Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Dołącz do nas: praca w dziale medialnym KR PZD - 23.09.2013

KR PZD poszukuje kandydatek/kandydatów  na stanowisko Inspektor ds. medialnych.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie i redagowanie materiałów do publikacji w mediach wewnętrznych i  zewnętrznych

- zarządzanie stroną internetową  - inicjowanie powstawania materiałów, redakcja tekstów  oraz ich publikacja (obsługa systemu CMS)

- współpraca z mediami, przygotowywanie komunikatów prasowych, organizacja konferencji prasowych, monitoring mediów

- opracowywanie promocji określonych działań i wydarzeń

- organizacja imprez okolicznościowych i wydarzeń branżowych

- współtworzenie i realizacja strategii komunikacyjnej organizacji

-  utrzymywanie pozytywnych relacji z jednostkami terenowymi organizacji

- znajomość j.angielskiego lub j.niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oczekiwania:

- wykształcenie wyższe ( preferowane humanistyczne)

- udokumentowane  min. 3- letnie  doświadczenie  w pracy na podobnym stanowisku

- umiejętność pisania i redagowania tekstów, tzw. lekkie pióro

- umiejętność robienia zdjęć oraz ich obróbki graficznej w programch typu Photoshop

- łatwość w nawiązywania kontaktów, komunikatywność

- gotowość do częstych wyjazdów służbowych

- umiejętność pracy w zespole

- umiejętność szybkiej reakcji w sytuacjach stresowych

- konsekwencja w działaniu

- wysokie zdolności organizacyjne, samodzielność, rzetelność, kreatywność i odpowiedzialność

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- ciekawe zadania i możliwość rozwoju zawodowego

- dużą samodzielność w realizacji stawianych zadań

Zainteresowane osoby które, spełniają wyżej wymienione wymagania,  prosimy o przysyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: kadry@pzd.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a nadesłane aplikacje nie będą kandydatom zwracane. Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych.