Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Krajowa Komisja Rewizyjna pisze list do Marszałek Sejmu Ewy Kopacz, ocenia Zjazd oraz ustala priorytety na bieżący rok. - 09.02.2012

W dniu 9 lutego br. w Warszawie odbyło się posiedzenie Krajowej Komisji Rewizyjnej PZD. W pierwszej części, na zaproszenie przewodniczącej Marii Fojt, w posiedzeniu wzięli udział - Prezes Krajowej Rady PZD Eugeniusz Kondracki oraz Główna Księgowa Krajowej Rady Mirosława Marks. Prezes poinformował członków Komisji o aktualnej sytuacji Związku i ustawy o ROD z 2005 r. Po dyskusji członkowie KKRew wystosowali list do Marszałek Sejmu RP Ewy Kopacz w sprawie braku odpowiedzi na list skierowany do niej przez Delegatów IX Krajowego Zjazdu Delegatów PZD, który obradował w Warszawie w dniach 16-17 grudnia 2011 roku. Komisja dokonała także oceny oraz przebiegu Zjazdu.

 

W dalszej części KKRew przyjęła uchwałę w sprawie zadań dla pionu rewizyjnego PZD, wynikających z przyjętych dokumentów przez IX Krajowy Zjazd Delegatów PZD.  Członkowie KKR skierowali słowa podziękowania do Prezesa PZD i członków zespołu autorskiego za „Poradnik Prezesa Rodzinnego Ogrodu Działkowego".

 

Członkowie KKR zapoznali się z informacją na temat prac związanych z  podpisaniem umowy w sprawie programu finansowo- księgowego dla ogrodów oraz z programem wydawniczym na 2012 rok.

 

Prezes zapoznał Krajową Komisję Rewizyjną z projektem planu pracy  KR PZD na 2012 rok informując, że temat modernizacji działek i przeglądy stanu zagospodarowania ogrodów, to priorytetowe zadania dla wszystkich działkowców, zarządów ogrodów i okręgowych zarządów.

 

Na zakończenie KKrew rozpatrzyła odwołania od uchwał Okręgowych Komisji Rewizyjnych PZD w Szczawnie Zdrój i Gdańsku oraz przyjęła Plan Pracy Krajowej Komisji Rewizyjnej PZD na 2012 rok. 

 

 

 

Maria Fojt
Przewodnicząca KKR

 

 

 

Powrót

Copyright © 2020 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio