Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Witamy na nowej stronie Krajowej Rady PZD - 20.03.2012

Strona, którą Państwo widzą, jest efektem wielomiesięcznej pracy nad udoskonaleniem wyglądu i przede wszystkim funkcjonalności strony internetowej Krajowej Rady PZD. Tworząc tę stronę kierowaliśmy się przede wszystkim potrzebami naszych użytkowników, ale również panującymi obecnie trendami i standardami Internetu.

Jak Państwo widzą, stronę startową podzieliliśmy na bloki tematyczne, które ułatwią odnajdywanie interesujących tekstów z konkretnego zakresu tematycznego (np. prawo, wydawnictwa, wieści z rod). Układ strony startowej umożliwia też promowanie i eksponowanie istotnych dla Związku wydarzeń. Ważne miejsce zajmują aktualności i zapowiedzi nadchodzących wydarzeń, a także treści multimedialne. Zapraszamy do obejrzenia filmów z IX Krajowego Zjazdu Delegatów PZD, a także naszych pierwszych galerii zdjęć. Równocześnie zachęcamy Państwa do przesyłania własnych materiałów zdjęciowych i wideo. Niewykluczone, że część tych materiałów znajdzie się na naszej stronie, więc prosimy o informacje o dokumentowanych wydarzeniach i ich uczestnikach!

W chwili obecnej strona nie posiada jeszcze kompletnego archiwum tekstów, ponieważ przeniesienie i poprawne skategoryzowanie ponad czterech tysięcy artykułów jest zadaniem niezwykle czasochłonnym i wymagającym uwagi. Nieustannie jednak pracujemy nad przenoszeniem kolejnych tekstów i w miarę upływu czasu stopniowo przeniesiemy wszystkie teksty.

Ponieważ zależało nam na jak najszybszym uruchomieniu strony liczymy na Państwa wsparcie w zakresie znajdowania i poprawiania błędów. Jakkolwiek włożyliśmy wiele wysiłku w to, aby strona była jak najdoskonalsza, nie da się uniknąć wszystkich błędów, tak więc prosimy Państwa o zwracanie bacznej uwagi czy strona działa poprawnie. Jeśli znajdziecie państwo nie działające linki, albo błędne przekierowani lub jeżeli strona będzie sprawiała Państwu inne trudności, prosimy o kontakt pod adresem media@pzd.pl

Do momentu przeniesienia całego archiwum stara strona KR PZD będzie dostępna pod adresem www.pzd.pl/archiwum

Pozdrawiamy,
Dział medialny KR PZD

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio