Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim - życzenia - 28.11.2011

                                                                                      Kamień Pomorski, dnia 28 listopada 2011 roku

 

STAROSTWO POWIATOWE
W Kamieniu Pomorskim

Polski Związek Działkowców
Okręgowy Zarząd w Szczecinie

 

Korzystając z okazji, w tak zaszczytnym jubileuszu 30 - Lecia Polskiego Związku Działkowców z radością i satysfakcją składam wyrazy najwyższego uznania i serdeczne gratulacje.
Jednocześnie pragnę podziękować za wyróżnienie i pamiątkowy symbol uznania, którym Państwo nas obdarowaliście. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie nadal przyjazna i owocna.

Polski Związek Działkowców - Rodzinny Ogród Działkowy "im. gen. K. Świerczewskiego" w Kamieniu Pomorskim od wielu lat działa na naszym terenie i ma wieloletnią tradycję. Współpraca Związku z innymi instytucjami, stowarzyszeniami, a przede wszystkim współdziałanie z naszymi jednostkami organizacyjnymi takimi jak Domy Dziecka w Wisełce i Lubinie jest nieoceniona.
Pomoc w naturze (warzywa, owoce) przekazywana wyżej wymienionym jednostkom jest ogromnym wsparciom w funkcjonowaniu tych placówek. Za tak szlachetną działalność charytatywną Stowarzyszenie było wielokrotnie nagradzane.


Wiem jak dużą rolę w życiu każdego miasta i w życiu jego mieszkańców odgrywają Rodzinne Ogródki Działkowe. To przecież miejsce gdzie Wy działkowicze, znajdujecie czas na czynny odpoczynek, spotkania z rodziną, kontakt z innymi działkowcami. To również oaza spokoju, azyl bezpiecznego spędzania czasu wolnego przez Wasze dzieci i wnuki. Te ogródki to lata Waszej pracy, to Wasze hobby, Wasza pasja, za którą kryje się umiłowanie przyrody, dbałość o czystość i zdrowe środowisko naturalne.

Dlatego składając gratulacje z okazji tak zacnego jubileuszu życzę Wam kolejnych sukcesów, wytrwałości i corocznych coraz to bogatszych plonów.

Z pozdrowieniami

 

Powrót

Copyright © 2020 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio