Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Ekofestyn Odetchnij na Zielono - 04.06.2024

Ekofestyn Odetchnij na Zielono, który odbył się na terenie Przedszkola NR 16 Integracyjnego w Chorzowie, w dniu 24 maja 2024 roku, był bardzo udanym przedsięwzięciem.

Chociaż pogoda trochę straszyła burzą, to koniec końców, słońce towarzyszyło imprezie.

Jak to mówią: „czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość traci” lub „czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał”. No i właśnie dlatego w takie imprezy włącza się również Polski Związek Działkowców Okręg Śląski, by w tych małych sercach zasiać ideę ogrodnictwa działkowego, miłość do natury i szacunek do przyrody.

W imieniu PZD Pani Iwona Smieskol – członek Okręgowego Zarządu, przekazała przyszłym działkowcom sadzonki warzyw i kwiatów oraz materiały informacyjne PZD a także balony i chorągiewki.

Wszystko to sprawiło wielką radość maluchom i ich rodzicom, a Pani Dyrektor Przedszkola w imieniu swoim oraz Rady Rodziców, na ręce Pani Iwony, złożyła podziękowania dla PZD Okręg Śląski, za udział w festynie i wsparcie w organizacji, a także za przekazane środki na zakup pojemnika na deszczówkę.

Impreza była okazją nie tylko do promocji Polskiego Związku Działkowców, ale też pokazała tym małym i tym dużym, że działkowcy to bardzo fajni „ekoludzie”.

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.