowych ROD "Rozkwit" w Rybniku

Walne Zebranie ROD "Radość" w Jastrzębiu Zdroju

Prezesi Zabrzańskich ROD w Zabrzu

Zarząd, Komisje Statutowe ROD "Warpie" w Jaworznie

Zarząd, Komisje Statutowe ROD im. Emilii Gierczak w Koszalinie

Komisja Rozjemcza ROD im. 22 Lipca w Zielonej Górze

 Krajowa Komisja Rewizyjna PZD w Warszawie

Okręgowa Komisja Rewizyjna PZD w Gdańsku

Walne Zebranie ROD im. K. Marcinkowskiego w Rogoźnie

Walne Zebranie ROD im. J. Słowackiego w Rogoźnie

Walne Zebranie ROD "Kolejarz" w Ryczywole

Walne Zebranie ROD "Armaturowiec" w Lipianach

Uczestnicy Konferencji Sprawozdawczo - Wyborczej ROD im. A. Mickiewicza w Głubczycach

Stanowisko Prezydium Okręgowego Zarządu PZD w Bydgoszczy

Stanowisko Prezydium Okręgowego Zarządu PZD w Pile

Stanowisko Działkowców Lubelszczyzny

Delegatura Rejonowa OZ Śląskiego w Gliwicach

Walne Zebranie ROD im. kmdr. ppor J. Grudzińskiego w Gdyni

Walne Zebranie ROD "Malwa" w Trzciance

Walne Zebranie ROD "Słoneczne Wzgórze" w Wałbrzychu

Okręgowa Komisja Rozjemcza OZ Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

Stanowisko Prezydium OZ Świętokrzyskięgo PZD w Kielcach

Walne Zebranie ROD im. mjr Dobrzyckiego w Obornikach

Walne Zebranie ROD "Lumel" w Zielonej Górze

Walne Zebranie ROD "Jedność" w Pile

Działkowcy z okręgu szczecińskiego

Walne Zebranie ROD "Borek" we Wronkach

Stanowisko Prezydium Okręgowego Zarządu PZD w Poznaniu

Stanowisko Prezydium Okręgowego Zarządu Opolskiego PZD w Opolu

Walne Zebranie ROD "Pod Kominem" w Dobrzeniu

Okręgowa Komisja Rewizyjna PZD w Gdańsku

Walne Zebranie ROD "Tysiąclecia Państwa Polskiego" w Łasinie

Stanowisko Kolegium Prezesów ROD w Gdyni

Walne Zebranie ROD "Stoczniowiec" w Szczecinie

Komisja Rewizyjna ROD im. 40-lecia Wojska Polskiego w Pile

Dzialkowcy z ROD "Górki Ustowskie" w Szczecinie

Zarząd, Komisje Statutowe ROD im. kmdr ppor J. Grudzińskiego w Gdyni

Stanowisko Prezydium, Komisji Statutowej Okręgowego Zarządu PZD w Pile

Stanowisko Prezydium Okręgowego Zarządu PZD w Opolu

Walne Zebranie ROD im. Vista Bella w Gryfinie

Stanowisko Konferencji Delegatów ROD "Hutnik" w Koninie

Działkowcy ROD "Bluszczowa" w Koninie

Okręgowa Komisja Rozjemcza PZD w Szczawnie Zdrój

Walne Zebranie ROD im. mjr Dobrzyckiego w Obornikach

Walne Zebranie ROD "Pod Borem" w Prądocinie

Członkowie Delegatury Rejonowej PZD w Gliwicach

Stanowisko Prezesów "Ziemi Bytomskiej" i Delegatury Rejonowej w Bytomiu

Walne Zebranie ROD im. Drogowiec w Chodzieży

Walne Zebranie ROD "Polana" w Złotowie

Walne Zebranie ROD "Rodło" w Złotowie

Walne Zebranie ROD im. St. Staszica w Czarnkowie

Walne Zebranie ROD "Kolejarz" w Czerwieńsku

Walne Zebranie ROD im. T. Kościuszki w Wałbrzychu

Stanowisko Prezydium Okręgowego Zarządu PZD w Toruniu

Stanowisko Delegatury Rejonowej PZD w Rudzie Śląskiej

Walne Zebranie ROD "Dozamet" w Nowej Soli

Stanowisko Zebrania-Sprawozdawczo-Wyborczego ROD im. Pow. Wielkopolskich w Koźminie Wlkp.

Walne Zebranie ROD "Kolejarz" w Zbąszynku

Walne Zebranie ROD "Kolejarz" w Sulechowie

Walne Zebranie ROD "Żwirek" w Grudziądzu

Walne Zebranie ROD "Zacisze" w Grudziądzu

Walne Zebranie ROD "Oaza" w Grudziądzu

Walne Zebranie ROD "Niezapominajka" w Grudziądzu

Walne Zebranie ROD "Kalina" w Lusowie

Walne Zebranie ROD "Malwa" w Częstochowie

Instruktorzy Okręgowi PZD południowo-zachodniej Polski

Walne Zebranie ROD im. Gen. Dąbrowskiego w Szczecinie

Okręgowa Komisja Rewizyjna Lubelszczyzny

Walne Zebranie ROD im. Ks. K. Niesiołowskiego w Pleszewie

Zarząd Wojewódzki Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Opolu

Walne Zebranie ROD "Kolejarz" w Olsztynie

Okręgowa Komisja Rewizyjna PZD w Opolu

Zarząd ROD im. 22 Lipca w Ostrowie Wlkp.

Walne Zebranie ROD im. Bratek w Chodzieży

Walne Zebranie ROD "Targówek" w Płocku

Walne Zebranie ROD im. Pod Lipami w Pile

Walne Zebranie ROD "Szafran" w Kłodzku

Zarząd ROD "Górnicza Radość" w Gliwicach

Okręgowa Komisja Reiwizyjna w Gdańsku

Zebranie Sprawozdawcze ROD "Grządka" w Iławie

Okręgowa Komisja Rewizyjna PZD w Białymstoku

Prezesi ROD Okręgu Zielonogórskiego PZD  

Uczestnicy narady przedstawicieli ROD z terenu Poznania, powiatu poznańskiego, śremskiego i średzkiego

Kolegium Prezesów w Bydgoszczy

Prezesi ROD z terenu Warszawy i okolic

Przewodniczący Ogrodowych Komisji Rozjemczych z terenu powiatów kamiennogórskiego i wałbrzyskiego

Okręgowa Komisja Rewizyjna w Kaliszu

Zarząd, Komisja Rewizyjna i Komisja Rozjemcza ROD "WODNIK" we Wrocławiu

Zarząd ROD im. K.Koperniak w Krotoszynie

Zarząd ROD "NATURA" w Ostrowie Wielkopolskim

Kolegium Prezesów ROD Rejonu Jarocin

Zarząd oraz Okręgowe Komisje Statutowe Rewizyjna i Rozjemcza ROD "KOLEJARZ" w Ostrowie Wielkopolskim

Zarząd ROD "Relaks" w Babimoście

Uczestnicy narady przedstawicieli ROD z terenu powiatu gnieźnieńskiego i wrzesińskiego

Sekretarz zarządu ROD  „Janowo” w Rumi

Przewodniczący Ogrodowych Komisji Rozjemczych PZD z terenu powiatów kamiennogórskiego i wałbrzyskiego

Inspektorzy do spraw terenowo-prawnych biorący udział w naradzie w dniu 14.06.2012r.

Zarząd, Komisje Statutowe ROD "Nowita" w Zielonej Górze do Trybunału Konstytucyjnego

Samorządy Rodzinnych Ogrdów Działkowych Okręgu Pilskiego

Prezesi i Członkowie ROD w Tczewie

Członkowie Koła Nr 1 Stowarzyszenia "Pokolenia" w Nowogardzie  

Delegatura Rejonowa Okręgowego Zarządu PZD w Tarnowskich Górach

Stowarzyszenie na Rzecz Młodzieży Sprawnej Inaczej "Śmiałek" w Poznaniu

Komisja Rewizyjna ROD "Jedwab" w Gorzowie Wielkopolskim

Komisja Rozjemcza ROD "Jedwab" w Gorzowie Wielkopolskim

Komisja Rewizyjna ROD "Zorza" w Słubicach

Prezesi Rodzinnych Ogrodów Działkowych województwa podkarpackiego

Zarząd Wojewódzki Polskiego Stronnictwa Ludowego w Białymstoku

Zarząd Wojewódzki Unii Pracy we Wrocławiu

Działkowcy, Zarząd, Komisje Statutowe ROD im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie

Członkowie komisji Konkursowej Okręgowego Zarządu Opolskiego PZD w Opolu

Zarząd, Komisja Rewizyjna i Komisja Rozjemcza ROD "Żwirek" w Gubinie

Komisja Rozjemcza ROD "Ujarzmione Piaski" w Helu

Szkolne Schronisko Młodzieżowe CUMA w Szczecinie

Komisja Rozjemcza ROD im. "Oaza" w Aleksandrowie Kujawskim

Komisja Rewizyjna ROD "Oaza" w Aleksandrowie Kujawskim

Komisja Rewizyjna ROD im. Tadeusza Kościuszki w Krapkowicach

Delegatura Rejonowa w Bytomiu

Prezesi ROD z okręgu elbląskiego

Okręgowa Komisja Rewizyjna PZD w Słupsku

Uczestnicy V posiedzenia plenarnego Okręgowego Zarządu PZD we Wrocławiu

Instruktorzy SSI OZ PZD w Szczawnie Zdroju

Kolegium Prezesów Tczewskich Rodzinnych Ogrodów Działkowych

Działkowcy z Kamiennej Góry do Trybunału Konstytucyjnego

Zarząd, Komisja Rewizyjna i Rozjemcza ROD im. "4 marca" w Stargardzie Szczecińskim

Zarządy i członkowie stargardzkich organizacji pozarządowych

Stowarzyszenie na Rzecz Młodzieży Sprawnej Inaczej "Śmiałek" w Poznaniu

Działkowcy z ROD "Lotnia" w Aleksandrowie Łódzkim

Działkowcy szamotulscy, międzychodzcy, oborniccy, pniewscy

Prezesi ROD i Kolegium Prezesów w Nowym Tomyślu

Działkowcy z ROD "Górki Ustowskie" w Szczecinie

Komisja Rozjemcza ROD im. B. Chrobrego w Szprotawie

Instruktorzy SSI z ROD ziemi grudziądzkiej

Uczestnicy szkolenia kandydatów na działkowców w Grudziądzu

Członkowie Chełmińskej Rady Działkowców

Komisja Rewizyjna z ROD "Ujarzmione Piaski" w Helu

Komisja Rozjemcza ROD "Metalowiec" w Chojnicach

Komisja Rewizyjan ROD "Metalowiec" w Chojnicach

Działkowcy z Nowego Sącza

Działkowcy z ROD "Podzamcze" w Wałbrzychu

Kamila i Józef Denisiuk z ROD "Pszczółka"w Białej Podlaskiej

Alicja Fijałkowska z ROD "Stokrotka' w Grodzisku Maz.

Sekcja Emerytów i Rencistów Zarządu Oddziału ZNP w Lublinie

Komisja Rewizyjna ROD im. 2 Armii WP w Poznaniu

Zarząd ROD "27 Lipca" w Białymstoku

Komisja Rewizyjna ROD im. 22 Lipca w Zielonej Górze

Zarząd i działkowcy ROD "Osiedle Leśne" w Kostrzynie Nad Odrą

Okręgowi Instruktorzy Ogrodnictwa zebrani na naradzie szkoleniowej w Koszalinie

Anna Urbaniak Prezes ROD "Włókniarzy" w Turku

Zarząd i działkowcy ROD "Źródełko" w Turku

Zebranie Zarządu ROD "Przyszłość" w Pszowie

Walne Zebranie ROD "Jedność Florian" w Rybniku

Walne Zebranie ROD "Wypoczynek" w Dąbrowej Górniczej

Działkowcy z ROD im. Mieszka I w Szczecinie

Zarząd i Przewodniczący Statutowych Komisji Rewizyjnej i Rozjemczej ROD "Wypoczynek Górnika" w Chorzowie  

Walne Zebranie ROD "Stokrotka" w Chorzowie

Okręgowa Komisja Rewizyjna w Kaliszu

Kolegium Prezesów ROD w Swarzędzu, Kostrzynie i Janikowie

Prezesi ROD z Płocka i okolic

Stowarzyszenie "Pokolenia" Koło Nr 1 w Nowogardzie

Komisja Rewizyjna ROD im. Świerczewskiego w Zielonej Górze

Kolegium Prezesów ROD oraz działkowcy z Rejonu Konina

Komisja Rozjemcza ROD "Spółdzielca" we Wrocławiu

Prezesi ROD z rejonu Nysy i Prudnika okręgu opolskiego

Komisja Rozjemcza im. II Armii Wojska Polskiego w Poznaniu

Dzialkowcy z  ROD okręgu szczecińskiego

Działkowcy z Płocka i Powiatu płockiego

Członkowie Komisji Rozjemczej ROD "Sępolno" we Wrocławiu

Komisja Rewizyjna ROD "Sępolno" we Wrocławiu

Prezesi ROD z rejonu Włocławka

Komisja Rozjemcza ROD im. 22 Lipca w Zielonej Górze

Prezesi i przewodniczący Komisji Rewizyjnych rejonu łomżyńskiego

Zarząd i działkowcy ROD "Park Dolny" w Warszawie

Zarząd ROD miasta Chodzieży

Działkowcy zgromadzeni na zebraniue ROD "Janowo" w Rumi

Zarząd, Komisje Statutowe, działkowcy ROD "Obrońców Kepy Oksywskiej w Pogórzu

Walne Zebranie ROD "Relaks" w Polkowicach

Kolegium Prezesów rejonu Pleszewskiego w Pleszewie

Prezydium Okręgowego Zarządu PZD w Szczawnie Zdrój

Zarząd, Komisje Statutowe ROD "F. Walczaka" w Gorzowie Wlkp.

Okręgowa Komisja Rewizyjna PZD w Toruniu

Walne Zebranie ROD "Odpoczynek" we Wrocławiu

Komisja Rozjemcza ROD "Pod Morwami" we Wrocławiu

List Członków Okręgowego Zarządu PZD w Szczecinie

Okręgowa Komisja Rwizyjna PZD w Opolu

List otwarty uczestników X Edycji Harcowiada 2012 w Nowogardzie

Okręgowa Komisja Rozjemcza w Opolu

Okręgowa Komisja Rewizyjna Toruńsko-Włocławska

Zarządy ROD miasta Chodzieży

Uczestnicy X Edycji Harcowiady 2012 w Nowogardzie

Komisja Rewizyjna i działkowcy ROD "Poświętne" we Wrocławiu

 

 

SAMORZĄDOWCY

Prezydent Miasta Łomża

Rada Gminy Łambinowice

Burmistrz Wolina

 

 

Powrót

Copyright © 2020 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio