Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Szkolenia dla społecznej służby instruktorskiej zakończone - 28.11.2023

Miło nam poinformować, że w dniach 23,24 listopada br. odbyło się ostatnie w tym roku szkolenie dla społecznej służby instruktorskiej, w którym uczestniczyło 50 osób.
W dniu 23 listopada br. wykład poprowadziła Pani dr inż. Cecylia Uklańska- Pusz, a tematyką szkolenia było: „Prawidłowe nawożenie i uprawa warzyw na działce”.
W dniu 24 listopada br. wykład poprowadziła Pani dr inż. Ewelina Gudarowska, którego tematyką było: „Prawidłowe cięcie i formowanie drzew oraz krzewów owocowych.”
Na zakończenie instruktorzy otrzymali zaświadczenie ukończenia szkolenia wraz z książkowymi kalendarzami biodynamicznymi oraz książkami „Warzywnik dla każdego”.
Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim przybyłym instruktorom społecznej służby instruktorskiej za czynne uczestnictwo w szkoleniach i chęć poszerzania swojej wiedzy.  Z pewnością będzie ona przydatna i przekazywana działkowcom bezpośrednio w ogrodach.
 
Widzimy się za rok! O nowych terminach szkoleń dla społecznej służby instruktorskiej będziemy Państwa informować za pośrednictwem strony internetowej, w indywidualnych zaproszeniach wysyłanych drogą e-mailową i pocztową oraz poprzez informacje przekazywane bezpośrednio do Zarządów ROD.
 
St. Instruktor ds. Oświaty ogrodniczej
OZ PZD Wrocław
mgr inż. Anna Melska

 

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.