Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Działkowcy Wronek i Rogoźna spotkali się z posłem PiS Pawłem Szałamachą - 05.03.2012

W dniu 5 marca 2012 roku w biurze poselskim w Szamotułach odbyło się z inicjatywy Okręgowego Zarządu PZD w Pile spotkanie Prezesów wszystkich rodzinnych ogrodów działkowych z Wronek i Rogoźna z Posłem PiS Pawłem Szałamachą.

Okręgowego Zarządu PZD w Pile reprezentował Prezes OZ PZD- Marian Praczyk, Wiceprezes - Maria Fojt oraz Sekretarz - Andrzej Kierzkowski.

Prezes OZ PZD zapoznał Posła z celami i działalnością Związku, rolą i funkcją ogrodów działkowych dla działkowców i ich rodzin oraz społeczności lokalnej. Poinformował o zagrożeniach wynikających z zaskarżenia ustawy do Trybunału Konstytucyjnego przez Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego.

W dyskusji zabrali głos wszyscy Prezesi ROD. W swoich wypowiedziach odnieśli się do czasów powstawania ich ogrodów, roli działkowców, samorządów ROD, władz samorządowych oraz Polskiego Związku Działkowców w ich budowie.

Poseł w odpowiedzi na przedstawione problemy odpowiedział, że jest posłem od kilku miesięcy. Nasze problemy przedyskutuje w Klubie i zapozna parlamentarzystów PiS ze stanowiskami PZD.

Maria Fojt
Wiceprezes OZ PZD

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio