Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Listy Działkowców do Marszałek Sejmu Ewy Kopacz - 18.05.2012

Podczas IX Krajowego Zjazdu Delegatów PZD 430 delegatów wybranych na Zjazd skierowało do Marszałek Sejmu Pani Ewy Kopacz list otwarty. Inicjatywa ta była podyktowana aktualną sytuacją Związku. Od wielu miesięcy przed Trybunałem Konstytucyjnym ważą się losy ustawy o rod z 2005 r., która zdaniem działkowców jest dobra i powinna zostać zachowana w niezmienionym kształcie. Potwierdzeniem tego jest 620 tysięcy podpisów złożonych w obronie ustawy oraz liczone w tysiącach listy, stanowiska i petycje w których działkowcy wyrażają swoje poparcie dla ustawy. Uczestnicy Zjazdu, będący reprezentantami milionowej społeczności działkowców, za konieczne uznali zwrócenie się do Marszałek Sejmu o zabranie głosu w ważnej dla nich sprawie. Nadzieję na pozytywny odzew dawał zwłaszcza list skierowany przez Marszałek do Zjazdu, w którym wyraziła się z uznaniem o działalności Związku oraz ogrodów. Niestety, pomimo upływu ponad dwóch  miesięcy, apel Zjazdu pozostał bez odzewu.
Okręgowe Zarządy, Rodzinne Ogrody Działkowe oraz pojedynczy działkowcy nie pozostają obojętni wobec takiej postawy Pani Marszałek. O swoich odczuciach informują w masowych listach składanych na jej ręce. Także Krajowa Rada, na swoim posiedzeniu w dniu 24.02.2012 skierowała list do Pani Marszałek, w którym  zaapelowała o spotkanie umożliwiające podjęcie dialogu władz Państwa ze środowiskiem działkowców skupionych w PZD, na temat przyszłości ogrodów działkowych w Polsce.
Ponieważ codziennie do Krajowej Rady napływają kolejne kopie listów kierowanych do Marszałek Sejmu, KR PZD poczuła się zobowiązana  do ich upublicznienia. W tym celu na stronie www.pzd.pl uruchomiona została nowa zakładka „Listy do Marszałek Sejmu Ewy Kopacz". Liczba listów jest najlepszym potwierdzeniem odczuć, jakie towarzyszą działkowcom. Równocześnie KR PZD wyraża nadzieję i przekonanie, że głos milionowej społeczności nie zostanie zlekceważony.

                                                                                                                                              MZ

WYSTĄPIENIA INDYWIDUALNE

Adam Daszkowski - ROD im. Powstanców Wielkopolskich w Chodzieży

Agnieszka_Biesiekirska z Ostródy - delegat na IX Krajowy Zjazd Delegatów PZD

Alicja Paterek Tarnobrzeg

Bogusław Leszczyński - ROD "Relaks" k.Kalisza

Bogusław Dąbrowski - ROD im.kmdr ppor. Jana Grudzińskiewgo w Gdyni

Bogumiła Butkiewicz z Zielonej Góry

Franciszek Bors z Żar

Kierownik biura Delegatury w Tarnowskich Górach Piotr Mioduszewski

Dorota Zerba - ROD "Relaks" w Imielinie

Danuta Panek z Wrocławia

Bogumiła Butkiewicz z Zielonej Góry

Elżbieta Gomuła z Łochowic

Elżbieta Thomas z Krzyża Wielkopolskiego

Elżbieta Stanek z Sulechowa

Jerzy Teluk z Zielonej Góry

Eugeniusz Stanek z Sulechowa

Henryk Tomaszewski - ROD "Obrońca"we Wrocławiu

Jerzy Komarnicki z Zielonej Góry

Józef Romanowski - ROD "Stoczniowiec" w Szczecinie

Zenon Henicz z Zielonej Góry

Maria Czekaj - ROD "Bonarka" w Krakowie

Krzysztof Gbyl ze Szprotawej

Prezes Andrzej Wosik OZ w Częstochowie

Barbara Korolczuk Prezes ROD "Westerplatte" we Wroclawiu

Elżbieta Jachnik z Nowego Sącza

Grzegorz Oracz z ROD "Czeczotka" w Ostrołęce

Wieslaw Ryszelewski Delegalt IX Zjazdu PZD z Okręgu Łódzkiego

Janusz Radomski z ROD Gajówka w Wodzisławiu Śląskim

Piotr Walusiak ROD "Warta" Pajęczno

Edmund Kaczmarek ROD "Dozamet" w Nowej Soli

Zygmunt Czarny z Okręgu Pilskiego

Anna Kozyra prezes ROD "im. Kopernika" w Tarnowie

Ryszard Dorau Członek PZD w ROD im. Tadeusza Kościuszki w Grudziądzu

Jan Lijewski ROD im.Marcinkowskiego w Rogoźnie

Ewa Zawłocka ROD "Nad Nielbą" w Wągrowcu

Maria Fojt-przewodnicząca KKRew

Jan Wogralik ROD "Sawanna"w Ochli

Marian Praczyk ROD "Zalesie"w Pile

Marian Wesołowski ROD "Poziomka" w Grodzisku Mazowieckim

Olgierd Kownacki z Kołobrzegu

Jolanta Bom ROD im. 1000 Lecia w Świebodzinie

Józef Jaszewski ROD "Metalowiec" w Nysie

Tadeusz Jarzębak ze Szczecina 

Alina Nocuń z Zielonej Góry

Barbara Jankowska z Białej Podlaskiej

Halina Długosz z Kozienic

Jan Miliarek

Julian Bruda

Krystyna Głębocka

Teresa Kulikowska

Tomasz Olkucki

Zdzislaw Lemparty

Marzena Mikołajczak

Grażyna i Andrzej Muller

Zbigniew Baran

Tomasz Zdrojewski

Roman Żurkowski

Wacław Maciuszonek, Burmistrz miasta Żary

Ewa Błachut

Stanisław Gratka

Marek Jasiówka

Józef Makucha

Józef Chorzalski

Albina Rycej

Urszula Walusiak

Krzysztof Podlewski

Janusz Wiśniewski

Jan i Władysław Pinkiewicz

Marta Wiktorska

Bogdan Michalak

Kazimierz Pazdyk

Maria Piotrowska

Ryszard Grzelka

Kazimierz Borkowski

Jan Skóra

Zbigniew Maliszewski

Stanisław Zawadka

Jan Wosielawski

Jerzy Snopek

Józef Jaszewski

Jan Dawidowicz

Henryk Kasprzycki

Jerzy Jaksoń

Jan Mastalerz

Elżbieta Judek

Danuta Drobek

Józef Biernacki z OZ Sudeckiego

Józef Ciunowicz

Maria Sowa

Halina Kmieciak

Violetta Rzeinska

Grażyna Watras

Władysław Bieniek

Piotr Maślanka

Stanisław Kosiński z ROD im. Zjednoczenie w Slupsku

Czesław Just z Łodzi

Zbigniew Kania z ROD "Przy Zaporze" w Tryszczynie

Bogusław Dąbrowski z ROD im. kmdr ppor. Jana Grudzińskiego w Gdyni

Joanna Mikołajczak z ROD "35lecia" w Zielonej Górze

Andrzej Skup z ROD "Konwalia" w Mokrej Prawej

Marian Skórecki, przewodniczący Okręgowej Komisji Rozjemczej w Opolu

Adam Wojtowicz z ROD "Gajówka" w Wodzisławiu Śląskim

Jan Fuła z ROD "Gajówka" w Wodzisławiu Śląskim

Ryszard Bienias z ROD "Gajówka" w Wodzisławiu Śląskim

Zofia Szklarz z ROD "Kolejarz" w Sulechowie

Marian Cichocki ROD "XX-Lecia" w Szczecinie

Rafał Rozwarski ze Szczecina

Agnieszka Sikorska z ROD "Relaks" w Policach

Jan Dąbrowiecki z ROD "Chemik" w Policach

Irena Zdrojewska z ROD "Przyszłość" we Włocławku

Henryk Barański z Polic

Lidia Grzelczyk ROD "XX-lecia" w Szczecinie

Marta Raczkowska z Polic

Franciszek Skrzypniak z Wrocławia

Eugeniusz Rabuski z Polic

Marian Cichocki z ROD XX-lecia w Szczecinie

ROD im. 1 Maja w Myśliborzu

Sławomir Bogucki z ROD "Goździk" w Płocku

Janina Ostrowska z ROD "Relaks" w Ełku

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Polskich

Dariusz Antonowicz w imieniu Działkowców Płockich

Henryk Jagielski z ROD "Krępa-Rosa" w Krępie

Władysław Kurek z Głubczyc

Dariusz Antonowicz z Płocka

Bronisława Mularczyk z Wrocławia

Ewa i Ludwik Wąsowie z Wrocławia

Sylwia i Radosław Wadowscy ze Szczecina

Adriana Świder ze Szczecina

Jan Janiel ze Szczecina

Wiesław Czapla ze Szczecina

Stanisław Błoch ze Szczecina

Henryk Pobłocki z Łobez

Stanisław Golański ze Szczecina

Kaziemierz Każura z ROD "Pod Topolami" ww Wrocławiu

Mieczysław Choinka z ROD im. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu 

Zbigniew Baran ze Stargardu Szczecińskiego

Kazimiera Wadowska z ROD "Przyjaźń" w Szczecinie

Andrzej Czwojdrak z ROD "Huzar" w Kostrzynie nad Odrą

Lech Urbański z OZ PZD w Bydgoszczy

Helena Gomółka z Wrocławia

Edward Mamet z ROD im. B.Chrobrego we Wronkach

Mirosław Przysiecki z Poznania

Bogumiła i Janusz Ożóg z Wrocławia

Kazimiera Wadowska ze Szczecina

Jan Kaźmierczak ze Szczecina

Marian Ambrosiewicz z ROD "Bartoszewo" k. Szczecina

Bożenna Grabowska z ROD "Relaks" w Olsztynie

Roman Fiałkowski z ROD "Pod Dębem" w Grudziądzu

Tomasz Zdrojewski z ROD "Pod Dębem" w Grudziądzu

Szymon Marczewski z Zabrza

Grażyna Siednienko z Wrocławia

Stanisława Darłowska z ROD "Dolinka" we Wrocławiu

Józef Pietrzak z Solca Kujawskiego

Działkowiec z ROD "Górki Ustowskie" w Szczecinie

Regina Czeszkiewicz z Opola

Aleksander Najbar z Opola

Włodzimierz Kaucz z ROD "Obrońca" we Wrocławiu

Marek Węc z ROD "Obrońca" we Wrocławiu

Jan Słociak z ROD "Obrońca" we Wrocławiu

Ewa i Mirosław Kwoka z ROD "Obrońca" we Wrocławiu

Wanda Patkowska z ROD "Obrońca" we Wrocławiu

Władysław Drzazga z ROD "Obrońca" we Wrocławiu

Antoni Falkowskicz z Kędzierzyna-Koźle

Władysław Maj z Krapkowic

Tadeusz Netczuk z Wrocławia

Helena Sikorska z Wrocławia

Danuta Zbierak z Wrocławia

Władysława Czupryna z Wrocławia

Antoni Falkowski z Kedzierzyna Koźle

Mariola i Kazimierz Wojeciechowscy z Grudziądza

Irena Gadzikowska z Grudziądza

Izabella Babiarz z ROD "Pod Dębem"

Krzysztof Pior z ROD "Pod Dębem" w Grudziądzu

Marzena Kernstein z ROD "Pod Dębem" w Grudziądzu

Wera Stroczyńska ze Świnoujścia

Zdzisław Śliwa z Poznania

Paweł Mrozek z ROD "Ustronie" w Pieńkach Królewskich

Barbara Mielniczek z ROD "Ustronie" w Pieńkach Królewskich

Jan Golczyk z ROD "Ustronie" w Pieńkach Królewskich

Hieronim Mieszała z ROD "Wiśniewo" w Wagowie

Władysław Kosiada z ROD "Jutrzenka" w Lubsku

 Wanda Feciuch z Zielonej Góry

Kazimiera Wdowik z Żagania

Łucja Gwóźdź z Sulechowa

Jan Sekuła z Sulechowa

Jan Kamiński z ROD "Grządka" w Iławie

Bogusław Dąbrowski z ROD im. kmdr ppor. Jana Grudzińskiego w Gdyni

Maria Duszczak z ROD "Luwana" w Lubsku

Dariusz Haik z Krosna Odrzańskiego

Jerzy Karpiński z ROD "Radość" we Wrocławiu

Jerzy Komarnicki z Zielonej Góry

Mirosław Jarmołowicz z ROD "1000-lecia" w Świebodzinie

Wojciech Maliszewski z ROD "Jedność" w Świebodzinie

Antoni Greczewski z Łodzi

Sebastian Ciągwa z Gliwic

Krystyna i Jerzy Krawczyk z ROD "Chemik" w Żorach

Zofia Biernat z ROD "Chemik" w Żorach

Czesław Nowak z Zabrza

Szymon Marczewski z Zabrza

Maria Owczorz z Rybnika

Stefan Zarębiński z ROD "Irys" w Mysłowicach

Aniela Buczek z Tych

Józef Praszkiewicz z Delegatury Rejonowej PZD w Sosnowcu

Władysław Stępień z ROD im. F.Chopina w Nowej Soli

Andrzej Kiel z ROD "Bogatka" w Bogatce

Ryszard Staszak z ROD "Janowo" w Rumii

Irena Zdrojewska z ROD "Witamina" w Wieńcu Zalesiu

Stanisław Słupek z ROD im. "1 Maja" w Gliwicach

Adam Juźwiak z Chorzowa

Ewa Fuchs, Bogumiła Pawełczyk i Józef Tatarek z Chorzowa

Henryk Dziwis z ROD im. Ks. Damrot w Chorzowie

Jadwiga Pogoda z Zabrza

Kazimierz Ozga z Zabrza

Czesław Krakowski z ROD "Biała Róża" w Zabrzu

Kazimierz Jabłonka z ROD "Biała Róża" w Zabrzu

Leszek Deręcz z ROD "Biała Róża" w Zabrzu

Kazimierz Kowalik z ROD "Biała Róża" w Zabrzu

Anna i Krzysztof Soćko z ROD "Biała Róża" w Zabrzu

Ewa i Jan Czmok z ROD "Biała Róża" w Zabrzu

Maria Maślanka z ROD "Biała Róża" w Zabrzu

Bożena Zastawna z ROD "Biała Róża" w Zabrzu

Bożena Rybińska z ROD "Biała Róża" w Zabrzu

Zenobia i Konrad Szwed z ROD "Biała Róża" w Zabrzu

Karina Tolarczyk z ROD "Przyszłość" w Zabrzu

Karol Wojtysiak z ROD "Zacisze" w Żaganiu

Danuta Panek z Wrocławia

Zygmunt Szulc ROD "Marzenie" w Górze

Czesław Błyga z ROD "Marzenie" w Górze

Czesław Skonecki z ROD im. A.Zawadzkiego w Gryfinie

Jan Dworniczak z ROD im. 1 Maja w Gliwicach

Alicja i Jan Korblowie z ROD im. "1 Maja" w Gliwicach

Krzysztof Szostak z ROD "Nasza Przyszłość" w Radzionkowie

Krzysztof i Brygida Massen z ROD im. 1 Maja w Gliwicach

Teresa Napiórkowska ze Świnoujścia

Jolanta Szostak z ROD "Nasza Przyszłość" w Radzionkowie

Jerzy Labisz z ROD "Nasza Przyszłość" w Radzionkowie

Czesław Tolarczyk z ROD "Przyszłość" w Zabrzu

Stanisław Buk członek Okręgowego Zarządu Śląskiego PZD

Beata, Jan i Jaś Kowalscy z ROD im. 1 Maja w Gliwicach

Zofia Koczar z Tych

Paweł Heimann z ROD "Nad Potokiem" w Tychach

Bronisław Dziedzic z Tarnowskich Gór

Zbigniew Majdański z ROD im. "Budowlani" w Nowogrodzie Bobrzańskim

Józef Kasprzak z ROD im. Świerczewskiego w Nowym Tomyslu

Józef Sawicki z ROD "1 Maja" w Gliwicach

Działkowiec z ROD "Pod Dębami" w Miliczu

Józef Biernacki z ROD "Pod Świerkiem" w Stroniach Śląskich

Andrzej Pawliczak z ROD "Pod Dębami" w Miliczu

Stanisława i Józef Dziedzic z ROD 1-go Maja w Gliwicach

Stanisław Gratka z ROD im. F. Chopina w Nowej Soli

Karol Wojtysiak z ROD "Zacisze" w Żaganiu

Bogusława Kubiak z ROD im. F. Chopina w Nowej Soli

Czesław Czyżkowski z Gubina

Krystyna Szymborska z ROD "Biała Róża" w Zabrzu

 

 

LISTY OKRĘGOWYCH ZARZĄDÓW PZD

OZ Bydgoszcz

OZ Częstochowa: 21 listopada | 2 marca

OZ Gdańsk

OZ Gorzów

OZ Śląski: 2 marca | 13 marca

OZ Kalisz: 31 stycznia | 13 marca

OZ Koszalin | kwiecień

OZ Legnica

OZ Lublin

OZ Małopolski: 29 lutego | 13 marca

OZ Mazowiecki: 12 marca | 22 marca

OZ Opole | 24 kwietnia

OZ Podkarpacki  | 30 maja

OZ Poznań: 9 lutego | 5 marca | 13 marca | 24 maja  | 26 maja

OZ Warmińsko-Mazurski: 28 lutego | 2 marca | 18 maja

OZ Toruńsko Włocławski: 2 lutego | 12 marca | 11 kwietnia | 19 marca

OZ Podlaski: 23 lutego | 1 marca | 31 maja

OZ Łódź 12 marca i 22 marca

OZ Elbląg | 5 czerwca

OZ Zielona Góra: 28 luty | 14 Marca | 31 maja

OZ Piła | 30 maja 

OZ Szczecin - stanowisko; Uchwała

OZ Sudecki

OZ Wrocław

OZ w Gdańsku ι 24 kwietnia | 25 maja

OZ PZD w Słupsku

OZ PZD we Wrocławiu

OZ PZD w Kaliszu

Okręgowa Komisja Rewizyjna OZ PZD Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie


 

LISTY RODZINNYCH OGRODÓW DZIAŁKOWYCH

ROD im. F.Chopina w Nowej Soli

ROD "Czerwony Mak" w Rogoźnie

ROD "B.Chrobrego" w Szprotowej

ROD "Relaks" w Zamościu

ROD im. "Stefana Pieniążka" w Pile

ROD "Zamecko" w Świebodzinie

ROD "Gajówka" w Wodzisławiu Śląskim

ROD "Malinka" Suwałki

ROD "Kazimierza Pułaskiego" w Lublinie

ROD im. 2 armii Wojska Polskiego

ROD im. 22 lipca w Ostrowie Wielkopolskim

ROD im.35-lecia w Zielonej Górze

ROD im.40-lecia Wojska Polskiego w Pile

ROD im.400-lecia w Biłgoraju

ROD 1000-lecia w Świebodzinie

ROD "Floriana" w Wejherowie

ROD "Jarzynka"w Białej Podlaskiej

ROD "Dąbrówka" k.Lublina

ROD "Dębniki" w Krakowie

ROD "Góra Zabełecka"w Nowym Sączu

ROD "im. M. Drzymały" Piła

ROD "im.J.Kraszewskiego" Biała Podlaska

ROD "Irena" Biała Podlaska

ROD "Jedynka" Nowa Sól

ROD "Kalinka" w Pile

ROD "Kolejarz"w Zamościu

ROD "Krzna" Międzyrzec Podlaski

ROD "Leśna Dolina" w Kwidzyniu

ROD "Maki"w Lublin

ROD "Malwa" w Pile

ROD "Nauczyciel" Kraków

ROD "Podzamcze" w Wałbrzychu

ROD "Transportowiec" Hrubieszów

ROD "Pod Dębami" Milicz

ROD "Promyk" w Zamościu

ROD "Radość"we Wrocławiu

ROD im "Przemysława" w Rogoźnie

ROD "Relaks"Jastrów

ROD "Rubież" w Hrubieszowie

ROD "Wiarus"w Balicach

ROD "Wiśniewo" w Wagowie

ROD "Związkowiec" w Zielonej Górze

ROD "Zlocień" w Zamościu

ROD "Mistrzejowice II" w Krakowie

ROD im. 22 Lipca w Zielonej Górze

ROD "Kabaczek" w Krakowie

ROD "Kamieńczyk" w Kamieńczyku

ROD "Kaprys" w Zabrzu

ROD "Nysa" w Zgorzelcu

ROD "Przylesie" w Kulowie

ROD "Relaks" w Zamościu

ROD "Relax" w Poznaniu

ROD "Tulipan" w Słupsku

ROD im. XXX lecia Lotnictwa Morskiego w Debrznie: Walne | Sprawozdawcze

ROD im I Pułku Ułanów w Sławnie

ROD "Pod Dębem" w Grudziądzu

ROD "Podzamcze" w Wałbrzychu

ROD "Powstańców" w Płocku

ROD "Przy Zaporze" w Bydgoszczy

ROD "Sawanna" w Ochli

ROD "Telepod" w Krakowie

ROD "XXX lecia" w Chojnie

ROD "Żężeń" w Warszawie

ROD "Żywioł" w Wołowie

ROD "Wypoczynek" w Janowcu

ROD "Chemik" w Grudziądzu

ROD 35lecia w Zielonej Górze

ROD Kościuszki w Lidzbarku

Walne Zebranie w ROD "Tulipan" w Zabrzu

ROD "Zakątek" w Opalenicy

ROD "Wrzos" w Bożenkowie

ROD "Pod Gruszą" w Kruszwicy

ROD Benedy w Bydgoszczy

ROD Staszica w Czarnkowie

ROD "Cynkmet" w Bytomiu

ROD im. Obrońców Westerpaltte w Świdniku

ROD "Mokryszów" w Tarnobrzegu

ROD "Bratek" w Krzyżu Wielkopolskim

ROD "Piast" w Zlotowie

ROD im. "1000-lecia" w Człuchowie

ROD "Nad Ładynią" w Ciechanowie

ROD "Bartek" w Barcinie

ROD "Pilczyce" we Wrocławiu

ROD "Gajowice" we Wrocławiu

ROD "Eden" w Malcanowie

ROD "Gwda" w Pile

ROD im. Witosa w Krajence

ROD "Pod Lipami" w Pile

ROD im. ST. Sempołowskiej w Pile

ROD im. M. Drzymały w Pile

ROD im. J. Słowackiego w Rogoźnie

ROD "Kolejarz" w Ryczywole

ROD "Zakątek" w Opalenicy

ROD "Flora" Żary

ROD "Góra Zabłecka" w Nowym Sączu

ROD im. M. Kopernika w Nowej Soli

ROD im. Obrońców Westerplatte w Świdniku

ROD "Partynice" we Wrocławiu

ROD "Radość" we Wrocławiu

ROD "Szarotka" w Nowym Sączu

ROD "Zgoda" w Jelczu-Laskowicach

ROD "Budowlani" w Nowogrodzie

ROD im. kmdr ppor. J. Grudzińskiego w Gdyni

ROD "Kwitnących Jabłoni" w Koszalinie

ROD im. A. Mickiewicza w Głubczycach

ROD "Przyjaźń" we Wrocławiu

ROD "Relax ZSR" w Przemyślu 

ROD "Siarkpol" w Tarnobrzegu

ROD "Zielone Wzgórze" w Łańcucie

ROD "Świt" i "Krokus" w Grudziądzu

ROD im. E. Gierczak w Kołobrzegu

ROD im. "Młynarz" w Stargardzie Szczecińskim

ROD im. 2 Armii Wojska Polskiego w Poznaniu

ROD "Pod Klonami"w Bydgoszczy

ROD "Pod Borem" w Prądocinie

ROD im. "Wiarus" w Wilkanowie

ROD im. Świerczewskiego w Zielonej Górze

ROD "Pod Wrzosami" w Osielsku

ROD im. "Skolwinka" w Szczecinie

ROD "Leśne Oczko" w Nowym Kisielinie

ROD "Relaks" w Droszkowie

ROD im. ST. Sempołowskiej w Pile

ROD im. "Zieleniak" w Debrznie

ROD "Wiślana Dolina" w Krakowie

ROD im. K. Marcinkowskiego w Rogoźnie

ROD im. Walentego Fiałka w Chełmnie

ROD "Rokita" w Brzegu Dolnym

ROD "Obrońca" we Wrocławiu

ROD "Zielony Zakątek" w Chodzieży

Członkowie samorzadów RODów rejonu Nowowgard

ROD Przyszłość w Godkowie

ROD Barbarka w Polkowicach

ROD Pod Świerkiem w Stroniu Śląskim

ROD Zachęta w Krotoszynie

ROD XXXlecia w Łobezie

ROD Wspólnota w Turku

ROD im. Sikorskiego w Kępnie

ROD Relaks w Babimoście

ROD Relaks w Jarocinie

ROD Płuczanka w Żninie

ROD Niesiołowskiego w Pleszewie

ROD Kabanosik w Olsztynie

ROD Chrobrego w Oławie

ROD Armii Krajowej w Olsztynie

ROD Bratek w Krzyżu Wielkopolskim

ROD Przylesie w Sulechowie

ROD Przemysłówka w Pile

ROD Pod Brzozą w Krakowie

ROD 22lecia w Zielonej Górze

ROD Wiarus w Balicach

ROD Walczaka w Gorzowie

ROD Płaszów w Krakowie

ROD "Stokrotka" w Bełchatowie

ROD AWF w Białej Podlaskiej

ROD Zawadzkiego w Gryfinie

ROD XXlecia w Czerwieńsku

ROD Biała Róża w Zabrzu

ROD "Sasanka" w Bogatyni

ROD "Wspólnota" w Turku

ROD "Źródełko" w Turku

ROD "Róża" w Słupcy

ROD "Victoria" w Wałbrzychu

ROD "Szarotka" w Nowym Sączu

ROD "Pod Świerkiem" w Stroniu Śląskim

ROD "Wólki" w Nowym Sączu

ROD im. "Zjednoczenie" w Szczecinie

ROD "Północ" w Miedzybórzu

ROD "Kolejarz" w Lubsku

ROD "Zjednoczenie" w Szczecinku

ROD im. Libelta w Gołańczy

ROD "Sławianka" w Lugoboszczy

ROD im. 1-go Maja w Myśliborzu

ROD im. Wojska Polskiego w Białymstoku 

ROD im. Kwitnących Jabłoni w Koszalinie

ROD "Wiśniowy" w Międzyrzeczu

ROD im. A.Mickiewicza w Głubczycach

ROD im. prof. Rostafińskiego w Strzelcach Opolskich

ROD "Malwa" Tomaszów Mazowiecki

ROD "Zagaje" w Elblągu

ROD "im. H.Sienkiewicza" w Elblągu

ROD "Tulipan" w Bolesławcu

ROD "Nadzieja" w Bydgoszczy

ROD "Radość" we Wrocławiu

ROD "Sona" w Ciechanowie

ROD "Wypoczynek" w Zielonej Górze

ROD "Magnolia" w Grudziądzu

ROD "Pogodny" w Kaliszu

ROD im. Obrońców Kępy Oksywskiej w Pogórzu

ROD "Związkowiec" w Zielonej Górze

ROD im. XX-Lecia w Słupsku

ROD "Bajka" w Żaganiu

ROD "Lumel" w Zielonej Górze

ROD "Skolwinka" w Szczecinie

ROD im. kmdr ppor. Jana Grudzińskiego w Gdyni

ROD "Pod Kominem" w Dobrzeniu Wielkim

ROD "Zacisze" w Żaganiu

ROD "Metalowiec" w Jasieniu

ROD im. A. Domagalskiego w Gdyni

ROD "Leśna Dolina" w Kwidzyniu

ROD im. mjr H.Sucharskiego w Wejherowie

ROD "Wielatowo" w Złotowie

ROD im. XXX Lecia w Chojnie

ROD im. T. Kościuszki w Jabłonowie Pomorskim

ROD "Nad Browiną" w Chełmnie

ROD"Drzewiarz" w Cierpicach

ROD "Rezeda" we Wrocławiu | Walne

ROD im. "1 Maja" w Chełmnie

ROD "Sobótka" w Wieluniu

ROD im. "Pogodny" w Kaliszu

ROD "Wspólnota" w Turku  Walne | Zarząd 

ROD "Róża" w Słupcy

ROD "Źródełko" w Turku

ROD "Tulipan" w Zabrzu

ROD "Nad Klodnicą" w Gliwicach-Sośnicy

ROD im. St. Webera w Zabrzu

ROD "Przyszłość" w Pszowie

ROD "Jutrzenka" w Sulechowie

ROD im. Sierakowskiego w Łodzi

ROD "Rezeda" we Wrocławiu

ROD "Piast" w Lednogórze

ROD im. Gen. Prądzyńskiego w Augustowie

ROD "Piast" w Złotowie

ROD im. M.Kopernika w Poznaniu

ROD "Gaik" w Rawiczu

ROD im. I. Krasickiego w Osiecznej

ROD "Stokrotka" w Bełchatowie

ROD "Uzdrowisko" w Polanicy Zdroju

ROD "Nowy Świat" w Kłodzku

ROD "Pod Wiatrakiem" w Święciechowie

ROD "Piast" we Wroclawiu

ROD "Wodnik" we Wrocławiu

ROD "Bielany" we Wrocławiu

ROD "Zacisze" we Wrocławiu

ROD "Flaming" w Bydgoszczy

ROD "Lato" w Tryszczynie

ROD "Sahara" we Wrocławiu

ROD "Wyzwolenie" w Strzelinie

ROD "Elmet" w Toruniu

ROD im. "M.Kopernika" w Toruniu

ROD "Meprozet" w Toruniu

ROD "Wodnik" w Toruniu

ROD "Kolejarz" w Pile

ROD im. XX-lecia w Szczecinie

ROD "Pod Dziuplą" w Czerwinie

ROD "Polanka" w Łodzi

ROD "Leśna Polana" w Jagodowie

ROD "Wisełka" w Wyszogrodzie

ROD "Portowa" w Płocku

ROD "Cukrownik" w Kościanie

ROD "Relaks" w Ełku 

ROD "Powstańców" w Płocku

ROD im. Budowlanych w Poznaniu

ROD "Kolejarz" w Płocku

ROD im. Janka z Czarnkowa w Czarnkowie

ROD "Kamienna Lawrota" w Ustrzykach Dolnych

ROD "Biały Kamień" w Wałbrzychu

ROD im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie

ROD "Zdrowie" w Warszawie

ROD "Chemik" w Kościanie

ROD im. Kosynierów Gdyńskich w Elblągu

ROD im. Zjednoczenie w Darłowie

ROD "Zwycięstwo" w Piławie Górnej

ROD im. Mikołaja Reja w Gdyni

ROD im. Jakuba Wagi w Łomży

ROD im. "Transportowiec" w Trzciance

ROD im. Sikorskiego w Pile

ROD "Stokrotka" w Świdnicy

ROD ŚFUP w Świdnicy

ROD "Dzika Róża" w Gostyniu

ROD im. Jaćwingów w Suwałkach

ROD "Wypoczynek" w Wałczu

ROD "Nad Nielbą" w Wągrowcu

ROD im. J. Sierakowskiego w Łodzi

ROD "Biały Kamień" w Wałbrzychu

ROD "Stokrotka" w Bełchatowie

ROD "Sona" w Ciechanowie

ROD "Malwa" w Pile

ROD "Malinka" w Zgorzelcu

ROD "Fiołek" we Wrocławiu

ROD "Przedświt" we Wrocławiu

ROD im. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu

ROD "Barycz" w Żmigrodzie

ROD "Gniewko" w Gniewkowie

ROD "Relaks" w Głogowie

ROD "Polam" w Pile

ROD im. Janka z Czarnkowa

ROD "Sobótka" w Wieluniu

ROD " Żerżeń" w Warszawie

ROD "Emit" w Żychlinie

ROD "Przedświt" we Wrocławiu

ROD "Kąpiele Słoneczne" w Grudziądzu

ROD im. "1 Maja" w Chełmnie

ROD "Nad Browiną" w Chełmnie

ROD "Starogród" w Chełmnie

ROD im. "Tysiąclecia Państwa Polskiego" w Łasinie

ROD im. Mieszka I w Szczecinie

ROD im. "Bella Vista" w Gryfinie

ROD "Neptun" w Szczecinie

ROD im. Mikołaja Reja w Policach ι Walne

ROD im. Bohaterów Westerplatte w Słupsku

ROD "Lipkusz" w Koronowie

ROD "Zachód" w Bielawie

ROD "Zalesie" w Golubiu Dobrzyniu

ROD "Koło Kani" w Toruniu

ROD im. "Vista Bella" w Gryfinie

ROD im. "Owoc Naszej Pracy" w Stargardzie Szczecińskim

ROD im. Kosynierów Gdyńskich w Elblągu

ROD "Transportowiec" w Solcu Kujawskim

ROD "Huzar" w Kostrzynie nad Odrą

ROD "Maciejka" w Ustroniu - Hermanicach

ROD "Pokój" w Luboniu

ROD im. "T.Kościuszki" w Częstochowie

ROD "Mamry" w Węgorzewie

ROD "Zielony Gaj" w Bałchatowie

ROD "Dębniki" w Krakowie

ROD "Malwa" w Koszalinie

ROD "Krzekowo" w Szczecinie

ROD im. M. Konopnickiej

ROD "Jarzębina" w Łodzi

ROD "Konwalia" w Sieradzu

ROD im. "U Bogumiła" w Uniejowie

ROD "Relaks" w Bełchatowie

ROD "Natura" w Ostrowie Wielkopolskim

ROD im XX-lecia Lotnictwa Morskiego w Siemirowicach 

ROD im."XXX-lecia PRL" w Kępicach

ROD "Zalesie" w Pile

ROD im. Kusocińskiego w Pile

ROD "Hańcza" w Suwałkach

ROD "Zagórze" w Sosnowcu

ROD "Pod Gruszą" w Wambierzycach

ROD "Przyjaźń" w Kowarach

ROD "Radość" w Bielawie

ROD im. "Wypoczynek" w Ząbkowicach Śląskich

ROD "Komprachcice" w Komprachcicach

ROD "Górnik" w Wałbrzychu

ROD im. Pod Słonecznikiem w Wyrzysku

ROD "Nadmorski" w Gdyni

ROD "Gwarek" w Częstochowie

ROD im. "Pod Żurawiem" w Głogowie

ROD "Nowa Przyroda" w Poznaniu

ROD im. "Pszczółka Maja" w Ścinawie

ROD "Jedność" w Pile

ROD im. Jakuba Sobieskiego w Oławie

ROD im. Stanisława Staszica w Czarnkowie

ROD "Malwa" w Tomaszowie Mazowieckim

ROD "Hiacynt" we Wrocławiu

ROD "Jubilat" w Jelczu-Laskowicach

ROD "Relaks" w Kędzierzynie Koźlu

ROD "Jutrzenka" w Lubsku

ROD "Paprotka" we Wrocławiu

ROD "Zdrowie" w Oleśnicy

ROD "Jedność" w Kożuchowie

ROD "Irys" w Radomiu

ROD "Leszczynko" w Lesznie

ROD "Jutrzenka" w Suszu

ROD "Kolejarz" w Bolesławcu

ROD "Zalesie" w Pile

ROD im. Kusocińskiego w Pile

ROD "Kolejarz" w Zduńskiej Woli

ROD "Relaks" w Kedzierzynie-Koźlu

ROD im. Ludowego Lotnictwa Polskiego w Witkowie

ROD "Wanda" w Żarach

ROD im. K. Świerczewskiego w Buku

ROD im. "700-lecia Buku" w Buku

ROD "Budowlani" w Kołobrzegu

ROD "Lotnik" w Warszawie 

ROD "Zdrowie" w Warszawie

ROD "Malwa" w Konstantynowie Łódzkim

ROD "Kalina" w Konstantynowie Łódzkim

ROD "Włókniarz II" w Turku

ROD "Piast" w Szczecinie

ROD "Bartoszewo" k. Szczecina

ROD "Falubaz" w Zielonej Górze

ROD "Luwena" w Lubsku

ROD "Malinka" w Bydgoszczy

ROD "Zdrowie" w Złotoryi

ROD im. Przyjaźń w Szczecinie

ROD im. "Witaminka" w Ełku

ROD "Wyzwolenie" w Strzelinie

ROD "Kolejarz" w Strzelnie

ROD "Przyszłość" w Strzelinie

ROD "Wisienka" w Łodzi

ROD "Północny" w Sianowie

ROD "Borek" we Wronkach

ROD "Nad Widawą" we Wrocławiu

ROD "Księży Młyn" w Łodzi

ROD im. Huty Szkła"Ujście" w Ujściu

ROD "Malwa" w Szczecinie

ROD "Kolejarz" we Wronkach

ROD im. "Powstańców Wielkopolskich" w Chodzieży

ROD "Sosnówka" w Chęcinach

ROD "Ruda II" we Włocławku

ROD im. Kolejarz w Pile

ROD im. Polna w Złotowie

ROD im. "Niezapominajka" w Toruniu

ROD im. "Odrodzenie" w Bytowie

ROD "Chemik" w Grudziądzu ι Walne

ROD "Kalina" w Toruniu

ROD "Pod Lasem" w Toruniu

ROD "Zalesie" we Włocławku ι 14 kwietnia

ROD "Stokrotka" w Chocianowie

ROD "Zielone Wzgórze" w Grudziądzu

ROD "Mostki" w Mostkach

ROD "Nowy Kanał" we Wrocławiu

ROD "Ponidzie I" w Pińczowie

ROD "Zdrowie" w Chęcinach

ROD im. Lotnictwa Polskiego w Poznaniu

ROD "Zagórze" w Sosnowcu

ROD "Zgoda" w Siemianowicach Śląskich

ROD "Nadzieja-Jaśmin" w Katowicach

ROD im. T. Kościuszko w Bytomiu

ROD im."Ziemia Bytomska" w Rudzie Śląskiej

ROD "Bratniak" w Tychach

ROD "Oaza" w Piotrkowie Trybunalskim

ROD "Słoneczny" w Augustowie

ROD "Relaks" w Ożarowie

ROD "Oaza" w Kukowie

ROD "Jedność" w Siemianowicach Śląskich

ROD "Jedność" w Mysłowicach

ROD "Róża" w Zabrzu

ROD "Perła" w Bytomiu

ROD im. J. Wieczorka w Piekarach Śląskich

ROD "Niezapominajka" w Busku-Zdroju

ROD "Tulipan" w Jędrzejowie

ROD "Hortensja" w Kielcach

ROD im. "Nowość" w Chełmie Śląskim

ROD "Pod Lasem" w Tychach

ROD im. "Wieczorka" w Katowicach

ROD im. 1-go Maja w Gliwicach

ROD "Żwirki i Wigury" w Płocku

ROD "Kalinka" w Pile

ROD "Złocień" w Rawiczu

ROD "Jagódka" w Lesznie

ROD im. T.Kościuszki w Zbąszyniu

ROD "Zorza" w Rawiczu

ROD im. M.Kopernika w Białymstoku

ROD "Pod Dębami-Konwalia" w Gostyniu

ROD im. T. Kościuszki w Bojanowie

ROD im. Marchlewskiego w Pile

ROD "Jedność" w Kożuchowie

ROD "Pokój" w Częstochowie

ROD im. Sikorskiego w Pile

ROD "Zorza II" w Sędziszowie Małopolskim

ROD "Kolejarz" w Kościanie

ROD im. Króla Jana III Sobieskiego w Święciechowie

ROD im. M. Buczka w Lesznie

ROD im. Stefana Żeromskiego w Lęborku

ROD "Mieszko" w Rzeszowie

ROD "Bażant" w Boguchwale

ROD "Przyszłość" w Rzeszowie

ROD im. gen. Wł. Sikorskiego w Lęborku

ROD "Pomoc" w Rzeszowie

ROD im. Kopernika w Łebie

ROD "Kolejarz" w Słupsku

ROD "Zdrowie" w Łodzi

ROD "Relaks" w Białogardzie

ROD "Tulipan" w Złocieńcu

ROD "Twardowski" w Krakowie

ROD im. "Barbara" w Lublinie

ROD im. "Odlewnik" w Przemkowie

ROD "Polska Wełna" w Zielonej Górze

ROD "Kolejarz" w Kłodzku

ROD "Swoboda" w Bydgoszczy

ROD "Metalowiec" w Nowej Dębie

ROD "Relax" w Radymnie

ROD im. Grodu Lecha w Gnieźnie

ROD "Kamieniec" w Kamieńcu Wrocławskim

ROD im. Spółdzielca w Trzciance 

ROD "Park Piastów" w Częstochowie

ROD "Polam" w Pile - 21.04

ROD "Sasanka" w Sobótce

ROD "1 Maja - Wolność" w Częstochowie

ROD "Azalia" w Łodzi

ROD "Bratek" w Murowanej Goślinie

ROD  "Przyjaźń" w Kowarach

ROD "Aster" w Łomży

ROD "Zacisze" w Wałbrzychu

ROD "Pomet" w Poznaniu

ROD "Wanda" w Żarach

ROD "Chemik" w Oławie

ROD "Lotnik" we Wrocławiu

ROD im. "Bogumiła Linki" w Szczytnie

ROD im. 50-lecia Związków Zawodowych Kolejarzy w Ełku

ROD "Wapiennik" w Tarnowie Opolskim

ROD "Relaks" w Gnieźnie

ROD im. Ks. Z. Masłwoskiego w Poznaniu

ROD im. Obr. Pokoju w Czarnem

ROD "Witaminka" w Baranach k. Ełku

ROD im. Lecha w Pleszewie

ROD im. Stefana Czarnieckiego

ROD "Poligon" w Kaliszu

ROD im. Ks. K. Niesiołowskiego w Pleszewie

ROD "Polpharma" w Starogardzie Gdańskim

ROD im. "40-lecia PRL" w Człuchowie

ROD "Jeziorany" w Śremie

ROD "Jedność" w Wałbrzychu

ROD "Predom Termet" w Świebodzicach

ROD "Krokus" w Miechowie

ROD im. "Czarniawka" w Sejnach

ROD im. X-Muzy we Wrocławiu

ROD "Bajki" we Wrocławiu

ROD "Kolejarz" w Zielonej Górze

ROD im. Przemysłówka w Pile

ROD "Barbórka" w Damasławku

ROD "Piast" w Szczecinie

ROD im. Marii Konopnickiej w Suwałkach

ROD "Słonecznik" w Trzciance

ROD im. B. Chrobrego we Wronkach

ROD "Malinka" w Zawidowie

ROD "Górki Ustowskie" w Szczecinie

ROD "Kaprys" w Płocku

ROD im. Broniewskiego w Okonku

ROD im. "Na Rozdrożu" w Okonku

ROD "Lotnia" w Aleksandrowie Łódzkim

ROD "Chabry" w Opolu

ROD "Żabiniec" w Częstochowie

ROD im. Tysiąclecie w Częstochowie

ROD im. Ceramik w Chodzieży

ROD "Jedność" w Kedzierzynie Koźlu

ROD "Chabry" w Opolu

ROD "Odra" w Opolu

ROD "Flora" w Żarach

ROD "Krokus" w Ujściu

ROD "Chabry" w Opolu

ROD "Miechocin" w Tarnobrzegu

ROD "Elektrownia" w Stalowej Woli

ROD "Kolejarz" w Stalowej Woli

ROD "Oaza" w Nisku

ROD "Kolejarz" w Sędziszowie Małopolskim

ROD im. W. Puchalskiego w Rzeszowie

ROD "Dolnoślązak" w Lubinie

ROD "Tulipan" w Bolesławcu

ROD "Słonecznik" w Bydgoszczy

ROD "Szafran" w Kłodzku

ROD "Elana" w Toruniu

ROD "Relaks" w Kędzierzynie-Koźlu

ROD "Obrońca" we Wrocławiu

ROD "Złota Reneta" we Wrocławiu

ROD im. Staszica w Oławie

ROD "Jutrzenka" w Głogowie

ROD "Siła" w Gniewkowie

ROD "Konwalia" w Głogowie

ROD "Budowlani" w Rzeszowie

 ROD "Zacisze" w Rzeszowie

ROD "Szarotka" w Tychach

ROD "Malina" w Tychach

ROD "Relaks" w Bieruniu

ROD "Podgórze" w Siemianowicach

ROD "Chemik" w Siemianowicach

ROD "Stokrotka" w Bukowej

ROD "Transportowiec" w Wieniec-Zalesie

ROD "Ptasi Raj" w Gliwicach

ROD "Mostostal" w Poznaniu

ROD "Bursztyn" w Międzyzdrojach

ROD "Relaks" w Ostrowcu Świętokrzyskim

ROD "Relaks" z Łodzi

ROD im. T. Kościuszki w Katowicach

ROD "Kedność" w Katowicach

ROD "Tęcza" w Katowicach

ROD "Świt" w Katowicach

ROD "Szczęść Boże" w Siemianowicach Śląskich

ROD "U Bogumiła" w Uniejowie

ROD "Kasprzaka" w Elblągu

ROD "Radość" w Dusznikach Zdoju

ROD "Barbórka" w Siemianowicach Śląskich

ROD "Sielnka" we Wrocławiu

ROD "Politechnika" we Wrocławiu

ROD "Słonecznik" w Jastrzębie Zdrój

ROD "Słoneczko" w Sokołowie Podlaskim

ROD "Kalina" w Bakałarzewie

ROD "Kuźniczka" w Kedzierzynie - Koźlu

ROD "Zgoda" w Sycowie

ROD "Tulipan" w Trzebnicy

ROD "Pod Lasem" w Chrząstowie

ROD "Kotwica" w Toruniu

ROD "ZNTK" w Oleśnicy

ROD "Kwitnąca Dolina" we Wrocławiu

ROD "Grudka" we Wrocławiu

ROD "Polana - Popowicka" we Wrocławiu

ROD "Relaks" w Górze

ROD "Przodownik" we Wrocławiu

ROD "Lotos" w Oleśnicy

ROD "Złota Reneta" we Wrocławiu

ROD "Maciejka" we Wrocławiu

ROD "Wisienka" we Wrocławiu

ROD "Piast" we Wrocławiu

ROD "Transportowiec" Wieniec-Zalesie

ROD "Metalowiec" we Włocławku

ROD "Kolejarz" w Strzelinie Zarząd / Działkowcy

ROD "Malinka" w Chełmży

ROD "Elana" w Toruniu

ROD im. Tadeusza Kościuszki w Krapkowicach

ROD "Nad Dłubnią" Kraków

ROD "Stokrotka" w Legnickim Polu

ROD "Relaks" w Choroszczy

ROD "Dojlidy" w Białymstoku

ROD im. M. Kopernika w Białymstoku

ROD "Budowlani" w Gliwicach

ROD im. Biała Róża w Rudzie Śląskiej

ROD "Jedność" w Zebrzydowicach

ROD "Chemik" w Bolesławcu

ROD "Jaśmin" w Nowej Rudzie

ROD im. B.Orlińskiego w Lęborku

ROD im. Jana Kazimierza w Głogówku

ROD "Wapeinnik" w Tarnowie Opolskim

ROD "Jutrzenka" w Boguszowie Gorcach

ROD "Nowalijka" Gorzów Wielkopolski

ROD "Związkowiec" w Miastku

ROD "Lotos-Besel" w Brzegu

ROD "Kalina" w Toruniu

ROD "Sielanka" w Grudziądzu

ROD "Elektrochem" w Grudziądzu

ROD "Transportowiec" w Grudziądzu

ROD "Malwa" w Grudziądzu

ROD "Świt" w Grudziądzu

ROD "Wodnik" w Chełmży

ROD "Rydygiera" w Chełmnie

ROD "Kolejarz" w Chełmnie

ROD "Nadzieja" w Katowicach

ROD "Słoneczne Wzgórze" w Katowicach

ROD "Janowianka" w Katowicach

ROD "Zakątek Kolejarza" w Katowicach

ROD "Kępa" w Katowicach

ROD "Bratek" w Katowicach

ROD "Ślązaczka" w Mysłowicach

ROD "Barbórka" w Mysłowicach

ROD im. XXX-lecia LWP w Toruniu

ROD "Zofijka" we Włocławku

ROD im. "Na Skarpie" we Włocławku

ROD "Metalowiec" w Grudziądzu

ROD "Związkowiec" we Wschowie

ROD "Na Skarpie" w Pile  

ROD "Hiacynt" we Wrocławiu

ROD "Pod Lasem" w Białej Podlaskiej

ROD "Tulipan" w Łodzi

ROD "Grobla" w Łomży

ROD "Zacisze" w Grudziądzu

ROD im. Mikołaja Kopernika w Grudziądzu

ROD "Zorza" w Gubinie

ROD "Szarotka" w Bydgoszczy

RODim. Słonecznik w Kościanie

ROD im. Świercza w Pobiedziskach

ROD "Konwalia" w Sieradzu

ROD "Szafirek" w Łęczycy

ROD im. Adama Mickiewicza w Radomsku

ROD im. Inspektora Sowińskiego w Koscianie

ROD im. gen. J. Dąbrowskiego w Elblągu

ROD im. "Kolejarz" w Chodzieży

ROD "Pierwiosnek" w Oławie

ROD "Przyszłość" w Grudziądzu

ROD "Storczyk" w Grudziądzu

ROD "Wiśniewo" w Wagowie

ROD im. Żwirki i Wigury w Elblągu

ROD im. A. Mickiewicza w Toruniu

ROD "Zgoda" w Kietrzy

ROD im. Pstrowskiego w Elblągu

ROD im. M.Kopernika w Opalenicy

ROD im. Wł. Reymonta w Śremie

ROD im. K. Świerczewskiego w Śremie

ROD im. Sikorskiego w Śremie

ROD im. St. Staszica w Śremie

ROD im. G. Narutowicza w Częstochowie

ROD "Kolejarz I" w Przeworsku

ROD "Prefabet" w Kolbuszowej

ROD "Szarotka" w Rzeszowie

ROD "Maślice" we Wrocławiu

ROD "Energetyk" we Wroclawiu

ROD im. "Poświętne" we Wrocławiu

ROD "Nad Bystrzykiem" w Nowej Dębie

ROD "Wojciech" w Krośnie

ROD "Poręby" w Mielcu

ROD "Brzezińskiego" w Krośnie Odrz.

ROD "Kalina" w Bakałarzewie

ROD im. 40-lecia Strzelcach Opolskich

ROD im. Mikołaja Kopernika w Pabianicach

ROD "Pod Dębem" w Grudziądzu

ROD "Elektrochem" w Grudziądzu

ROD "Wodnik" w Chełmży

ROD "Odra" w Świnoujściu

ROD "Szafera" w Golczewie

ROD "Nad Zalewem" w Świnoujściu

ROD im. "Niemierzyn" w Szczecinie

ROD "Zielony Fort" w Rawiczu-Sierakowie

ROD "Pod Topolami II" w Toruniu

ROD "Bukowina" w Szczecinie

ROD im. 22 Lipca w Chociwlu

ROD "Panorama" w Krakowie

ROD "Wyzwolenie" w Legnicy

ROD im. Tysiąclecie w Częstochowie

ROD "Sierosław II" w Dopiewie

ROD "Zagajnik" w Poznaniu

ROD im. "Senior" w Siemiatyczach

ROD "Bratek" w Lesznie

ROD "Relaks" w Rawiczu

ROD "Sady Żoliborskie" w Warszawie

ROD "Tulipan" w Łodzi

ROD im. Tadeusza Kościuszki w Grudziądzu

ROD "Grunwald" w Kutnie

ROD "Brzezińskiego" w Krośnie Odrzańskim

ROD "Radość" w Łodzi

ROD "Tramwajarz II" w Łodzi

ROD "Hortensja" w Zgierzu

ROD "Rajski Ogród" w Zgierzu

ROD "Jarzębina" w Łodzi

ROD "Forsycja" w Łodzi

ROD "Konwalia pod Dębem"

ROD im. "Budowlani" w Piotrkowie Trybunalskim

ROD "Czeremcha" w Łodzi

ROD "Łagiewniki" w Łodzi

ROD im. M.Konopnickiej w Łodzi

ROD "Róża" w Tomaszowie Mazowieckim

ROD "Arkadia" w Łasku

ROD "Ananas" w Kalonce

ROD im. "U Bogumiła" w Uniejowie

ROD "Narcyz" w Rawie Mazowieckiej

ROD "Jelonek" w Wieluniu

ROD "Tulipan" w Dębicy

ROD "Wolica" w Dębicy

ROD "Szron" w Dębicy

ROD "Stokrotka" w Dębicy

ROD "Relaks" w Dębicy

ROD "Kolejarz" w Dębicy

ROD "Jedność" w Dębicy

ROD "Mostostal" w Stalowej Woli

ROD "Raj" w Gorzycach

ROD "Handlowiec" w Rzeszowie

ROD "Krokus" w Rzeszowie

ROD "Malina" w Rzeszowie

ROD im. H.Wieniawskiego w Rzeszowie

ROD "Wspólna Niwa" w Rzeszowie

ROD im. Feliksa Kotowskiego w Skierniewicach

ROD "Aster" w Lubaczowie

ROD "Na Jazie MZK" w Przemyślu

ROD "Małopolanin" w Rzeszowie

ROD "Malina" w Jarosławiu

ROD "Krokus" w Dębicy

ROD "Związkowiec" w Łańcucie

ROD "Zielonka" w Przemyślu

ROD "Stokrotka" w Dynowie

ROD "Relax" w Strzyżowie

ROD "Zelmerowiec" w Rzeszowie

ROD "Zalesie" w Rzeszowie

ROD "Barbara" w Ropczycach

ROD "Wirnik" w Warszawie

ROD "Ustronie" w Pieńskach Królewskich

ROD "Słoneczny Poranek" w Czeladzi

ROD "Kępy" w Biłgoraju

ROD im. "Szarotka" w Kikole

ROD im. Elizy Orzeszkowej w Grudziądzu

ROD "Urodzaj" w Dębicy

ROD "Wymysłów" w Tarnobrzegu

ROD "Słoneczko" w Dębicy

ROD "Szarotka" w Uhercach

ROD "Jastrobet" w Jastrowiu

ROD "Stokrotka" w Bolesławcu

ROD im. A. Mickiewicza w Jarocinie

ROD im Wojska Polskiego w Pleszewie

ROD im. Urbańskiego - Kalina w Pleszewie

ROD im. Malwa w Pleszewie

ROD "Bonanza" w Kaliszu

ROD "Łączność" we Wrocławiu

ROD "Zielony Zakątek" w Chodzieży

ROD "Kolejarz" w Wągrowcu

ROD "Słoneczko" w Sokołowie Podlaskim

ROD "Ekologiczny" w Białymstoku

ROD im. I Łukasiewicza w Łańcucie

ROD "Nasz Gaj" w Rzeszowie

ROD "Energetyk I" w Rzeszowie

ROD "Kabanos" w Rzeszowie

ROD "Kolejarz" w Jarosławiu

ROD "Pionier" w Przeworsku

ROD "Topolanka" w Łańcucie

ROD "Tulipan" w Kolbuszowej

ROD "Tulipan" w Przemyślu

ROD "Zwierzyniec" w Tarnobrzegu

ROD 1000-Lecia w Kolbuszowej

ROD "Jubilat" w Mielcu

ROD "Nad Nielbą" w Wągrowcu

ROD "Górnik" w Januszkowicach

ROD Łagiewniki w Łodzi stanowisko / protest

ROD im. Garnizonowy w Krośnie Odrzańskim

ROD "Jaśmin" w Lubsku

ROD im. "Związkowiec" we Wschowie

ROD im. "Przyszłość" w Lubsku

ROD im.F.Chopina w Nowej Soli / prośba

ROD "Nad Strugiem" w Rzeszowie

ROD "Stokrotka" w Bolesławcu

ROD "Róża" w Głogowie

ROD "Zorza" w Siemianowicach Śląskich

ROD "Pod Lasem" w Katowicach

ROD "Górnik I" w Katowicach

ROD "Dobra Myśl" w Katowicach

ROD im. "Stokrotka" w Rudzie Śląskiej

ROD im."Zorza" w Rudzie Śląskiej

ROD "Nowa Jutrzenka" w Rudzie Śląskiej

ROD im. XX - Lecia w Rudzie Śląskiej

ROD "Stokrotka" w Będzinie

ROD "Wisienka" w Tychach

ROD im. Przyjaźń w Częstochowie

ROD "Energetyk" w Lublińcu

ROD im. Tysiąclecie w Częstochowie

ROD "Częstochowianka" w Częstochowie

ROD "Meliorant" w Kutnie

ROD "Forsycja" w Łodzi

ROD "Górnik" w Januszkowicach

ROD "Pod Dębem" w Szczecinie

ROD im. "Panorama" w Szczecinie

ROD im. Relaks w Szczecinie

ROD "Krokus" w Zbąszyniu

ROD "Otowo" w Otowie

ROD "Mostostal" w Poznaniu

ROD "Wiśniewo" w Wagowie

ROD "Nad Nielbą" w Wągrowcu

ROD "Od Nowa" w Chełmży

ROD "Postęp" w Chełmży

ROD "Krokus" w Grudziądzu

ROD "Bławatek" w Grudziądzu

ROD "Tramwajarz" w Grudziądzu

ROD XX-lecia w Grudziądzu

ROD "Agromet - Unia" w Grudziądzu

ROD "Wagowo II" w Pobiedziskach

ROD "Stokrotka" w Odrano Woli

ROD "Poziomka" w Odrano Woli

ROD im. M.Kopernika w Białymstoku

ROD Gądowianka we Wrocławiu

ROD im. B. Chrobrego w Oławie

ROD Targówek w Płocku

ROD "Działkowiec" w Wielęcinie

ROD im. Wypoczynek w Myszkowie

ROD "Siedmiodomki" w Tomaszowie Mazowieckim

ROD im. 40 lecia w Strzelcach Opolskich

ROD im. M. Kopernika w Kędzierzynie Koźle

ROD im. Dąbrówki w Szczecinie

ROD "Jelonek" w Suchym Lesie

ROD "Jedność" w Kedzierzynie-Koźlu

ROD "Kuźniczka" w Kedzierzynie Koźlu

ROD im. Śląsk w Rudzie Śląskiej

ROD "Bronisława" w Katowicach

ROD "Dobra Nadzieja" w Katowicach

ROD "Załęże" w Katowicach

ROD "Tulipan" w Cieszynie

ROD im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie

ROD "Zacisze" w Gliwicach

ROD "Kwiat Wrzosu" w Katowicach

ROD im. 40 lecie w Murowie

ROD "Nad Stawami" w Tychach

ROD "Narcyz" w Tychach

ROD "Senior" w Nowym Sączu

ROD "Portowa" w Płocku

ROD "Welur" w Kietrzu

ROD "Pod Topolami" w Tychach

ROD "Tulipan" w Lublinie

ROD "Pod Lasem" w Białej Podlaskiej

ROD "Relaks" w Gnieźnie

ROD "Nowy Start" w Gliwicach

ROD "Stokrotka" w Zielonej Górze

ROD im. Wł. Puchalskiego w Przylepie

ROD "Przylesie" w Sulechowie

ROD "Słoneczko" w Krzeszowicach

ROD "Nad Strumykiem" w Ostrowcu Św.

ROD "Winnica II" w Ostrowcu Św.

ROD im. "Społem" w Kielcach

ROD im. płk Stanisława Dąbka w Rumii

ROD "Pod Borem" w Konstantynowie

ROD "Fonika" w Łodzi

ROD im. A.Dickmana w Gdańsku-Oliwie

ROD im. "Tulipany" w Lubinie

ROD im. St. Staszica w Czarnkowie

ROD im. J. Sobieskiego w Świebodzinie

ROD "Jutrzenka" w Lubsku

ROD "Gądowianka" we Wrocławiu

ROD "Jagoda" we Wrocławiu

ROD im. Pionierów we Wrocławiu

ROD "Relax" w Przemyślu

ROD "Nadbrzezie" w Sandomierzu

ROD "Forty na Wzgórzu" w Piątnicy

ROD "Zacisze" w Ustroniu - Hermanicach

ROD "Nasz Ogródek" w Jaśle

ROD "Modrzewie" w Łodzi

ROD "Pierwiosnek" w Łasku

ROD "Ustronie" we Włocławku

ROD "Zielona Dolina" w Woli Kopcowej

ROD "Winnica I" w Ostrowcu Św.

ROD "Prochownia" w w Kielcach

ROD "Relaks" w Kedzierzynie-Koźlu

ROD "Malwa" w Tomaszowie Mazowieckim

ROD "Formet" w Bydgoszczy

ROD "Relaks" w Krosnowicach

ROD "Kasztanowiec" w Aleksandrowie Łódzkim

ROD "Odra" w Nowej Soli

ROD "Malinka" w Suwałkach

ROD "Sady-Maliny" w Płocku

ROD "Ks. Bolko" w Świdnicy

ROD "Uzdrowisko" w Polanicy Zdroju

ROD im. "Budowlani" w Tychach

ROD "Poręba" w Chojnem

ROD "Budowlani" w Kutnie

ROD "Aster" w Sosnowcu

ROD im. "Fakop" w Sosnowcu

ROD im. "Piotra Dziekana" w Sosnowcu

ROD "Relaks" w Tychach

ROD "Wiarus-Sezam" w Tarnowskich Górach

ROD "Kaczeniec" w Tychach

ROD "Kolejarz" w Kutnie

ROD "Prząśniczka" w Zgierzu

ROD "Oaza" w Piotrkowie Trybunalskim

ROD "Wiosenka II" w Pabianicach

ROD "Relaks" w Łodzi

ROD "Tulipan" w Łodzi

ROD "Piast" w Szczecinie

ROD im. "Bohaterów Warszawy" w Szczecinie

ROD "Krokus" w Miechowie

ROD "Puszcza" w Szczecinie

ROD im. St. Staszica w Czarnkowie

ROD "Malinka" w Suwałkach

ROD "Budowlani" w Nowej Soli

ROD "Wspólnota" w Gnieźnie

ROD "Kopcówka" w Woli Kopcowej

ROD im. Relaks w Szczecinie

ROD "Pomowianka" w Bolesławcu

ROD im. Dozamet w Nowej Soli

ROD "Bratek" w Rudkach

ROD "Opatów" w Opatowie

ROD im. S. Żeromskiego w Kielcach

ROD "Kolejarz" w Skarżysku -  Kamiennej

ROD "Kotwica" w Świnoujściu

ROD "Zdrowie" w Zelowie

ROD "Tulipan" w Jędrzejowie

ROD "Szafirek" w Łeczycy

ROD "Radość" we Wrocławiu

ROD "Brus" w Łodzi

ROD "Helenki" w Śremie

ROD "Jamno" w Koszalinie

ROD im. Szczepana Pieniążka w Pile

ROD im. "Szymona Wachowiaka" w Wągrowcu

ROD "Miedzianka" w Polkowicach

ROD "Zielona Dolina" w Nowej Rudzie

ROD "1000 lecia" w Świebodzinie

ROD "Promyk" w Zamościu

ROD "Kolejarz" we Wrocławiu

ROD "Nasza Wiosna" we Wrocławiu

ROD im. 2 Armii Wojska Polskiego w Poznaniu

ROD "Promyk" we Wrocławiu

ROD "Wrzos" z Zielonki k/Warszawy

ROD "Białołęka Dworska" w Warszawie

ROD "Siekierki" w Warszawie

ROD "Klaudyny" w Warszawie

ROD "Szarotka" w Rudzie Śląskiej

ROD "Zdrowie" w Jarosławiu

ROD im. "Szarotka" w Dębicy

ROD "Szaniec" w Przemyślu

ROD im. W.Szafera w Rzeszowie

ROD "Słoneczne" w Jarosławiu 

ROD "Relax" w Nowej Sarzynie

ROD "Polna" w Przemyślu

ROD "Kolejarz II" w Przeworsku

ROD "Międzyzakładowy" w Nowej Sarzynie

ROD "Nadzieja" w Przemyślu

ROD "Na Jazie Nr 1" w Przemyślu

ROD "Malina" w Jarosławiu

ROD "Kurniki" w Jarosławiu

ROD "Kępa" w Dębicy

ROD "Jarek" w Jarosławiu

ROD "Hutnik I" w Jarosławiu

ROD "Czajka" w Jarosławiu

ROD "Bratek" w Przemyślu

ROD "Pod Lasem" w Białej Podlaskiej

ROD "Jonatan" w Radomiu

ROD "Agawa" w Raciborzu

ROD "Jagódka" w Żorach

ROD "Zgoda" w Cieszynie

ROD "Kolejarz" w Rybniku

ROD "Rafamet" w Kuźni Raciborskiej

ROD im. F. Chopina w Nowej Soli

ROD im. Niedźwiedziniec w Chorzowie

ROD im. "Nad Zalewem" w Porębie

ROD "Wypoczynek" w Rudzie Śląskiej

ROD "Karolinka" w Cieszynie

ROD  "Przyjaźń" w Bytomiu

ROD "Łuk Tęczy" w Bytomiu

ROD im. "Pstrowskiego" w Bytomiu

ROD im. "Tadeusza Kościuszki" w Czeladzi

ROD im. "35-lecia" w Żarach

ROD im. A. Mickiewicza w Głubczycach

ROD "22 Lpica" w Bytomiu

ROD "Jedność Robotnicza" w Bytomiu

ROD im. T. Kościuszki w Chorzowie

ROD "Nekla" w Nekli

ROD "22 Lipca" w Zielonej Górze

ROD "Gwda" w Pile

ROD "Kolejarz" w Pile

ROD "Jedność" w Pile

ROD "Radość" we Wrocławiu

ROD im. "Narutowicza" w Bytomiu

ROD "Promień" w Rudzie Śląskiej

ROD "Elżbieta" w Chorzowie

ROD "Koksownik" w Zabrzu

ROD "Powstaniec" w Chorzowie

ROD "Skałka" w Bieruniu

ROD "Warpie" w Jaworznie

ROD "Białołęka Dworska" w Warszawie

ROD im. "Jedność" Niekłonice

ROD "Radość" we Wrocławiu

ROD "Promyk" we Wrocławiu

ROD "Marzenie" w Górze

ROD "Relaks" w Oleśnicy

ROD im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku 

ROD "Cicha Dolina" we Wrocławiu

ROD "Nasza Przyszłość" w Radzionkowie

ROD "Elektrocarbon" w Tarnowskich Górach

ROD "Niezapominajka" w Grudziądzu

ROD "Stoczniowiec" w Szczecinie

ROD "Ceramik" w Chodzieży

ROD im. "Chopina" w Stargardzie Szczecińskim

ROD "Konwalia" w Tarnowskich Górach

ROD "Osiedle Leśne" w Kostrzynie nad Odrą

ROD "Chemik" w Żorach

ROD "Wypoczynek" w Będzinie

ROD "Jedynka" w Nowej Soli

ROD im."Włókniarz" w Zawierciu 

ROD "Metalowiec" w Sosnowcu

ROD "Tulipan" w Rudzie Śląskiej

ROD im. Tęcza w Rudzie Śląskiej

ROD im. Perkuna w Warszawie

ROD "Granica" w Świnoujściu

ROD im. "Pod Lipami" we Wrześni

ROD "Tulipan" w Tarnowskich Górach

ROD "Azalia-Polska" w Piekarach Śląskich

ROD "Wyzwolenie" w Tarnowskich Górach

ROD "Pod Topolami" we Wrocławiu

ROD "Cynia" we Wrocławiu

ROD "Szarotka" w Gliwicach

ROD "Tulipan" w Cieszynie

ROD im. "Janasa" w Rudzie Śląskiej

ROD im. J. Ligonia w Rudzie Śląskiej

ROD "Kolejarz" w Kostrzynie nad Odrą

ROD im. Fortuna w Skórczu

ROD "Okólnik" w Elblągu

ROD im. H. Sienkiewicza w Wołczynie

ROD "Wypoczynek" w Myszkowie

ROD im. Tadeusza Kościuszki w Elblągu

ROD im. F. Płaskowickiej w Warszawie

ROD "Morysin" w Warszawie

ROD "Stokrotka" w Odrano Woli

ROD "Przyjaźń" w Kowarach

ROD "Zielona Dolina" w Nowej Rudzie

ROD "Relaks" w Świebodzicach

ROD "Nad Bukową" w Szczecinie

ROD im. "Miejski" w Pyrzycach

ROD im. gen. Władysława Sikorskiego w Kwidzynie

ROD im. Zamecko w Świebodzinie

ROD "Nafta" w Zielonej Górze

ROD im. Emilii Plater w Wasikowie

ROD "Kolejarz" w Czarnkowie

ROD "Oświata" we Wrocławiu

ROD im. 22 Lipca w Zielonej Górze

ROD "Handlowiec" w Nowej Soli

ROD "Elektrocarbon" w Tarnowskich Górach

ROD im. "Malwa" w Pile

ROD im. M. Drzymały w Pile

ROD "Pod Topolami" we Wrcławiu

ROD "Cynia" we Wrocławiu

ROD "Sęmpolino" we Wrocławiu

ROD "Relax" w Praszce

ROD "Przemysłówka" w Pile

ROD "Relaks" w Babimoście

ROD "Relaks" w Droszkowie

ROD "Orłowiec" w Kaliszu

ROD im. "Bohaterów Warszawy" w Szczecinie

ROD im. C. Skłodowskiej w Chorzowie

ROD "Spokojna Dolina" we Wrocławiu

ROD im. Witosa w Krajence

ROD "Zalesie" w Pile

ROD "Piastowski" w Międzyrzeczu

ROD "Na Polanie" w Zielonej Górze

ROD "Kolejarz" w Bielsku-Białej

ROD im. 40-lecia Wojska Polskiego w Pile

ROD im. St. Sempołowskiej w Pile

ROD "Samo Życie" we Wrocławiu

ROD "ZNTK" w Oleśnicy

ROD "Sęmpolno" we Wrocławiu

ROD "Przyjaźń" w Kowarach

ROD "Szybowiec" w Jeżowie Sudeckim

ROD "Nad Nielbą" w Wągrowcu

ROD "Miedzianka" w Polkowicach

ROD "Lepsze Jutro" w Radzionkowie

ROD "Poświętnę" we Wrocławiu

ROD "Pod Dębami" w Brzesku

ROD "Szarotka" w Twardogórze

ROD "Jaśmin" we Wrocławiu

ROD "Wytchnienie" we Wrocławiu

ROD "Poświętne" we Wrocławiu

ROD "Krokus" w Ustroniu-Nierodzim

ROD im. A. Zawadzkiego w Gryfinie


INNE

Krajowa Komisja Rozjemcza

Krajowa Komisja Rewizyjna

Kolegium Prezesów ROD PZD Poznań

Kolegium Prezesow ROD PZD Rzezszów

Okręgowa Komisji ds. Oświaty Ogrodniczej Polskiego Związku Działkowców w Opolu

Księgowi i Skarbnicy z Rodzinnych Ogrodów Działkowych Okręgu Gdańskiego

Przewodniczący KKRew i KKRoz z Oławy

Okręgowa Komisja Rewizyjna w Gdańsku

Okręgowa Komisja Rozjemcza w Gdańsku

Okręgowa Komisja Rewizyjna w Pile

Okręgowa Komisja Rozjemcza w Pile

Okręgowa Komisja Rewizyjna w Rzeszowie

Okręgowa Komisja Rewizyjna w Zielonej Górze

Okręgowa Komisja Rewizyjna w Lublinie

Komisja Rozjemcza ROD "Relaks" w Zamościu

Walne Zebranie ROD "Westerplatte" we Wroclawiu

Okręgowy Zarząd PZD w Koszalinie

Delegatów Konferencji ROD "Podzamcze" w Wałbrzychu

Kolegium Prezesów Wodzisław Śląski

Stowarzyszenie Pokolenia w Lublinie

Instruktorzy SSI OZ Śląski

Komisja ds.Inwestycji i Remontów OZ Śląski

Prezesi i Księgowi ROD z Nowego Sącza

Kolegium ROD w Sulechowie

Prezydum OZ PZD w Szczecinie

Prezesi z ROD Okręgu Mazowieckiego

Uczestnicy narady prezesów rod miast Opola i Brzegu

KKRew i KKRoz ROD im. B. Andrzejewskiego w Nysie

Komisja Rozjemcza ROD Relaks w Zamościu

Komisje Rewizyjne ogrodów Szczecińskich

Okręgowa Komisja Rozjemcza w Łodzi

Komisja Rozjemcza ROD Żywioł w Wołowie

Komisja Rewizyjna ROD Żywioł w Wołowie

Komisja Rewizyjna ROD Pod Dębem w Grudziądzu

Apel Społecznych Instruktorów zabrańskich ROD

Instruktorzy Społecznej Służby Instruktorskiej Okręgu Zielonogórskiego

Okręgowy Zarząd Mazowiecki PZD Delegatura w Ciechanowie

Okręgowa Komisja Rozjemcza w Pile

Komisja Rozjemcza ROD "Pod Lipami" w Pile

Komisja ds. oświaty ogrodniczej OZ Opolskiego

Przewodniczący Komisji Rewizyjnych ROD z obszaru woj. świętokrzyskiego

Komisja Rewizyjna przy ROD "Relaks" w Górze

Uczestnicy narady prezesów zarządów ROD w Łodzi  

Toruńsko- Włocławska Okręgowa Komisja Rozjemcza

Prezesi ROD z terenu woj. świętokrzyskiego

Instruktorzy krajowi i okręgowi SSI Okręgowego Zarządu PZD w Szczecinie

Uczestnicy narady szkoleniowej rejonu sieradzkiego

Społeczni Instruktorzy zgromadzeni na naradzie w dniu 24.03.2012r. w Słupsku 

Okręgowy Zarząd Mazowiecki Delegatura w Siedlcach

Komisja Rewizyjna ROD "Kolejarz" w Krzyżu Wielkopolskim

Komisje Rozjemcze Słupska

Okręgowa Komisja Rewizyjna Łódź

Uczestnicy szkolenia w Stargardzie Szczecińskim

Okręgowa Komisja Rozjemcza w Bydgoszczy

Okręgowa Komisja Rewizyjna Śląska

Uczestnicy wiosennej narady RODariuszy Szczecińskich

Okręgowy Zarząd Śląski Delegatura w Siemianowicach

Instruktorzy SSI województwa małopolskiego

Okręgowy Zarząd Śląski Delegatura w Tarnowskich Górach

Prezesi ROD położonych na terenie województwa łódzkiego

Instruktorzy SSI Okręgu w Poznaniu

Kolegium Prezesów rejonu pleszewskiego

Społeczna Służba Instruktorska okręgu wrocławskiego

Instruktorzy SSI OZ Częstochowa

Apel walnego zebrania czlonków ROD "Jelonek" w Częstochowie

Komisja Rozjemcza ROD im. 2 Armii Wojska Polskiego w Poznaniu

Instruktorzy SSI OZ Opole

Delegatura Rejonowa OZ Mazowieckiego w Radomiu

Komisja Rozjemcza przy ROD "Rezeda" we Wrocławiu

Kolegium Prezesów ROD z rejonu Ostrowa Wielkopolskiego

Kolegium Prezesów ROD  z rejonu Jarocin

Delegatura Rejonowa OZ PZD Śląskiego w Gliwicach

Społeczna Komisja Zagospodarowania i Rozwoju ROD OZ PZD w Szczecinie

Delegatura Rejonowa OZ Mazowieckiego PZD w Płocku

Okręgowa Komisja Rozjemcza w Gdańsku

Komisja Polityki Społecznej Okręgowego Zarządu Mazowieckiego PZD

Okręgowa Komisja Rozjemcza w Gorzowie Wielkopolskim

Komisja Rewizyjna ROD im. Sikorskiego w Pile

Społeczna Służba Instruktorska przy OZ PZD w Poznaniu

Społeczna Służba Instruktorska w Szczecinie

Okręgowa Komisja Rewizyjna w Słupsku

Delegaci okręgu częstochowskiego

Kolegium Prezesów Miasta Piły

Okręgowa Komisja Rozjemcza we Wrocławiu

Stanowisko Prezesów ROD, członków OZ, Okręgowej Komisji Rewizyjnej i Rozjemczej PZD w Pile

Kolegium Prezesów Miasta Piły

Delegatura Rejonowa OZ Śląskiego w Zabrzu

Komisja Rewizyjna ROD "Południe" we Włocławku

Komisja Rewizyjna ROD "Zielone Wzgórze" w Grudziądzu

Komisja Polityki Oświatowej i Zagospodarowania Ogrodów oraz Modernizacji Działek w Białymtosku

Stanowisko Społecznych Instruktorów Ogrodowych Del. Rejonowej w Zabrzu

Komisja Rewizyjna, Komisja Rozjemcza i Społeczna Służba Instruktorska ROD "Tulipan" w Jędrzejowie

Okręgowa Komisja Rozjemcza w Zielonej Górze

Komisja Rewizyjna i Rozjemcza ROD "Portowa" w Płocku

Komisja Rewizyjna ROD "Złota Reneta" we Wrocławiu

Komisja Rozjemcza ROD "Złota Reneta" we Wrocławiu

Walne Zebranie ROD "Rezeda I" w Katowicach

Walne Zebranie ROD "Winograd" w Bytomiu

Walne Zebranie ROD "Przyszłość" w Bytomiu

Działkowcy, Zarząd, Komisje Statutowe ROD "Sielanka" w Bytomiu

Walne Zebranie ROD "Kambatant" w Katowicach

Walne Zebranie ROD im. J. Ligonia w Katowicach

Walne Zebranie ROD "Nasza Praca" Katowicach

Walne Zebranie ROD "Wiesia" w Katowicach

Walne Zebranie ROD "Zgoda" w Katowicach

Walne Zebranie ROD im. A. Zawadzkiego w Katowicach

Walne Zebranie ROD "Radość" w Katowicach

Walne Zebranie ROD "Marzenie" w Bogatyni

Walne Zebranie ROD "Nasz ogródek" w Jaśle

Walne Zebranie ROD "Nowita" w Zielonej Górze

Walne Zebranie ROD "Dolinka" z Wrocławia

Walne Zebranie ROD "Maluch" w Siemianowicach Śląskich

Walne Zebranie ROD "Pokój" w Siemianowicach Śląskich

Walne Zebranie ROD "Słowik" w Siemianowicach Śląskich

Walne Zebranie ROD "Malwa" w Tomaszowie Mazowieckim

Walne Zebranie ROD im. S. Staszica w Kielcach

Walne Zebranie ROD "Barbara" w Jędrzejowie

Walne Zebranie ROD "Zacisze 1 " w Kielcach

Walne Zebranie ROD "Storczyk" w Kielcach

Walne Zebranie ROD "Elektron" z Wrocławia

Walne Zebranie ROD "Jarzębina" z Wrocławia

Walne Zebranie ROD "Stokrotka" z Wrocławia

Walne Zebranie ROD "Kamionka" w Suchedniowie

Walne Zebranie ROD "Wiarus-ZNP" ze Szczecina

Walne Zebranie ROD "Polana" ze Szczecina

Walne Zebranie ROD "Metalowiec" z Tarnowa

Walne Zebranie ROD "Górnik II" w Katowicach

Zarząd, Komisje Statutowe ROD "Dolina Zgody" w Katowicach

Walne Zebranie ROD im. Floriana w Katowicach

Walne Zebranie ROD im. Barbara w Katowicach

Walne Zebranie ROD "Pszczelnik" w Siamianowicach Śląskich

Walne Zebranie ROD "Górka" w Szypliszkach

Walne Zebranie ROD "Włókniarz I" w Turku

Walne Zebranie ROD "22 Lipca" w Ostrowie Wielkopolskim

Walne Zebranie ROD im. 3 Maja w Ostowie Wielkopolskim

Walne Zebranie ROD im. Stefana Czarnieckiego w Ostrowie Wielkopolskim

Działkowcy, Zarząd, Komisje Statutowe ROD "Bemowo II, im. Jana Krystiana Ulricha" w Warszawie

Walne Zebranie ROD "Lustrzanka" w Wałbrzychu

Walne Zebranie ROD "Stokrotka" w Świebodzicach

Walne Zebranie ROD "Wrzos" w Świebodzicach

Walne Zebranie ROD " Źródełko" w Skarżysku-Kamienna

Walne Zebranie ROD "Baildon" w Katowicach

Walne Zebranie ROD "Gonar" w Katowicach

Zarząd, Działkowcy ROD im. B. Chrobrego w Kielcach

Walne Zebranie ROD "Wesoła" w Mysłowicach

Walne Zebranie ROD "Zacisze 2" w Kielcach

Walne Zebranie ROD "Irys" Wola Kopcowa

Walne Zebranie ROD "Pod Czubatką" w Małogoszczy

Walne Zebranie ROD "Zagroda" we Wrocławiu

Walne Zebranie ROD "Źródło Zdrowia" we Wrocławiu

Walne Zebranie ROD "Gaje" we Wrocławiu

Walne Zebranie ROD "Storczyk" w Trzebnicy

Zarzą ROD "Sępólno" we Wrocławiu

Walne Zebranie ROD "Dalie" we Wrocławiu

Walne Zebranie ROD "Radość Życia" we Wrocławiu

Walne Zebranie ROD "Złotniki" we Wrocławiu

Walne Zebranie ROD "Wojnów" we Wrocławiu

Zarząd, Działkowcy ROD "Kolejarz" w Strzelinie

Walne Zebranie ROD "Złote Piaski" w Miliczu

Walne Zebranie ROD "Grobla" w Łomży

Walne Zebranie ROD "Górka" w Szypliszkach

Walne Zebranie ROD "Żwirek" w Gubinie

Walne Zebranie ROD "Relaks" w Dębnicy Kaszubskiej

Walne Zebranie ROD "Odmiana" w Słupsku

Zarząd, Działkowcy ROD "Polanka" we Wrocławiu

Walne Zebranie ROD "Nasza Wiosna" we Wrocławiu

Komisja Rozjemcza ROD "Zdrowie" w Oleśnicy

Stanowisko Prezesów ROD z Okręgu Gdańskiego w Gdańsku

Kolegium Prezesów ROD w Gdyni

Okręgowa Komisja Rewizyjna w Łodzi

Okręgowa Komisja Rewizyjna w Poznaniu 

Ogrodowa Komisja Rozjemcza ROD Chabry w Opolu

Komisja Rewizyjna ROD "Nad Zalewem" w Świnoujściu

Okręgowa Komisja Rewizyjna w Łodzi

Instruktorzy Okręgowi SSI PZD z okręgów: gorzowskiego, legnickiego, opolskiego, sudeckiego, wrocławskiego i zielonogórskiego

Okręgowa Komisja Rozjemcza w Zielonej Górze

Kolegium Prezesów ROD w Lubsku

Prezesi ROD powiatu kościańskiego

SSI OZ Sudeckiego PZD w Szczawnie Zdroju

Kolegium Prezesów ROD w Szamotułach

Instruktorzy krajowi i okręgowi SSI

Uczestnicy szkolenia dla nowych członków ROD OZ PZD w Częstochowie

Okręgowa Komisja Rewizyjna w Szczawnie Zdroju

Uczestnicy szkolenia dla instruktorów SSI z terenu działania rejonu iławskiego w Okręgu Warmińsko-Mazurskim PZD

Walne Zebranie ROD "Tramwajarz" w Toruniu

Walne Zebranie ROD "Azalia" w Łodzi

Walne Zebranie ROD "Chemik" w Policach

Uczestnicy konferencji szkoleniowej "Modernizacja działek i ogrodów" w OZ Śląskim PZD

Instruktorzy SSI z okręgu toruńsko - włocławskiego 

Komisja Polityki Społecznej przy OZ PZD w Poznaniu

Okręgowa Komisja Rozjemcza w Zielonej Górze

Kolegium Prezesów ROD miasta i rejonu Grudziądza

Kolegium Prezesów Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Kwidzynie

Zarząd ROD "Oaza" w Kukowie

Okręgowa Komisja Rozjemcza PZD w Opolu

Komisja Rozjemcza ROD "Radość" we Wrocławiu

Komisja Rewizyjna ROD "Radość" we Wrocławiu

Członkowie Krajowej Komisji Rewizyjnej i Przewodniczący Okręgowych Komisji Rewizyjnych PZD

Uczestnicy narady Prezesów ROD Delegatury Rejonowej PZD w Radomiu

Komisja Rozjemcza ROD "Chemik" w Żorach

Komisja Rewizyjna ROD im. F. Chopina w Nowej Soli

Działkowcy z ROD "Wypoczynek" w Gliwicach

Kolegium Prezesów Delegatury Rejonowej PZD w Bielsku Białej rejonu Powiatu Cieszyńskiego

Działkowcy z rejonu Szczecina

Okręgowa Komisja Rewizyjna PZD w Opolu

Komisja Rozjemcza ROD "Nasza Przyszłość" w Radzionkowie

Zarząd, Komisja Rewizyjna i Rozjemcza ROD "Julianka" w Piekarach Śląskich

Komisja Rozjemcza ROD "Nasza Wiosna" we Wrocławiu

Komisja Rewizyjna ROD "Nasza Wiosna" we Wrocławiu

Delegatura Rejonowa OZ Śląskiego PZD  w Tarnowskich Górach

Komisja Rozjemcza i Rewizyjna ROD "Pierwiosnek" w Oławie

Komisja Rewizyjna ROD "Cicha Dolina" we Wrocławiu

Prezesi ROD OZ PZD Opolskiego

Walne Zebranie ROD "Stokrotka" w Chorzowie

Kolegium Prezesów z udziałem działkowców z rejonu Bydgoszcz-Wschód

Walne Zebranie ROD "Malina" we Wrocławiu

Walne Zebranie ROD "Zielona Dolina" w Nowej Rudzie

Komisja Rewizyjna ROD "Plon" we Wrocławiu

Kandydaci na działkowców zebrani na szkoleniu w dn. 4 sierpnia 2012 r. w Białymstoku

 

 

SAMORZĄDOWCY

Burmistrz Miasta Lubaczowa

Burmistrz Miasta Wałcz

Starosta Wałecki

Starosta Świdwiński

Prezydent Miasta Zielona Góra

Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa  Lubuskiego Tomasz Wontor

List Burmistrza Powiatu Oleśnieckiego

List Starosty Wałbrzyskiego

Burmistrz Miasta i Gminy Łasin

Stanowisko VI Zjazdu Miejskiego Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Częstochowie

Rada Powiatowa Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Świdwinie

Burmistrz Miasta Łańcuta

Rada Miasta Łańcuta

Burmistrz Gminy Milicz

Burmistrz Gminy Trzebnica

Przewodniczący Rady Powiatu Zielonogórskiego

Prezydent Miasta Tarnobrzeg

Burmistrz Połczyna-Zdroju

List posła SLD Stanisława Wziątka

Stanowisko Warmińsko-Mazurskiej Rady Wojewódzkiej OPZZ w Olsztynie

Prezydent Miasta Gniezna

Prezydent Częstochowy

 Burmistrz Koluszek

Wójt Gminy Gubin

Burmistrz Brzegu Dolnego

Unia Pracy

Burmistrz Śremu

Zarząd Wojewódzki Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Opolu

Burmistrz Białogardu

Burmistrz Mieroszowa

 

Wiele listów w obronie ustawy o ROD działkowcy kierują do różnych adresatów, w tym do Marszałek Sejmu Ewy Kopacz:

List Krajowej Komisji Rozjemczej do Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej

ROD im. Waryńskiego w Szczecinie

ROD "Pod Gruszą" w Płocku

Okręgowa Komisja Rewizyjna w Elblągu

ROD "Relaks" w Kędzierzynie Koźle

Prezesi i Członkowie ROD w Tczewie

ROD "Lotos" w Czechowicach-Dziedzicach

Zarząd Wojewódzki Polskiego Stronnictwa Ludowego w Białymstoku

ROD im. Żwirki i Wigury w Elblągu

ROD "Włókniarz" w Zawierciu

ROD im. "Relaks" w Moryniu

 

Powrót

Copyright © 2020 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio