Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Narada przedstawicieli Zarządów ROD w Szczytnie - 29.03.2024

W dniu 21 marca 2024 roku w siedzibie Zarządu ROD „Jurand ze Spychowa” w Szczytnie odbyła się narada przedstawicieli Zarządów ROD ze Szczytna i okolic. W naradzie wzięli udział członkowie następujących Zarządów ROD: Jurand ze Spychowa ze Szczytna, Lenpol ze Szczytna, Witamina ze Szczytna, Bogumiła Linki ze Szczytna, Mazur ze Szczytna, Jubilat w Pieckach, Magnolia z Pisza oraz Pionierów z Pisza.

Z ramienia Okręgu w naradzie wzięli udział: Prezes Okręgu Jan Miszkiel, główny księgowy Okręgu Marta Rulewska oraz dyrektor biura Okręgu Agnieszka Michno. Podczas narady omówiono aktualną sytuację działkowców i Związku, w szczególności sytuację planistyczną ROD w kontekście założeń projektu rozporządzenia opracowanego przez Ministra Rozwoju i Technologii.

Narada przyjęła formę wymiany doświadczeń i poglądów. Starano się znaleźć rozwiązania, które uratują ROD przed likwidacją. Narada dotyczyła także Ośrodka Finansowo-Księgowego PZD, który został powołany w Szczytnie. Omówiono zasady funkcjonowania OFK oraz program DGCS PZD System i jego wykorzystanie w pracy Zarządu ROD i współpracy z OFK. Pomimo, iż poruszane tematy nie należą do najłatwiejszych udało się wypracować kierunki działania Ogrodów i Okręgu.

 

Agnieszka Michno
dyrektor biura Okręgu

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.