Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Prezydium Okręgowego Zarządu PZD w Szczecinie do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Bronisława Komorowskiego - 20.12.2011

Szczecin 20-12-2011

Prezydent
Rzeczpospolitej Polskiej
Pan BRONISŁAW KOMOROWSKI

SZANOWNY PANIE PREZYDENCIE !

Otrzymany i odczytany od Pana Prezydenta list do uczestników IX Krajowego Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Działkowców w Warszawie w dniu 16-12-201 lr został bardzo dobrze odebrany nie tylko, że Pan Prezydent o Polskim Związku Działkowców pamięta, za co najserdeczniej dziękujemy, ale ponadto że docenia 120 letnią tradycję tak pięknego działania społeczności lokalnych w całym kraju.
Najważniejszym w naszym odczuciu po odczytaniu listu jest to, że w tym pięknym kraju Pan Prezydent o nas pamięta i wspiera.

Szanowny Panie PREZYDENCIE!

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za przekazanie tak dla nas działkowców życzliwe przesłanie i ośmielamy się prosić Pana Prezydenta, ażeby pozostawić w całości naszą ustawę o ROD z Lipca 2005 r, która jest wzorcem ustawodawstwa w 15 europejskich krajach, gdzie działają ogrody działkowe. Te społeczności działkowców mają zagwarantowane prawa i nie muszą walczyć o przetrwanie ogrodów. Nasi rodacy zwłaszcza w kryzysie też na to zasługują.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzymy Panu Prezydentowi i Pana rodzinie wspaniałego zdrowia, trafnych decyzji w pracy, oraz niech udzieli się Panu Prezydentowi nasza polska świąteczna atmosfera i niech trwa przez najbliższy rok.

Uczestnicy IX Krajowego Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Działkowców w Warszawie 16/17-12-2011.

Z świątecznymi wyrazami szacunku,

Prezydium Okręgowego Zarządu Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie

 

Powrót

Copyright © 2020 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio