Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Zajęcia edukacyjne pt. „Drzewa wokół nas” w ROD Siarkopol w Tarnobrzegu - 05.06.2024

W dniu 27.05.2024r. z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka Instruktor ds. ogrodniczych Wioletta Maziarz wraz z kierownikiem delegatury Małgorzatą Kozak przeprowadziły zajęcia edukacyjne pt. „Drzewa wokół nas” .

Spotkanie zostało  zorganizowane  przez Prezesa ROD „Siarkopol” w Tarnobrzegu pana Grzegorza Płazę, który udostępnił wiatę, zaprosił do zwiedzania ogrodu i przygotował dla dzieci pamiątkowe dyplomy.

Piętnastoosobowa grupa przedszkolaków bardzo aktywnie brała udział w pogadance dotyczącej drzew i ich znaczenia. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością, bardzo trafnie odpowiadały na pytania, zapoznały się również z albumowymi zdjęciami różnych drzew.

Pogadanka była wstępem do przybliżenia dzieciom tematu „Drzew owocowych na działce”. Dzieci wykonały interesujące  rysunki podkreślające znaczenie i piękno drzew. Spotkanie zakończyło się spacerem po ogrodzie, gdzie dzieci z bliska oglądały drzewa i towarzyszące im rośliny.

Zajęcia przebiegły w wesołym nastroju, a w chwilach radości dzieci głośno mówiły „Wszystko kwitnie, wszystko pachnie, owocują drzewa ładnie”.

Wioletta Maziarz

Instruktor ds. ogrodniczych

OP PZD Rzeszów

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.