Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Z życia ROD

Rodzinny Ogród Działkowy "Bemowo" w Ostrołęce do Prezydenta Miasta Ostrołęka - 10.10.2011

Ostrołęka dnia 2011-10-13

ROD „Bemowo”
Ostrołęka

 Pan
  Prezydent Miasta Ostrołęka
 Janusz Kotowski
 

Szanowny Panie Prezydencie.


piszę do Pana bardziej z konieczności niż potrzeby emocjonalnej.Wizyta którą Panu złożyliśmy 14 września br. miała rozwiać szereg istniejących wątpliwości związanych z istnieniem ogrodnictwa działkowego na terenie Ostrołęki.Ponieważ argumentacja prawna, którą się Pan posługuje jest niejednoznaczna nawet dla znawców tej problematyki, myślę iż zasadnym było by przedstawić wykładnię rozszerzającą Pańskich propozycji.

Działkowcy ogrodu „ Bemowo" to w większości ludzie prości - nie obeznani z meandrami prawa szeroko rozumianego, zasadnym jest więc „wyłożenie" swoich racji w szerokiej formie - może na łamach „Tygodnika ostrołęckiego".

Pismo wysłane z Pana kancelarii a dotyczące zwrotu terenów funkcjonujących jako ogrody działkowe powróciła z komentarzem PZD.
Co stoi na przeszkodzie, aby Pan wyraził swój pogląd na tę sprawę?... Jest Pan to winien społeczności użytkującej działki na których - sądzę, że bardziej ogrodach niż użytkownikach - Panu zależy.

Nie pisze tu w melodramatycznym tonie o stresach, niezadowoleniach i innych rozterkach działkowców, bo to jest oczywiste. Tak więc czyniąc zadość moim oczekiwaniom, które zaprezentowałem w imieniu społeczności ROD potwierdzi Pan uczciwość intencji i wiarygodność władzy co do przedsięwzięć podejmowanych w związku z funkcjonowaniem ogrodnictwa działkowego na
terenie Ostrołęki.


  Łączę wyrazy szacunku
  Prezes Zarządu
  mgr Józef Pawlak 

 
 

 

Powrót

Copyright © 2020 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio